מקרר דולף ומקצר

JochaSchwartz

New member
מקרר דולף ומקצר

שלומת.
מזה זמן שהמקרר שלי דולף. ההפשרה עובדת, אך צינור הניקוז כנראה סתום איפשהו -המים יוצאים בתוך המקרר, ונשפכים החוצה דרך מגרת הירקות.
זה לא נורא הפריע לי, עד שלפני כמה ימים גיליתי שהמקרר מקצר - מסתבר שהצטברה כמות קרח בחלק העליון של המשטח שבין הפריזר למקרר, מה שגרר כניסת מים לנורה של המקרר.
אחרי שפתרתי את המשבר - התפניתי לחשוב על איך לפתור את הבעייה -והבנתי מהפורום שיש קערה אליה המים אמורים להיכנס, מעל המדחס - קערה שאני לא מוצא. זו התמונה של הגב של המקרר - צינור הניקוז נכנס לפלטה השחורה שמאחורי הרשת. זו ה"קערה"? אני אמור לפרק את הרשת כדי להגיע אליה?
ובככלל - למה הייתה הצטברות קרח בחלק העליון של משטח ההפשרה? הקרח לא אמור להתחיל מלמט, איה שנקודת הניקוז?
(מקווה שאני מובן, אם לאף אשתדל להסביר יותר טוב)

רשר

Well-known member
מנהל
נראה כמו מקרר חצי אוטומטי

מפשיר כשלוחצים על הכפתור במרכז הכפתור הכיוון והמים מצטברים במגירה מתחת למקפיא אותה צריך להוציא ולשפוך בסיום כל הפשרה

רוני1955

Active member
אל תיגע ברשת!!!

אצלך אין צלחת אידוי. יש "מבוך". המים מתנקזים למתקן שיש בין הרשת לגוף, וחום הרשת אמור לאייד אותם. בחלקו העליון של המבוך הזה תוכל למצוא צינורית שמגיעה מגוף המקרר.
אני לא זוכר איזה סוג מקרר זה בדיוק. אם אתה יכול לצלם את החלק הפנימי שלו, מתחת למקפיא, אוכל אולי ליעץ לך יותר טוב.
או שתמתין ליוסי זיו שיתן לך עצה מקצועית.

יוסיזיו

New member
אכן נראה כמו מקרר חצי אוטומטי וללא קערת איוד

מים,לגבי הקפיאה בין המקפיא למקרר ,הבידוד גמר חייו ,או להחליף או ליבש הייטב

למעלה