מימונה-שרשור עוגיות מסודר

אוצה

New member
וואה וואה ווי ואה- אפשר לבוא אליכם?

אצל המשפחה של בעלי לא נראה שולחן כזה מימיו... וואו. במילה אחת.

apple95

New member
שאלה חשובה לדודו

ראשית תודה רבה על הכל. מקסים לחשוב שיש אנשים שמוכנים לשתף ולעזור. הכשרון שלך הוא ייחודי . רציתי לשאול - פזואלוס דבש? באיזה שלב הוספת דבש ומה הכמות? תודה וחג שמח

תשובה לגבי פזואלוס דבש..

לאחר שהפזואלוס מוכנים והתקררו (חשוב שיהיו בטמפרטורת החדר) מכינים סירופ ממים וסוכר 3 כוסות מים 4 כוסות סוכר לערבב על להבה עד שהסוכר נעלם כשרותח להוסיף כף דבש (לא יותר כי אים הדבש יהיה כבד העוגיה תישבר) ואז ליטבול את העוגיות אימלההההההההה איזה טעים זה חבל שניזכרתי בזה עכשיו כי זה לא יצא לי מהראש חיחיחיחי......

בטי ב ם

New member
דודו אתה מדהים../images/Emo47.gif

אלוף האלופים
ידיים של אמן
ולב של זהב
תרבחו ותסעדו

mir2mir

New member
../images/Emo47.gifדודו כל הכבוד ! יש לי שאלה

צריך לקנות כלים/אביזרים מיוחדים לאפייה לקראת המימונה ? יש דברים שהם חובה במטבח לקראת המימונה ? תודה וחג שמח מירי

הרבה מנג'טים חיחיחיחי וגם

אין צורך לקנות שום כלי במיוחד אני משתמש בכלים שלי שיש לי במטבח צריך המון סבלנות כי זה להכין עוגיה עוגיה (קצת עבודת נמלים) צריך מישהו טוב יעיל וחרוץ שיעזור לך מוסיקה טובה ברקע לנתק טלפונים לינעול את הבית שאף אחד לא יפריע ולעבודה... זה כייף נהנים לראות איך נוצרים מגש אחר מגש והציבעוניות משגעת

איליי1

New member
אני ../images/Emo2.gif ו- ../images/Emo12.gif ו-../images/Emo178.gif

ופשוט לא מאמינה למראה עיני.... אין ספק שכל התארים שהצמידו לך, הכתרים שהכתירו לך אכן ואכן מגיעים לך, ומכל הלב דרך אגב, נורא מצחיק אבל העוגיות שאני הכי אוהבת ביום יום אלו הרייבת.. באופן כללי חולה על הכל, אבל מתה על הרייבת... בקרוב ננסה לעשות לבד (עד עכשיו קניתי). שיהיה לך חג שמח!

LANIT1

New member
דודו איזה השקעה ממש פרוייקט כלהכבוד

ממש לדורות הבאים... כל הכבוד על המאמץ , הכתיבה, העריכה היפה, ובכלל התמונות , והכח שלהכין בכלל.. שיהיה לך אחלה ממונה ותמשיך להפתיע.. גדול, אתה גדווווווווווווווווווווווווווווווווווווולללללללללל

d o r i t b

New member
מ ד ה י ם !!!!הכל ניראה פנטסטי!!!!

עברתי את תהליך ההרשמה ה"מייגע" רק כדי להוריד את הכובע בפניך כל הכבוד שכן יקר !!!!

לאה לב1

New member
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy הממומה ,בהלם

כל הכבוד לך. מסירה את הכובע הכל נראה פנטסטי .

למעלה