מימונה-שרשור עוגיות מסודר

edens

New member
פשוט אין מילים ../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

הכל כל כך מושלםםםם

אבישג 4

New member
אוי דודו למה לא ראיתי את כל זה אתמו

אני מארחת אצלי היום,ואתמול הכנתי עוגיות קוקוס,ומשום מה לא זכרתי שצריך להוסיף להם מרנג,ותתאר לעצמך איך הם יצאו לי,טוב לא חשוב אני הולכת להכין חדשות עכשיו לפי המתכון שלך,שתהיה בריא,אספר לך סיפור,אני בת יחידה להורים ממוצא מרוקאי,אבל לצערי שניהם אינם ומשפחה גם אין לי,בכל זאת אני מכינה היום את חגיגת המימונה פעם ראשונה כדי שילדיי יראעו פעם מה זאת מימונה,,,אני מקווה שאצליח עם המופלטות בכל אופן תודה רבה לך על הכל,העלת בי זכרונות נעימים מהעבר שיהיה לך חג שמח

אiהבת

New member
מ-ד-ה-י-ם ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איזה מגוון, איזה צבעים. אין מילים.

שאלת עוגיות ...

דודו ...מדהים ...אני נמצאת בחו"ל ומלווה ממך את כל המרשמים מענין מה יגידו בערב ..מבטיחה לעדכן . ובכל זאת ברצוני לשאול ...שאלה על סומסום כשהתארחתי בארץ ראיתי על שולחן המימונה פיסול מדהים של ...סומסום ...והוא גם אכיל ומתוק ...הידוע לך איך עושים אותו אשמח לתשובה ... ושוב חג שמח ורבחו ותסעדו .

תשובה-פיסול בשומשום

בטח... ניתן לפסל כל מיני עוגיות ותוצרים בשומשום זה כעיקרון עוןבד עים קרמל והעבודה צריכה להיות זריזה מבטיח להעתיק היום מאימי את המתכון ולכתוב לך המתכון עצמו פשוט מהלך העבודה והזריזות זאת החוכמה מצרף לך תמונה של כתר שהכינו משומשום (לא אני הכנתי)

דודו מחכה ....

תודה על תשובתך הזריזה אני ממתינה למתכון ...חייבת לנסות ומבטיחה לצלם ולשלוח ...תודה ...

דודו מקווה שלא שכחת ממני ...

דודו ...מה אני עושה עם כל הסומסום ...קניתי המון ואני מקווה שיש לך מתכון כי אני לא מוצאת בשום אתר ...רק שאני לא אשאר עם מלא סומסום ...חחח

תודה רבה לכולם ואם יש

שאלות אז אני כאן היום לרשותכם המשיכו לשרשר ותודה רבה על כל התגובות המחמאות המסרים האישיים שחלקכם שלח לי שיהיה לכולם חג שמח והרבה אהבה

דוריתתת

New member
תבורכנה ידייך!!! השמנתי רק מהמראות.

בראוו..... אין מילים.... אם היה לי כובע......הייתי מסירה אותו בפנייך!!! חג שמח! דוריתתתתתתתת

../images/Emo124.gifדודו חמוד...המליצו להיכנס../images/Emo9.gif

לפורום מתכונים על מנת לראות את השירשור שלך, ובכן נכנסתי ונפגעתי איך שאומרים....אין לי פשוט מילים לתאר את מה שאני חושבת ומרגישה עלייך, לאחר שראיתי את כל השירשור נשארתי פשוט המומהההההה
, אין עלייך ועל היופי של התוצרים שלך, ממש עושה חשק לתת "ביס" מכל דבר. הבנתי שיש לך מהחברות פה הרבה "הצעות נישואין" ומה הפלא? עם כזה גבר מוכשר תמיד מתוק בפה ובלב...

עמרוסית

New member
דודו חמוד אתה ענק

בן פורת יוסף כמה יפה אתה עובד. ואם אני רוצה להזמין ממך עוגיות איך עושים את זה. בלי עין הרע !!! כל הכבוד. תבורך !!!!!

תאיר18

New member
שאלה לדודו

אני רוצה להכין שבקיה אבל לא הבנתי איך אתה עושה את הצורה???

תשובה בקשר לשבקיה

ראי זה נשמע מסובך בטירוף -אבל זה ממש פשוט אני מתחיל איתך מרגע שיש כבר גלילות וחתכת למין חתיכות כמו שפורסים רולדה אוקיי? את לוקחת את החתיכה שמה אותה מולך שהקיפולים בצדדים את מעבירה עליה מערוך ומתקבל פס בצק שטוח וארוך את לוקחת סכין או גלגלת משוננת את יוצרת פסים אבל לא נוגעת בהתחלה ובסיום ז"א שהפסים ארוכים ולא מגיעיל להתחלה או לסוך הם רק באמצע עכשיו את אוחזת בשני הקצוות ומגלגלת לקיפול נוצרת לך מין שושנה ביד הדקי מעט את הקצוות אחת לשניה והכניסי לשמן החם זהו ככה מתקבלת השושנה בהצלחה

duna

New member
מה הכוונה לקיפולים בצדדים?

אני הבנתי שיש צורך לפתוח את חתיכת הרולדה לרדד אותה ואז לחרוץ לאורכה (מבלי לגעת בקצוות) מספר פסים ולבסוף ליצור ממנה או לנסות ליצור ממנה צורת שושנה?

שרלוטה

New member
ממש מימונה וירטואלית

תאווה לעיניים ואני בטוחה שגם לחיך. כל הכבוד לך דודו על ההשקעה לטובת כולם. תרבחו ותסעדו

למעלה