אווו מיי גאדדדדד !!! תגידו חלמתי או

mafins

New member
אווו מיי גאדדדדד !!! תגידו חלמתי או

שזה קרה??? אריק חוזר?!?!? פליזזז תגידו לי שזה נכון!! פליזזז??? אעאעא אם הוא יחזור אני אתחיל לפתח ציפיות לעונה תשיעית :):) בבקשהה שזה לא יהיה לפרק או 2 !! או שאולי הוא בסוף לא בא?? נוווווווו אני בשיא ההיסטריה, מישהו??

mafins

New member
אני מתחרפנת לי תענו כברררר פליזזזז

טוב סליחה על ההצפה אני לא שולחת יותר הודעות.. טוב נו אין סיכוי שמישהו יענה לי עכשיו עוד מעט 3 בלילה..

shetrom

New member
אבל למי שבכל זאת ../images/Emo58.gif

אריק יופיע מעכשיו ועד שהסדרה תגמר ותקציר הפרק December 31, 1979, and the gang is gathered at the Formans' house for one last New Year's Eve of the '70s. A party isn't a party unless the gang's all here... and some old friends return to celebrate the new decade, while some others get ready to leave. עם דגש על שורה אחרונה

mafins

New member
בא לי לארגן שביטה עם לא עושים עונה

9.. !!! ואם אריק חוזר רוב הסיכויים שכן חחח יואוו אבל עכשיו ברצינות.. בטוח 100% שזאת העונה האחרונה??

shetrom

New member
זה לא 100 אחוז

אבל זה 99 וגם מי אמר שעונה 9 תהיה משהו טוב, לדעתי היה צריך להפסיק אחרי 7.

mafins

New member
אבל עם אריק העונה הזאת תיהיה ממש..

מוצלחת!! ונראה לי שאריק באמת יבוא וזה לא יהיה איזה שטות של קיטי.. כי בדיוק באותו פרק דונה נפרדה מרנדי.. ובדיוק זה קרה שאריק בא!! וכולנו יודעים שדונה ואריק יהיו חייבים להיות ביחד הם כל כך מתאימים!!1 :):) יש לי הרגשה שאריק יישאר.. אם אשטון חוזר אני מתאבדת משמחה טוב אני לא אתאבד אני אתאלף אותומטית ואז שאני אקום בביתחולים יגידו לי שאשטון חזר ואז אני אמות מהתרגשות..חחחח סתם אני סתם יהיה עליזה מתמיד

axnholic

New member
100%

אם אני לא טועה, הסדרה בכלל הייתה צריכה להגמר לפני 2 עונות. השחקנים לא רוצים עוד עונה.

shetrom

New member
וגם הקהל לא ../images/Emo3.gif

לפחות אני לא ולדעתי עונה אחרונה היתה מיותרת

mafins

New member
משדרים הכל מהתחלה? לא ראיתי את..

העונה הראשונה.. לא זוכרת מאיזה עונה התחלתי לראות.. אבל לא נראה לי שראיתי את עונה 1 או 2

למעלה