שאלת פיתות בסיר חשמלי

שאלת פיתות בסיר חשמלי../images/Emo206.gif

קודם כל שנה טובה וגמר חתימה טובה לכולם קצת באיחור אך מכל הלב. בקיצר הבן שלי הצטנן כמו פולניה טובה הצעתי לו מרק, אמר כן בקול ענות חלושה אבל עם פיתות תימניות,רוצה פיתות תימניות ?ואני מה לעשות לא דוברת ת שפה זקוקה למתכון בדחיפות וכבר לחשה לי מישהי שגם לסיר מיוחד. ואם אפשר לומר לי איפה קונים ת סיר החשמלי והעיקר כמה הוא עולה:)> כמה בקשות לשנה החדשה אה<
תודה.

Rebeccan

New member
סיר גריל = סיר אפיה חשמלי

בשווקים כדאי לבדוק היטב את הסיר יש מאלומיניום ויש גם מנירוסטה לא זול - אבל מאוד יעיל, כשכבר יש אותו מתכוני פיתות ודאי אפשר למצוא כאן פרינצסה
בגן הפרחים

ADINA1952

New member
בוקר טוב לך

סיר גריל ניתן למצוא גם בחנויות כלי בית בחנות למוצרי חשמל קטנים כדאי לך לרכוש את הסיר עם הספירלה ולא עם האלמנט החשמלי כמו בתנור לפיתות זה הרבה יותר מוצלח בהצלחה

Rebeccan

New member
../images/Emo18.gif אסבסט מסוכן לבריאות

מחירים - 100 +/- לאלומיניום תלוי בגודל אפשר למשל למצוא בשוק של רמלה/לוד אפשר גם בכל שוק - במחניודה יש ממש בכניסה, מאגריפס פרינצסה
בגן הפרחים

pilpeletbm

New member
קצת מאוחר אבל מתכון לפיתות תימניות

קערה 1 - 2 קילו קמח 3 כפות מלח 2 אבקת אפייה קערה 2 - 3 כפות שמרים יבשים 5 כפות סוכר חצי כוס שמן 5 כוסות מים פושרים כוס מים רותחים לתת לשמרים כרבע שעה לאחר מכן שופכים בהדרגה את המים לקמח ולשים טוב ( הבצק דביק לא להיבהל ) לכסות במגבת ולאחר 20 דקות ללוש שוב. לאחר הלישה השנייה לתת לבצק לתפוח כשעה על משטח מקומח או משומן ליצור עיגולים ( מ2 קילו מקבלים 20 פיתות ) להניח להתפחה נוספת של 40 דקות ולאפות אני אופה בסיר מיוחד עם 2 גופי חימום למעלה ולמטה אבל בחלט ניתן לאפות בתנור לפני האפייה בסיר או בתנור למרוח מעט שמן על פני הפיתה לקבלת צבע יפה. בתיאבון.

יפנית 1

New member
פיתות תימניות - סלוף

נושא : פיתה תימנית-סלוף 1 ק"ג קמח 15 גרם מלח 10 גרם שמרים יבשים 700 מ"ל מים ללוש היטב ולהתפיח שעה וחצי. לחלק ל-5 חלקים ולרדד לעובי 1 ס"מ. להתפיח 40-30 דקות נוספות (מכוסה במגבת נקייה). לאפות בסיר גריל משני הצדדים.

יפנית יקרה ברוכה הנמצאת../images/Emo140.gifתודה רבה

על המתכון שאלה האם הבצק לא צריך להשאר מעט רטוב או לח? הפיתות נראות סופהדרך אני תמיד קונה כאלה אולי הגיע הזמן לנסות להכין לבד תודה ושהייה לך אחלה בוקר יפה ויום מצויין ושנה טובה ומוצלחת

יפנית 1

New member
תודה זיוי ../images/Emo140.gif הבצק די דליל

שתהיה לך שנה טובה ומתוקה את אשה נהדרת!!!!!!!!!!!!!!

פנינה ט

New member
סירגריל חשמלי הכי כדאי לקנות

בשווקים כי שם הוא הכי זול, אני קניתי בשוק של נצרת ב-35 שח' ועוד 10 שח' לכבל החשמלי, ראיתי אותם סירים גם בשוק של עכו, ואני בטוחה שיש בשווקים נוספים אולי בחנויות האיכות של הסירים גבוהה יותר |(וכך גם המחיר), אבל בשביל פיתות וזה בערך כל מה שאני מכינה בסיר הזה, זה מספיק ודי גם סיר מהשוק.

למעלה