מימונה-שרשור עוגיות מסודר

tals66

New member
עוגיות למימונה

אני חדשה פה, ןאני רוצה למר לכם שנדהתי לכל היופי הזה.אני לא מכירה את דודו אבל העבודה שהוא עושה נראית לי מדהימה. אשמח מאוד אם כל המתכונים יעלו בצורה מסודרת, בכל רצף התמונות , אין את כל המתכונים. חסר לי עוגיה שיש לה מילוי שקדים טחונים, אם מישהוא מיכר , אשמח! חג שמח...

shula23

New member
דודו ../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

צריך לקרוא ולהביט שוב ושוב, לא מספיק פעם אחת. לא יאומן. קודם כל הביצוע שלך כמו תמיד מ-ו-ש-ל-ם!!!!! שנית, הצילומים מהממים. אני לא יודעת כמה זמן צריך ע"מ להכין הכל, אתה פשוט מ-ל-ך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שתהיה לי בריא, המון תודה על הכל. ישר כח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אמירית

New member
אני מכריזה בזאת ש..

אני מודה ומתוודה שלא נולדתי לעדה המתאימה ואני לא נמצאת בחוג החברים המתאימים .... ואין לי סיכוי לחגוג את המימונה... כך שלבטח עבורי, שירשור זה, הוא חגיגה מרהיבה לעיניים, הכי יפה שראיתי מעודי ישר כוח דודו. כל הכבוד לכשרון ולשקדנות. ומאחלת לך רק שמחות חגים וחגיגות.

malka3

New member
../images/Emo124.gifדודו

כל הכבוד פשוט מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם יבורכו ידייך

קטיהפלד

New member
יואו יואו

אם אתה מוציא ספר של כל המתכונים האלה אני קונה מיד ןעכשיו

ואיייייייי אני לא מאמין ש

שסיימתי להקליד לכם את כל המתכונייייייייייייייים (אייקון של מעולף) שיהיה לכולם בהצלחה זיכרו בבקשה לשרשר שאלות ותגובות לכאן ככה השירשור ישאר מסודר ונקי מתכון + תמונה גם לשנים הבאות מנהלות יקרות מיחקו בבקשה את 2 ההודעות ששירשרו לשם פוקסי ועוד מישהי בטעות כי עד שכתבתי הם שירשרו כבר אז הם שירשרו שוב לכאן ניתן למחוק ואנא שרשרו לכאן את התגובות שאלות שיעלו לכם יאללה לילה טוב

דודו...כל הכבוד וישר כוח ../images/Emo57.gif

חוץ מעבודת האפיה......להעביר הכל לכאן........חתיכת משימה . איזה מזל שרואים את כל היופי והצבעוניות מרחוק........כי מקרוב אי אפשר היה לעמוד מול הפיתוי.

ayaba

New member
שאפו!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo47.gif

על התוצרת ועל ההשקעה בכתיבה המפורטת עם הצילומים. יישר כח, ומי יתן שבשנה הבאה תזכה לחגוג בגדול.

T noki

New member
כל הכבוד! ו../images/Emo51.gif על כל המתכונים

(היה לוקח לי שנתיים בערך להכין את כל מה שהכנת). איך הספקת? גם להכין את כל העוגיות המדהימות האלו, גם לצלם, גם להעלות לפורום, וגם להקליד את כל המתכונים?
, אין ספק!

כמה שאלות לדודו...

קודם כל אני חייבת לפרגן , איזה יופי , איזה דיוק , ממש מקצוענות אמיתית , אפשר ממש להריח עד פה את כל המטעמים הללו... הכל מדוגם...מושקע...רואים את האהבה שלך לעוגיות עליהן.....כמה תשומת לב נתת להן.... הלוואי שיהיה לי הסבלנות שלך... בלי עין הרע..טפו טפו טפו , חמסה חמסה שום בצל... עכשיו לשאלות : 1. בחודש הבא יש לבן בר מצווה , האם כדאי להכין או שכדאי לקנות 2. כמה זמן לקח לך להכין את כל זה? ומה הכמות שיצאה 3. בכמה חומרים השתמשת ? כלומר כמה הלך לך ביצים , סוכר ,וכו' , זה יעזור לי לעשות חשבון האם כדאי לקנות או שכדאי יותר לעשות בבית , צריך לקחת בחשבון כמובן שבטח אני אצטרך כמה ימי חופש מהעבודה על מנת להתמסר לזה ובטח אני אצטרך עזרה ממישהו...(רק לעשות את הכלים אחרי כל זה.....) 4. כמה זמן כדאי להכין מראש ? תודה רבה הרבה אושר ועושר ושתמיד יהיה בשפע "תירבחו ותיסעדו" עליזה

היי עליזה -תשובה(וביכלל לכולם)

היי מזל טוב לרגל האירוע. על מנת להכין עוגיות לאירוע תצטרכי בסביבות 2000 ש"ח אם את רוצה להכין דברים שראית כמו בשירשור. אבל. והקשיבי לי טוב, אני ממליץ לך לקנות ממישהו שמכין כי זאת העבודה שלו והעלות תצא לך פחות (זה קשה בטירוף) אין לך מושג כמה שקדים וביצים ושוקולד את צריכה זה יוצא המוווווווון יהיה לך קשה להכין פעם ראשונה לאירוע שלך כזאת כמות זה לא שכל פעם את לומדת ומיתנסה ומכינה בכייף עוגיות בישביל אירוע את צריכה זמן ומיומנות וכמויות והמון סוגים הכי טוב ומישתלם יהיה לך למצוא מישהו טוב שמכין היום מוכרים מגש בסביבות 90 ש"ח פלוס מינוס ובו כ 25 עד 30 עוגיות אז המלצתי לך זה לקנות מוכן אחרת את מגיעה לאירוע מרוסקת.

-אייקוןשלמשתחווה- תשמע..אני פשוט

בשוק מעצמך!! מה זה כל השפע הזה...מרוקאי אמיתי אתה. איזה שפע מדהים!! צריך לצלם את השולחן שלכם לתוכניות האלה, שמראים את השולחנות של המימונה. ואם היתה תחרות, הייתם זוכים במקום הראשון. דודו יקירי, יש לך ידי זהב - אתה מוכשר בצורה יוצאת דופן. כיף להכיר אנשים כמוך. שיהיה לכם חג שמח ומתוקקק!! נשיקות.

שפית בשנה הבאה יצלמו מהטלויזיה אצלי

את המימונה כמובן שכל חברי הפורום יוזמנו השנה בעזרת השםפ אני אסע למרוקו עם אשתי ואני מתכנן לקנות כלי הגשה מיוחדים לקראת המימונה של שנה הבאה זאת תהיה מימונה מדהימה עם לבוש מסורתי לכל האורחים ושלל מטעמים ואמא אחת שמנה שלי שתקפיץ שם מו]פלטות טעימות לכולנו

מוכנה כבר להירשם למימונה שלך!!

דודו אתה פשוט גדול. מחזיקה ממך כל פעם יותר ויותר. מדהים מה שאתה עושה. כל הכבוד על ההעבודה שלך וגם זמן שלך שאתה משקיע פה.באמת מורידה כובע !!! וכמו שאמרתי אני כבר מעכשיו מוכנה להירשם למימונה אצלך וגם בעלי
שהוא גם מתעלף שרואה את היצירות שלך. שאנחנו בחיים עוד לא היינו במימונה ומחפשים מיזמין אותנו
.. אז המון הצלחה לך בכל מה שאתה עושה ועוד תעשה-כתיבת ספר הבנתי ונסיעה למרוקו וכו'. שיהיה לך רק כוח להמשיך בכך!!

שפית בשנה הבאה יצלמו מהטלויזיה אצלי

את המימונה כמובן שכל חברי הפורום יוזמנו השנה בעזרת השםפ אני אסע למרוקו עם אשתי ואני מתכנן לקנות כלי הגשה מיוחדים לקראת המימונה של שנה הבאה זאת תהיה מימונה מדהימה עם לבוש מסורתי לכל האורחים ושלל מטעמים ואמא אחת שמנה שלי שתקפיץ שם מו]פלטות טעימות לכולנו

וואלה? ואיך הם הגיעו אליך?

אני ובעלי מתים לעשות טיול במרוקו וטוניסיה - 2 מקומות מדהימים ביופיים. נראה לי שמחר בערב אני אנסה את המופלטות שנתת עם השמרים, בד"כ מכינה בלי שמרים ויוצא מעולה, שווה בדיקה עם שמרים. מקווה להגיע למימונה שלך שנה הבאה IנשיקהI

למעלה