אנא עיזרו לי דחוף בקשר להפעלת תנור דה דיטריך

טלי35

New member
אנא עיזרו לי דחוף בקשר להפעלת תנור דה דיטריך

קיבלתי תנור של דה דיטריך ולא כתוב עליו שום מספר דגם .אני מנסה שעות למצוא את הוראות ההפעלה שלו ברשת ולא מצליחה. מחפשת הוראות לכפתורים הספציפיים של דגם זה . אני תקועה על אוטומט שמהבהב ולא מצליחה לנטרל אותו. גם לא מבינה מהם כל פונקציות החימום שבשעון התוכניות. גם לא מבינה מה עושים 3 הכפתורים משמאל,יש שם חורים קטנים וסוגר פלסטיק שמסתובב,אך מה מכוונים איתו? צירפתי תמונה כדי שאולי מישהו מכיר וימצא לי את ההוראות שלו בדיוק או שיאמר לי מהו הדגם שלו

טלי35

New member
תודה. צילמתי את הדגם ועדיין לא ברור לי

היכן ברשת ניתן למצוא הוראות ההפעלה של דגם ספציפי זה.מהו הדגם? מה לכתוב הגוגל?

רשר

Well-known member
מנהל
בגוגל כתבי את הדגם fw4347e13

תקבלי את ספרון ההוראות בpdf - רק צריך להרשם ולהוריד,
אחר כך לבקש מגוגל לתרגם, להשקיע קצת זמן בתיקון שגיעאוות התרגום וללמוד להפעיל,

טלי35

New member
תודה רבה אבל הסתבכתי כי הכל שם בצרפתית ואני לא מבינה

האם יש אפשרות שמישהוא יוריד לי את הקובץ וישלח לי קישור?

נרשמתי בשבילך וצירפתי לך את הקובץ

היום אני בשוונג של להיכנס לדפים של שפות זרות ולנסות לפענח מה הם רוצים כי היום הייתי צריך לשלם 102 יורו קנס לעיריית פיזה שהעזתי ליסוע ברחוב שנועד רק לתושבי פיזה (זו נוכלות יידועה של ערים באיטליה להסתיר שלטים שאוסרים זאת, ידעתי שאני אפול על זה ב1 הערים)
56 יורו קנס ועוד 45 יורו דמי טיפול לעיריית פיזה. ועוד 50 יורו לחברת השכרת הרכב... הפואנטה שהאתר לתשלום הוא באיטלקית ולך תבין מה הם רוצים ממני.

אז הנה הקובץ - אבל באסה שגם הוא בצרפתית
מקווה שעזרתי.

רשר

Well-known member
מנהל
העתק/הדבק בגוגל תרגום, קצת תיקונים והכל מובן

טלי35

New member
מישהו מצליח לפתוח את הקובץ המצורף,כי אני לא

המון תודה לך,אך כשאני מנסה לפתוח הקובץ,נפתח לי חלון שחור ויש מעגל שלכאורה נטען ,מראה סימנים בתנועה,אבל כך 14 דקות ושום קובץ לא נפתח,מן היתקעות כזו.

evike

Active member
מנהל
לפעמים יש בעיות בתפוז שמקשות על פתיחת קובצי PDF

כשזה קורה, יש ללחוץ על "פתיחת הקובץ בחלון חדש" בכתום, בצד הימני העליון של החלון ה"שחור".

yzmot

New member
תנור מצויין שירות קריסטיל

תפני לשירות קריסטל יתנו לך את החוברת ההוראות בעברית
יש אבא ואימא לתנורים האלה זה מה שחשוב
דה דיטריש אחלה תנור בהמלצה אישית

למעלה