מימונה-שרשור עוגיות מסודר

דודו אתה אומןןןןןןן רציתי מתכון כנס

אתה כל כך חרוץ , תודה מקרב לב על השיתוף, את השרשור הזה אני שומרת במועדפים לרעיונות לשמחות . אתה אחלה של בנאדם תענוג לקרוא אותך, תמיד אופטמי נו דייייי שלא תשתנה לנו מהמחמאות אם אפשר מתכון של עוגיות קוקוס ללא אפיה יש לי מלאי של קוקוס. תודה נשמה

yasming

New member
דודו זה פשוט מדהים

פשוט לא יאמן!!!הכל מושלם ומדוייק!! שיהיה לך חג שמח ומלא באור!!

ע ו מ ר 4

New member
דודו ה../images/Emo47.gif לך....וזר של../images/Emo141.gif

ימים טובים לך ולמשפחתך...כל הכבוד.

MAGIG

New member
../images/Emo3.gif הייתה לך עבודה רבה השבת, הא?

אין, אין, אין עליך וברכות גם לאימך שלקחה חלק בהכנות, תבורכנה הידיים. ישר כח. מגי

adigreen

New member
דודו תודה, אתה מקסים. שהחיים ישיבו

לך כגמולך. בידידות, אלעד

פנינה ט

New member
אמאל'הההההההההההההההההההההההה

דודו זהו סופית ומוחלטת אין עליך אתה פשוט הגדול מכולם בטח אתה כל פסח במטבח בשביל להכין את כל זה חשבתי שלא חוגגים השנה מימונה בגלל שנת האבל על סבתא מעניין איך זה כשכן חוגגים מימונה? כפול? משולש? חחחחחחחחחח

וואהו,אמא'לה! ../images/Emo2.gif מדהייים!

אפילו עלית/אסם לא מייצרים כ"כ הרבה סוגים שונים של עוגיות!!!

אגב, כ"כ הרבה מרנגים- האם

את הביצים אתה קונה על פי טונות? משטחים? האם בבוקר משאית קטנה של ביצי גליקסמן מגיעה לביתך ומביאה את הביצים??
אני פשוט נדהמת!!!

WAWAWIWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

הכל נראה סופר סופר סופר מדהים וכמובן שאתה סופר סופר סופר מן כל הכבוד

haoffa

New member
דודו , המון המון תודות

על שהינך משתף אותנו במתכוניך , מקליד, מסביר, מצלם . מרגישים שאתה עושה זאת מכל הלב באמת אתה בחור מיוחד

רקטה

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

דודו תמיד מדהים לראות את התוצרת (וכמעט לא להאמין שאתה קיים באמת
) אבל הפעם... צריך להגיד ל
שימציאו אייקון של לסת פעורה עד לרצפה בגללך! חגשמח!

nushnushi

New member
../images/Emo35.gifדודו יש לי כמה שאלות../images/Emo35.gif../images/Emo26.gif

מהמתכון לעוגיות וניל דובדבן כמה עוגיות יוצאות ? והאם אפשר להשתמש בפירות הקפואים ? כיצד הכי טוב לאחסן עוגיות ? תודה

תשובה על עוגיות הוניל

יוצאים הרבה עוגיות בערך 100 מהכמות הזאת לא להכין אותם גדולים לגבי פירות קפואים לא הבנתי את השאלה לגבי איחסון ניתן להקפיא אותם בקופסא סגורה היטב להפשרה פשוט להוציא החוצה ולהניח זה מפשיר תוך שעה ונהדר

לא הייתי ממליץ כי

הדובדבן עובר אפיה עים העוגיה והוא יצטמק ויוריד עליה נוזלי פרי מה שכן הייתעי ממליץ זה לאפות את העוגינה לבד להמיס שוקולד לבן לשים טיפונת על העוגיה ועליה לבדביק דובדבן טרי זה ישדרג בטירוף והדובדבן ישאר יפה ווטעים

runing

New member
מה..איך..אני לא מצליחה להבין איך???

אתה עושה את זה לכולם פה big time הראתי לאת זה לחברים על המחשב שלי. כולם על הרצפה מריירים ולא מאמינים.

למעלה