פלורסנט לד במקוםt8

יוסףל1

New member
פלורסנט לד במקוםt8

האם אפשר להרכיב נורת פלורסנט לד 1.20 מטר במקום הנורה הישנה t8 ?

דור לוי

New member
בקלינטק האחרון ראיתי משהו כזה

הסבירו שחשמלאי צריך לבטל את הציוד של הפלואורסנט ואז הגוף תאורה יעבוד.

החברה "ירוק אנרגיה מהטבע"

גוף התאורה לא מעודכן באתר. דבר איתם.

דור לוי

New member
לא יודע צריך לבדוק

לא חשמלאי ולא מבין בתחום.
אם אני זוכר נכון הוא אמור שצריך לנתק צוק וסטרטר.
כנראה שמדובר ביחידה שכוללת בתוכה את כל האלקטרוניקה, במקביל להבדל בנורות פלואורסנט, בין PL שהאלקטרוניקה נמצאת בגוף התאורה ו EL ששם כל מה שצריך הוצמד למנורה, ומחליפים כל פעם שמתקלקל.
בכל מקרה תודה.

רשר

Well-known member
מנהל
לפי הציור צור צודק - להחליף הכל,

כי ההתעסקות שבסופה מקבלים יצור כלאיים שגם עלול לתפקד ביעילות נמוכה הופכת את כל העניין לצרת אחזקה חדשה במקום לחסוך אחזקה,

אין כל טעם בגוף תאורה המתאים לצורת פיזור אור של נורה מסוג אחד ולהכניס לתוכו מבנה פוטורי אחר שלא יתאים לציוד,
לסוג נורה שונה מתאים גוף שונה - אגב לד, המבנה הקיים היום עוד ישתנה בעתיד עם השתכללות הטכניקה

דור לוי

New member
טכנולוגית לד

גם אני הססתי הרבה זמן וחיכיתי, כי אני מעדיף, אם אפשר, להתגלח על זקן של אחרים.ובפרט שאמרו שהטכנולוגיה לא בשלה לתאורה של חדר כמנורה רגילה (לא אור נסתר מאחורי קרניז או משהו כזה).

הפעם קניתי לנסיון 2 נורות:
1 E14 3W
2.E27 7W
שתיהן אור חם.
שתיהן מאירות מצויין. ה E27 קרוב מאוד ברמת התאורה לנורת אוסרם 23W שהיתה שם קודם. כלומר בערך שליש אנרגיה.
מה שבמיוחד אני רוצה לבדוק לאורך זמן זה את עניין העמידות.
אצלי, והתכתבנו על זה בעבר בדכ החשמל גבוה ממה שאמור להיות.
חופשי מגיע 242V... והנורות פלאורוסנט לא מחזיקות יותר ממה שהיו מחזיקות נורות ליבון.

אגב, לא אמרתי , או לפחות לא התכוונתי לאמר, מה נכון או עדיף. רק שראיתי... אם אפשר , מניח למומחים ממני לבדוק.

פלורוסנט לד T8 1.2M

ניתן להחליף פלורוסנט רגיל בפלורוסנט לד.
כל מה שצריך הוא להוציא את הצ'וק.
את מוזמן לקפוץ לחנות שלנו ביגאל אלון 138 וליהנות ממחיר של 120 ש"ח לפלורוסנט לד T8 בהספק של 18W.
תודה.

למעלה