הגדר את המומחה!

scudnick

New member
../images/Emo88.gifהגדר את המומחה!../images/Emo88.gif

בעקבות גל המאמרים שבא לכאן לאחרונה, בעקבות שיטוטיי בהיסטוריה של הפורום ובעיקר בעקבות רצוני להיות בדרגת "מומחה" [*אהם*] החלטתי להחזיר את הפינה הזאת, ששרדה שבוע שלם!
לא זוכר אם קראו לה ככה בכלל, אבל לא משנה... מה עושים בפינה הזאת? פשוט מאוד. כל שבוע ניקח להקת פאוור אחרת, נרשום עליה המון-המון מידע, ולבסוף איזה פראייר [אני] יערוך את הכל וישלח את זה ל"ויקיפדיה", כדי שיתחילו להיות להם ערכים נורמלים ללהקות פאוור קשוחות
וממי נתחיל? ובכן, את סונטה עשינו. נייטוויש לא מעניינים. אז נתחיל מגדולת וזקנת להקות הפאוור, Helloween! [למרות שאני חושב שבעצם התחלנו איתם
לא משנה...]. כל מה שאתם יודעים על הלווין לרשום פה! דיסקוגרפיה, ביוגרפיה, גלרירפיה, צבע התחתונים של הסולן וכמה שכיבות שמיכה דודה של אמא של הגיטריסט יכולה לעשות!

scudnick

New member
ובכן...

הלווין הוציאו בשנות ה90 שני אלבומים בהמשכים - The keeper of the seven keys, שביניהם יצא גם הסינגל המעולה שלהם - I want out, שהוקאבר [נעשה לו קאבר] ע"י הלהקה הפינית סונטה ארקטיקה. וזה בערך מה שאני יודע
:-}P

scudnick

New member
לא נכון!../images/Emo7.gif

שמעתי את הקאבר רק אחרי ששמעתי את המקור... צרבתי את הדיסק מחבר שלי שאבא שלו שמע פעם הלווין [אין לי חברים עם טעם נורמלי במוזיקה
]

Musta Susi

New member
אבא שלו???

O'Well, אני יכול לגלות לך שאני עדיין לא שמעתי את גרסת המקור-רק את של Sonata. אני מכיר הרבה שירים אחרים של Helloween אבל לא את זה.

Blade Of Fire

New member
אני אתרום דיסקוגרפיה

Helloween (Mini-LP) (1985) Walls Of Jericho (1985) Keeper Of The Seven Keys Part I (1987) Keeper Of The Seven Keys Part II (1988) Pink Bubbles Go Ape (1991) Chameleon (1993) Master Of The Rings (1994) The Time Of The Oath (1996) Better Than Raw (1998) The Dark Ride (2000) Rabbit Don't Come Easy (2003) יש עוד מלא סינגלים וEP ואלבומים חיים.. אבל זה הדיסקוגרפיה הרגילה...

idanem

New member
סינגלים, EP, אלבומים חיים

(I Want Out: Live (1989 (Live in the U.K (1989 (Mr. Ego (1994 (High Live (1996 (Metal Jukebox (1999 (I Can (2000 (Mr. torture (2000 [Master of the rings [2001 Reissue אז הרשימה המלאה היא: תערוך לבד אין לי כוח

Blade Of Fire

New member
ננסה לכתוב פה הרכבים גם

אהה... זה יהיה קשה... 20 שנה ו5 ליינאפס שונים בערך 1984-1986 Kai Hansen (guitar/vocals) Michael Weikath (guitar) Markus Grosskopf (bass) Ingo Schwichtenburg (drums) 1987-1989 נוסף לצוות סולן וכך קאי יכל להתרכז בגיטרה בלבד: Michael Kiske 1990-1993 קאי הוחלף בגיטריסט אחר: Roland Grapow 1994-2001 הוחלפו הסולן (מיכאל) והמתופף (אינגו *הכנס שם מסובך*) Andi Deris (vocals, ex-Pink Cream 69) Uli Kusch (drums, ex-Gamma Ray) 2003-עכשיו רולנד ואולי פרשו מהלהקה ובמקומם הגיעו Mark Cross על התופים Sascha Gerstner כגיטריסט. יותר מאוחר מארק קרוס הוחלף במיקי די (מוטורהאד) ויותר מאוחר הוא הוחלף בסטפן שוורצמן מה שאומר שהליינאפ היום, אחרי תהפוכות רבות הם: Sascha Gerstner-גיטרה Stefan Schwarzmann-תופים Michael Weikath-גיטרה Andi Deris-סולן Markus Grosskopf-באס תיסבוך? בהחלט.. אבל אלו הלווין(:)

McBlack

New member
26. 38 ביום טוב. מידע בדוק וודאי../images/Emo11.gif

אה, כן, וצהוב אפרוח. תרמתי?

Blade Of Fire

New member
חחחחחח יא הזויה!

מה זה היציאות המפגרות האלו בזמן האחרון? איזה פטיש נפל עליך?

McBlack

New member
לא הזויה, שפויה, די עם זה ../images/Emo4.gif

והפטיש... היה מהסוג הכבד מאד מאד. מהאלה שגורמים לך לשיכחה לטווח הק... על מה דיברנו?

McBlack

New member
קיבוצעליך

(תיזהרי, אני אומרת מראש, אני מכירה יותר צורות התיישבות ממך! עשיתי את הבגרות שלי בהיסטוריה כבר
)

למעלה