מימונה-שרשור עוגיות מסודר

תשובה לבא לי ללמוד לבשל..

ראשית הגיע הזמן שתירשמי לתפוז ותהיי איתנו כאן אז... ברוכה הבאה!!! בקשר לכמויות העוגיות/פרלינים/עוגות את רובם אני מכין במהלך השנה ומשגר לפורום ושומר על הצילומים וחלק גדול אני מכין באירועים של המשפחה/חברים חינות חתונות בר מצוות בריתות וחלק בחגים ויש המון חגי ישראל[ חלק גדול אני מכרתי בערבר(עד לפני שנה) ולעיתים שמצליחים ממש לשכנע אותי אני מוכר גם היום (הרבה עבודה) ואישתי לא מסכנה כי היא חוץ מעוגת ספוג לא אוכלת שום עוגיה (חיחיחיחיחי......)

כך תדעי מיהו דודו חמוד...../images/Emo11.gif

noua

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifעם או בלי שמרים../images/Emo35.gif

קודם כל ישר כוח על כל התמונות והמתכונים ראיתי כל מיני מתכונים של מופלטות, מה עדיף, עם או בלי שמרים? מה יותר קל להכנה או יוצא יותר טוב (לאנשים בלי הרבה נסיון ובלי הגנים הנכונים)

oshrar

New member
תרבחו ותסעדו

דודו נעתקה לי הנשימה, אין עליך ,אין לי מילים לשבח ולהלל

נונה1

New member
דודוווווווווווווווווווווווווווווווו

אצלנו אומרים בטריפוליטאית : חמסה וחוטש' כלומר: חמסה ודגים שהם סמל לשמירה מעין רעה ודברים רעים. אתה גדול מתה עליך שתמשיך לעשות דברים טובים תמיד. נונה1

נונה...

תודה יקירתי אצלנו אומרים.. ת'רבחו (תצליחו במזל) תודה לך יקירתי וחג (מימונה) שמח

מיכל10010

New member
אתה מדהים אותי כל פעם מחדש, והכי

הכי אני מעריצה אותך שאתה שומר על המשקל, אני מזמן לא הייתי עומדת בפיתוי ומשמינה 40 קילו. כל הכבוד!!! אין עליך!!!

רננות

New member
כעת שגמרתי להתעלף מהיופי הפאר וההדר

אני רוצה להגיד שאין עליך .... אתה - מגיע לך -
+
+
וגם כמובן

טלאית321

New member
אין על העוגיות של המרוקאים ../images/Emo141.gif

הייתי טורפת כמה וכמה סוגים שהעלית פה

miki79

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo141.gif../images/Emo47.gif../images/Emo20.gif

דודו, דודו, דודו, מה יהיה? סחטיין על השולחן, על הצבעים, על היופי. אני פשוט נמסה.. ממש במצב צבירה נוזלי לנוכח המטעמים האלה. נראה לי שגם אם אני אהיה שנה במטבח אני לא אצליח להוציא כמויות כאלה..

haoffa

New member
../images/Emo53.gif, אני בהלם, אני המומה

דודו, איזה כשרון ואילו ידיים. הכל יפה, צבעוני ועשיר . אני עם ג'רג'ר, האם תוכל בבקשה לרשום מתכונים להכל? אני מוכנה הרגע לקחת
, ולהשתתף בחגיגה היפהפיה הזו. גם אני מעולם לא השתתפתי בחגיגת מימונה, איזה הפסד. כיף לאורחים שלך, אני מקנאה מקנאה בהם.

שביק

New member
דודו! ../images/Emo53.gif התעלפתי! הרימו אותי

בבקשה! מה זה כל היופי הזה??? מתי הספקת??? אני מסירה בפניך את הכובע. אני בלי כובע ואתה עם כתר
וגם עם
כל הכבוד! כל הכבוד!! כל הכבוד!!!! משביק

Mila Z

New member
ואו... פשוט ואו, נותרתי חסרת מילים

בדר"כ אני סמויה כאן בפורום, אבל הפעם הייתי חייבת להגיב הבעיה היא שנותרתי ללא מילים דודו, אפשר בבקשה את המתכון לפאדג' שוקולד? ושוב ואו.

פוקסי99

New member
סליחה סלחה שנכנסתי בטעות באמצע

באמצע השרשור אז חוזר שוב על מה שכתבתי ממש מדע דמיוני מעולם אחר לי היה לוקח שנה להכין חצי ממה שרואים כאן כל הכבוד יישר כוח אפילו כאשר אהיה בפנסיה לא אגיע לכזה הספק כל הכבוד ואני מקנא באורחים אשר יהיו לך חג שמח פוקסי

EB2

New member
לדודו

נתקלתי בפורום הזה בפעם הראשונה ועלי לציין שאתה פשוט גאון באפיה כל הכבוד. איזה עוגות משגעות ויפות הוצאת לראווה רק מלהסתכל בתמונות התחלתי להעלות במשקל חג שמח

למעלה