האם יש התכנות?

כביש 22

New member
האם יש התכנות?

האם יש אפשרות להרחיב את תקן ה- USB(או שאולי זה כבר קיים כיום, אבל אין לי מושג) כך שהוא יוכל גם להפעיל מכשירי רדיו, טלוויזיות, מקררים, מזגנים ביתיים, תנורי אפייה וכיוצא באלו?
אני מתכוון לכך שלכל המכשירים הללו תהיה כניסת USB כלשהי ויהיה אפשר לחברם לחשמל בעזרת שקע מתאים שמתחבר אליו כבל ה- USB.
כמובן שהשלב הבא שלי יהיה להחליף כליל את כלל שקעי החשמל הביתיים בשקעי USB(שיחוברו כמובן אל החשמל, אבל זה יהיה בלתי ניראה, בתוך הקיר).
כמו כן, האם זה שלא מתחשמלים, כאשר נוגעים בשקע ה- USB שמחובר לחשמל, זה בגלל שהמתח שיוצא מה- USB מאוד נמוך והוא מתאים רק למחשבי לוח וטלפונים גאונים ואילו, אם אפשר יהיה לחבר גם מקררים וטלוויזיות אל שקעי USB, כן יתחשמלו משקעי ה- USB(בגלל המתחת שגדל)?

כביש 22

New member
ושבת שלום

ולריו

New member
המגמה בעולם היא לעבור ל-WI FI ולא להשתמש

בממשק חוטי לצרכי הפעלה ציוד ביתי

wil

New member
את זה אני רוצה לראות, מזגן 2.5 כ"ס על USB

בחשבון מהיר 3500W חלקי 5V זה 700 אמפר, זה ידרוש כבל בעובי של בקבוק קולה משפחתי ובמשקל שיהיה לך קשה להרים.

כמו שאתה מבין יש סיבה לכך שהמתח בשקעים הינו כפי שהוא ולא 5V...

creth11

New member
כדי לנסות להמציא משהוא חדש רצוי לדעת קצת על

הישן ועל הדרך ללמוד קצת יסודות בתחום שאתה דן בו
תנסה ללמוד על הקשר בין זרם, מתח, והספק ותוסיף לכך קצת הבנה בתיכנון מוליכי חשמל כי זה הבסיס להבנת התשובות שתקבל.
רקע ללימוד עצמי נוסף :
מתח הכוח של USB הוא 5 וולט
זרם מקור הכוח של USB בתקנים החדשים לא יעלה על 4 אמפר
USB הינו מתח וזרם ישר יאני DC
שקע ביתי הינו חד פאזי במתח של 230 וולט וזרם כוח ביתי בערך 16 אמפרלשקע כזה
על הדרך המתח הביתי הוא חילופין 50 הרץ
יש מכשירים ביתיים תלת פאזיים בערך 380 וולט

לאחר שתילמד ותבין את הסינית שכתבתי לך תתחיל לחשוב כמו ילד גדול איך לדעתך ניתן להפעיל מזגן, מקרר, מכטנת כביסה על חיבור USB
תמצא פיתרון ותבוא לכאן לשאול ביתר פירוט.

לפני שתבין את הכתוב לעיל חבל על זמנך וזמננו לעסוק בשטויות ילדותיות ברמת הבנה של ילד גן

תפתח קצת סקרנות טיבעית ללמוד ולקרא על נושאים שמעניינים אותך, האינטרנט שופע מידע עד להיתפקע בכל תחום.

רוני1955

Active member
אני דווקא אוהב את זה.

הרעיון עצמו הוא בלתי ישים.
מצד שני, כיוון המחשבה הוא יפה. את גלילאו גליליי רדפו, כיוון שהוא חשב אחרת מכולם, והתברר שהוא צדק. הרבה אנשים פתרו בעיות והמציאו דברים בגלל שהם חשבו, והיו להם רעיונות שלא היו מקובלים. אני מאחל לך שתמשיך לחשוב ולשאול, ויש סיכוי שמשהו פעם יצא מזה.
יש משפט שאני אוהב להשמיע אותו למי שמתלבט לשאול, מחשש שיחשבו שהוא טמבל.
"מי ששואל, יהיה טמבל לדקה. מי שלא שואל, יהיה טמבל לנצח".

dselec10

New member
חה חה חוה השתגעתה או אתה צוחק עלינו

חה חה חוה השתגעתה או אתה צוחק עלינו

למעלה