מימונה-שרשור עוגיות מסודר

doried

New member
הצילוווווווווווווו מה זה?...../images/Emo178.gif

אני מעולפת....קראתי לכולם שיבואו לראות...אין לי מילים .....אני גם לא יכולה לדבר מהעובדה שהריר יצא בלי מעצור.....עכשיו מעבירה לכולם... דודו תודה תודה תודה אין מספיק מקום לתודות שמגיעות לך..הסבלנות התמונות המתכונים הכלללללללללללל.

Oיון

New member
שאלה לדודו, לגבי מרציפן,

קודם כל.. הכל נראה מדהים!! ידעתי שהייתי צריכה להיוולד מרוקאית.. :) ולשאלתי: עשיתי בעבר כמה ניסיונות מכמה מתכונים שונים להכין מרציפן, ולא הצליח לי, יכול להיות שזה קשור לעובדה שאני לשה בידים ולא במעבד מזון? אם אין מעבד מזון, היית ממליץ לוותר מראש?

תשובה לגבי המרציפן

היי שוב את חייבת לטחון אותו במטחנה אוקי? הלישה בידיים נהדרת נסי את המתכון שלי למרציפן יוצא נהדר ונוח מאוד לעיצוב והכי חשוב הוא מאוד טעים לא מתוק מידי ונעים לפה בהצלחה ולכל שאלה אני כאן בכייף

תשמע, אני חייבת לומר שאתה משהו

מיוחד מאוד, מדי פעם אני קוראת פה ואתה תמיד מפתיע מחדש. מה לומר? סחתיין עליך דודו!!! הלוואי עלי רבע מהיכולות שלך בבישול !!!

gal55gal

New member
דודו חמוד אתה תותח!

כל הכבוד לך וכייף למשפחתך. תרבחו ותסעדו.

sophi1

New member
דודו חמוד

זה פשוט מדהים!!!!!!!!!! יש לי שאלה האם אפשר להחליף את המרגרינה בחמאה או שמן תודה

sophi איפה שכתוב מרגרינה בבקשה

תעשי עם מרגרינה לא סתם יש מרגרינה במתכון תוכלי לנסות להיחליף אבל אני לא ממליץ למשל מעמולים מתאים להם רק מרגרינה

יו....איך בא לי גם ../images/Emo10.gif

איך אפשר לטעום דברים כאלה.....בכל המקומות שעושים מימונה...איך זה "עובד" ? כל הכבוד
הילדים נשארו פעורי פה והם רוצים שאני אכין משהו
ממש מצחיק

אלפי לא בכל המימונות תמצאי מה שאת

רואה כאן בדרך כלל זה מופלטות וקצת עוגיות ולכן החלטתי בשנה הבאה להזמין את חברי הפורום שיראו איך מימונה יכולה להיראות שאנו כאן מאוד מחוברים לתחום הקולינרי ויכולים ליצור דברים נפלאים

אסעלש

New member
מתקון למופלטה- מופנה לדודו

אם אפשר לקבל מתקון מפורט למופלטה . אודה לך מאוד ואספר איך יצא.

pinuki 22

New member
אני חדשה כאן וכבר חייבת להגיב....

WOW.....WOW.....WOW....WOW.....WOW אמאל'הההה....זה מהמם, מרשים, מדהים, מקסים, מגרה בטירוףףףףף
אני בהלםםםם.... נראה לי שישארו לך כמויות למימונה בעוד שנתיים!! הכל נראה מקצועי מ-א-ו-ד וטעים טעים... כל הכבוד על ההשקעה ועל התוצרת הנפלאה! חג שמח וכשר פינוקי

riseg

New member
אני בהלם אני ה מ ו מ ה

דודו זאת פעם ראשונה שאני רואה כמות כזאת של מתוקים.(אף פעם לא חגגתי מימונה)אני חולה על מרציפנים ואין עליך. ישר כח ומי יתן ונמשיך להנות ממעשה ידיך חג שמח

גדול מעולה|נצלחיב להוציא ספר מימונה

פשוט המומה ,מודה לך על ההשקעה , על הזמן ואהבה שהקדשת בפרסום הנ"ל חסר לי מתכון של ריבת חצילים

baronm10

New member
דודו הפעם עברת את כל הקוים האדומים

זה נראה כמו סרט דימיוני ,אתה אמיתי ??

שאלה שתעניין את החדשים- ומסר לדודו.

כבר חודשים אני עוכבת בנחת אחרי מה שאתה מכין פה לכולם ומנסה לחקות (לא תמיד בהצלחה מרובה) את כשרונך.... אף פעם לא רשמתי פה כלום, אבל אי אפשר להישאר אדיש למה שנראה פה.... פתחתי מייל במיוחד בוואלה בשביל שיהיה לי מייל בשביל להירשם לתפוז- בקיצור וייה לדרוזה בשביל לרשום לך- וואו. כל הכבוד ושוב כל הכבוד. היות ואני חדשה ולמען הדורות הבאים- אני חייבת להבין קצת את הרקע של הסיפור הזה... מה אתה עושה עם כל הכמויות? אתה קונדיטור? עובד בזה למחייתך? מוכר אותם? הרי שום משפחה אנושית, גדולה ככל שתהיה, לא מסוגלת להתמודד עם כמויות כאלו של מתוק....אין סיכוי..... סליחה עם זה קצת חטטנות, אבל אני חייבת להבין מה מקור העוגיות האלו.... אלוהים, "מסכנה" אשתך....

למעלה