עלות הוספת נקודת חשמל

שרון0241

New member
עלות הוספת נקודת חשמל

אני עורכת בביתי שיפוץ ובמסגרת ההסכם זכאית ל30 נקודות חשמל חדשות. לצערי לא סיכמנו מה תהיה עלות כל נקודה נוספת.
רציתי לשאול מה המחיר המקובל לנקודת חשמל/טלפון/טלויזיה/גוף תאורה? האם יש הבדל במחיר בין הסוגים שרשמתי? איך מתמחרים נקודת חשמל גדולה המכילה מספר שקעים/טלפון וכו' דוגמת N-10 של גוויס? אם הזזתי נקודה קיימת לקיר אחר או שיניתי מיקום על הקיר האם מתומחר אחרת?
תודה למשיבים.

לכל קבלן יש את המחירים שלו.

אני יכול לתת לך את המחירים שלי, שלדעתי הם בגדר הסביר, אך כמובן שאינם מחייבים בעל מקצוע אחר.
שקע כח - 250
שקע במעגל שקעים - 200
נק טלפון - 250
נק' טלוויזיה - 250
נק' תאורה + מפסק - 250
נק' תאורה נוספת על אותה הדלקה - 200
התקנת גו"ת 80-120 , תלוי בסוג והגודל
עמדה מרובת שקעים 350-850, תלוי בגודל ובסוג הרכיבים.
כל העתקת נק' מתומחרת לגופה בהתאם לקושי, למרחק, לכמות החציבות, צריך\לא צריך להחליף את הקו ועוד.

לצור תמחור

אנני מבין איך החישוב שלך לנקודה , היום עשיתי למישהו נקודת כח חדשה לתנור אפיה. הדבר הצריך אותי לעלות עם כבל 2.5 על הטיח
לתוך גג רביץ ושוב לרדת מהגג מעל ללוח החשמל עבודה כזאת אתה מחשב נקודה וגובה 200-250 שקל לא הגיוני.החומר כולל כבל
2.5 כ 8 מטר , ח"א בלוח, N1 ותעלת אצבע . על עבודה כזאת אתה לוקח סכום שציינת?

אני מדבר על מחט, אתה מדבר על תחת (מקווה שהבנת את האנלוגיה)

הגברת שפתחה את השרשור מדברת על שיפוץ כללי בדירה שמן הסתם כולל החלפת ריצוף, שינויים בקירות פנים, שפכטל צבע בכל הדירה, לוח חשמל חדש קומלפט ועוד.
זו עבודה גדולה עם רווח יפה, שבה מתמחרים את הנק' באופן דומה לזה שאני תמחרתי.

אתה מדבר על הוספת נק' בבית קיים שבו אף אחד לא יבוא אחריך לרצף או לתקן טיח וצבע, וכל ההגעה שלך זה בשביל הנק' הזו או קצת יותר. ברור שבמקרה כזה התמחור יהיה לפי זמן עבודה מוערך + חומרים. למשל אם אתה רוצה להרוויח 200 שקל לשעה והעבודה לוקחת להערכתך שעתיים, והחומר עולה 100, אתה מתמחר 400 על עבודה ו-200 על חומרים (100 אחוז רווח), סה"כ 600.

ולא קרמר, שום דבר בענף בעלי המקצוע במדינה הזו הוא לא כולל מע"מ. גם לא זה.

תמחור עבודה

אני מאוד סקרן מה התמחור של עבודה כזאת . כפי שכתבתי 4 שעות עבודה שזה כולל קידוח מעל התנור בתקרת רביץ
פירוק רעפים להעברת הכבל עד מעל הלוח (לא ניתן להיכנס לגג) סה"כ 8 מטר כל הקו ירידה מעל ללוח החשמל העברה חיצונית וכניסה ללוח , ח"א נפרד לתנור (אין חציבות)

למעלה