מקרר ווירפול לא מפסיק לעבוד (יותר נכון המאוורר שליד המנוע)

dimal007

New member
מקרר ווירפול לא מפסיק לעבוד (יותר נכון המאוורר שליד המנוע)

שלום רב,
יש ברשותי מקרר ווירפול ישן (1997) שעבד מצויין. כעת הוא לא מפסיק לעבוד, יותר נכון מקור הרעש הוא המאוורר שנמצא ליד המנוע, השאלה הכי חשובה האם הוא אמור לעבוד כל היום??
הוא לא קופא, או מקפיא את המוצרים אך הוא כל היום עובד ועושה רעש. חשבתי תחילה שמדובר בטרמוסטט והחלפתי אותו, כעת ההתנהגות טיפה השתנתה.
כל חמש דק' הוא מפסיק לעבוד בדיוק לדקה אחת וחוזר לעבוד. :( ניסיתי גם לנקות למטה את האבק, הצלחתי להוציא כמות מכובדת מאוד של אבק. אני מקווה שלמטה זה המקום היחיד שצריך לנקות, אם לא אשמח לתגובתכם. המקרר Whirlpool 613 LITER. מקפיא למעלה ותא קירור למטה.
חברים אנא עזרו לי, אני אובד עצות.
תודה מראש,
דימה

ophers1

New member
אולי חסר גז ולכן לא מגיע לטמפ'

רוב הסיכויים שזה המצב והחלפת את הטרמוסטט סתם

dimal007

New member
תודה לעונים...האם זו בטוח הבעיה?

תודה לעונים.
אציין שהטמפ' נראית כטובה ותקינה. קר במקרר וקפוא במקפיא :). ולכן האם זה עדיין יכול להיות גז?
כמו כן, מהי ההתנהגות הנורמלית של המקרר הזה? האם אמור לעבוד ברציפות? האם המאווררים אמורים לעבוד באופן רציף?

תודה,
דימה

יוסיזיו

New member
לא חייב להיות הגז.יש עוד כמה בעיות שיכולות להיות,הבדיקה רק

עם ציוד של טכנאי קרור.
המקרר לא צריך לעבוד ברציפות ב 60% מהזמן.
המאורר ליד המדחס פועל ביחד עם המדחס.

dimal007

New member
כמה שטויות ותגובות לא רלוונטיות...מי שלא יודע שלא יגיב...!

הבעיה טופלה.
הרעש היה מהמאוורר קירור של המנוע. הוא היה תקול ועשה רעש.
מסתבר שהמאוורר גם בתוך המקרר וגם זה שמקרר את המנוע אמור לעבוד כל הזמן (המאוורר!). זו היתה הבעיה והיא טופלה.

תודה לכל העונים והמבלבלים ועצה קטנה, מי שלא יודע שלא יגיב.
חג שמח...

רוני1955

Active member
אתה טועה ובגדול.

במקום להגיד תודה למי שעונה לך, אתה תוקף בלי להבין כלום. אם המאווררים עובדים קבוע, יש בעיה. הם לא אמורים לעבוד כל הזמן. מכיוון שהמנוע (מדחס) לא עובד כל הזמן כי הוא מפוקד על ידי התרמוסטט, גם המאוורר שלו לא אמור לעבוד קבוע. אם מישהו אמר לך משהו אחר, ואתה מאמין לו, שיבושם לך.
חג שמח.

ophers1

New member
מחר יבוא לשאול שוב "למה המאורר שוב עושה רעש"?

פשוט חמור חסר תרבות

למעלה