מימונה-שרשור עוגיות מסודר

שירשור שאלות-מתכונים-תגובות

בבקשה שרשרו רק לכאן שאלות בקשת מתכונים תגובות בואו נשמור על השירשור של קבצי התמונות רציף לכן שרשרו להודעה זו את השאלות/תגובות רוב העוגות כשרות לפסח את העוגות שחמץ מכינים שבועיים לפני ומקפיאים עד יום המימונה

sjarjar

New member
מתכונים...להכל...

אם לטובת הארכיון והדורות הבאים. (רשע מה הוא אומר...)

|../images/Emo53.gifהתעלפתי.....מה פה קורה פה...

ד ו ד ו !!!!!!מתי הכנת את כל זה ?????זה לא אנושי מה שאתה עושה לנו פה.... א י ן ע ל י ך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אשמח מאוד לקבל את מתכון ריבת התפוזים. ב-
מראש ! ותמשיך להפגיז אותנו פה ביצירותיך !!!!!!

apple95

New member
וואו..וואו..מהמםםם..לגבי העוגיות

כמה פעמים שאגיד מהמם ומוכשר זה לא יספיק. זה פשוט מדהים. מקנאה בך...... באמת כשרון ייחודי ועכשיו לשאלה - העוגיות לב חצי חצי מדהימות. איך עשית אותן? והציפוי? ממה הוא עשוי? אני כשניסיתי לעשות משהו כזה והשארתי את הציפוי להתייבש על נייר אפייה - זה נדבק קצת לנייר. איך עושים כמו שעשית? ואיך מייבשים? חג שמח וכיף לכל הטועמים מהמטעמים שלך

דודו-מהמם! אין מילים אחרות לתאר

אבל מה עם המתכונים ליופי הזה ? לא מצאתי מתכונים להכל בצורה מסודרת. יש סיכוי שתעלה מתכונים ?

הילה301

New member
הרגת אותי../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

מדהים מדהים

מדי1983

New member
דודו, אין עליך הכל נראה מעולה !

כמה זמן לקח לך לעבוד על כל זה? סתם מעניין אותי... ומתכונים, את האמת אני אשמח לקבל את כולם. כל הכבוד !

גלי88

New member
וואאוו ../images/Emo2.gif ../images/Emo2.gif ../images/Emo2.gif

אני בשוק! אפשר לבוא אליך למימונה???

זיוה ס

New member
יוו דודו הכל משגע חשבתי השנה לעשות

משהו קטן ועכשיו עשית לי חשק לקום מחר ולעבודה איזה דברים מהממיםםםםםםםםםםםם

|איקון של מתעלפת| מתכון לפאדג' ?

מאד,מאד אשמח !
דודו אין מילים !! חבל על הזמן הכל מההמם ! מעשה ידיך להתפאר
איזה צבעי מאכל אתה משתמש ? תמציות טבעיות או מה ?

בואו אגיד לכם מה נעשה...

אוקיי אז ככה: ראשית כל כל העוגיות מימונה זה משנה שעברה השנה אנחנו בשנת אבל לכן לא עורכים מימונה חלק גדול מהעוגיות מהמימונה של שנה שעברה וחלק מפורים כל שנה בפורים אני מכין יותר עוגיות מאותם סוגי עוגיות החמץ ומקפיא עד ליום המימונה במהלך חול המועד מכין מה שכשר לפסח (שוקולד נרנגים שקדים וכו....) מה שנעשה זה שאני אצמיד מתכונים לכל העוגיות אבל, זיכרו. אתם משרשרים רק לכאן שאלות אפילו בקשר למתכון כאן אענה על כל השאלות ככה יהיה לכם/לנו שירשור מסודר של תמונות+ מתכונים אז היום ומחר אקליד מתכונים להכל וכל שאלה או הבהרה שאלו אבל זיכרו להצמיד להודעה כאן כדי שלא יפגע ברצף

מאקי

New member
דודו המון תודה על השיתוף

על המצגת מתי הספר?? חובה מפרגנים לך מליון אני והאיש.... שאמר לא יאומן כי יסופר......... חג שמח לך ולכל משפחתך מאיתנו האוהבים

מאקי ובן זוגה היקרים...

איזה אנשים אחחחח.... אין עליכם ובעלך המדהים איש יקר הוא ונעים מסרי לו דרישת שלום חמה ממני ואפילו רותחת ספרי לו שהתגעגעתי שישמור לי חיבוק (וגם את זה ברור כן?????) תודה על המחמאות ספר עוד יהיה, ויהיה בגדול חג שמח יקיריי

למעלה