מתחילה.....עוגת בנופי אישית

מתכון לשבלולי וניל עם שוקולד צ'יפס

שבלולי וניל עם שוקולד צ'יפס מקור המתכון של הבצק-דודו חמוד קילו קמח רגיל 3 ביצים 3 כפות שמרים יבשים 1 מרגרינה חצי כוס סוכר 3 כוסות מים פושרים קרם פטיסייר - מקור המתכון של הקרם TATAN (המקסים מהפורום) חומרים : ¼ ליטר חלב 2 חלמונים 2 חלבונים 75 גרם סוכר 20 גרם קורנפלור מקל וניל חצוי לאורכו הכנת הקרם פטיסייר- מחממים את החלב עם הסוכר עד לרתיחה. בינתיים מערבבים את החלמונים, החלבונים והקורנפלור טוב . יוצקים לתוכו 3 כפות מהחלב החם מערבבים טוב ושופכים לחלב החלב. מחממים עד להתעבות תוך כדי עירבוב. (אסור להגיע למצב שיש גושים בקרם). לשים את החומרים 10 דקות עד לקבלת בצק נוח, מעבירים לקערה משומנת ומתפיחים שעתיים. מחלקים את הבצק ל-6 חלקים ופותחים כל חלק לעלה דק. ממלאים בקרם פטיסייר ומפזרים מעט שוקולד צ'יפס. מגלגלים במהודק , פורסים לחתיכות בעובי 2 ס"מ הופכים על מגש מרופד בנייר אפיה משאירים לתפוח עוד שעה, מורחים בביצה ואופים בחום 180 מעלות עד לקבלת צבע חום. בגמר האפיה מורחים סירופ סוכר.

תודה מצדה

כן ניתן להכין את הבנופי גם כפאי גדול , לפי דעתי הכמות מספיקה לפאי בקוטר 24

../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

WOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
WOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW WOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
WOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW WOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
שישמעו בכל הארץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ
לונהההההההההה איזה יופי די אין לי מילים אלא מה שנשאר לי זה כרגע לקום לעמוד ולמחוא לך כפיים אין עלייך לונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דודיק נשמאמי ..................

תודה על המחמאות ועל הכפיים , עד חולון שמעו.... כל השכנים יצאו ושאלו על מה הכפיים.......................

בלונה אחותייייייייייי- מ ה מ מ ת!!!

יש שיר כזה של מאיר אריאל זה הולך ככה: לא יכול להוריד ממך .. את העיניים"...... אז יקירתי שאפו על הביצועים - מעלף כתמיד .. כל מילה שאכתוב מיותרת ובודאי כבר נאמרה.... אז קבלי נשיקותיי לבינתיים עד לשיחות אל תוך הלילה שלנו כתמיד......

אחותי זוכרת את השיר----->

תנו לו צ'אנס הוא שר מהלבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב מהלבבבבבבבבבבבבבבבבבבב אז ככה אני שרה לך תנו לה במה היא אופהה מהלבבבבבבבבבבבבבבבבב מהלבבבבבבבבבבבבבבבבב ואני מפרגנת לך אחותי מהבפנוכו שלי

ADINA1952

New member
לונה בלנקה. יודעת שאפשר לעצור אותך

על התעללות נפשית? לא יפה להרוג אותנו ככה טיפין טיפין, אני מוכנה לאמץ אותך איליי, מה דעתך? בלי עין הרע יבורכו ידייך אשה כשרונית יום טוב

tatan48

New member
לונה אין מילים בפי ../images/Emo140.gif

פשוט מעדנים מופלאים.

למעלה