אז היום בא לי להכין קובנה

• פותח הנושא al55
  • פורסם בתאריך
מצטערת לא עומדת בזה ../images/Emo12.gif מדהים

יוווווווווו, איך שבא לי. בהתחלה דאגתי כשלא ראיתי את התמונות... עכשיו אני מצטערת שראיתי. עשר בלילה ויש לי חשק לבצק... בכל זאת, אסתפק במה שיש. לילה טוב נועה

bigjack

New member
גמני כבר לא יכול יותר../images/Emo3.gif

יום שישי אני מכין קובנה נראה פשוט קל טעים ומבטיח.......... רק לא הבנתי איך עשית את הסופגניות? רק לטגן עיגולי בצק לאחר התפיחה?

al55

New member
צחי, כנס ../images/Emo26.gif

אופן הכנת הזלביה יש לעבוד בידיים רטובות מעט. קורצים חתיכת בצק בגןדל כדור פינג פונג מותחים את הבצק בין שתי הידיים לצורת עיגול. וזורקים לשמן לא חם מידי. מכסים את הסיר ומחכים שהלביבה תהיה בצבע זהוב כהה, הופכים לצד שני ממשיכים לטגן ללא מכסה, כשחם לזלף דבש.

bigjack

New member
המוני תודות../images/Emo24.gif

הבן שלי מתחננן כבר שבועות למשהו בסגנון הזה (גם לטריפוליטאים יש משהו דומה........בעצם כמעט לכל עדה) ולאחרונה גיליתי את נפלאות הבצקים וכמה שזה פשוט וקסום לאפות בבית לחמניות חלות וכאלו........... אז ביום שישי אדווח איך יצא ושוב תודה לך אלונה על התגובות המהירות תמיד

אלונה YYYY יש לי ../images/Emo23.gifחלש אייך

את מנסה אותי ככה, נראה מדהים....................... ילה עושים מפגש אני רוצה קובנה פנינה

../images/Emo2.gifלא אלונה אני מאוד לא גבר אז.....

איאפשר להפגש בגלל זה? אם זה ממש חשוב אתעניין אם אפשר לעשות משהו לטובת הענין ואם לא אז אולי בכל זאת נפגש? מה רק עם גברים את נפגשת? פנינה

al55

New member
פנינה ../images/Emo140.gif

מאז שיש לי 2 גברברים בבית הפסקתי להפגש עם גברים. בקשר לפגישה יאלה תכנני מתי, כדאי לך יש לי טאבון בחצר.

../images/Emo13.gifנראה נהדר, כמה מעלות זה חם

מאוד? כל משך האפייה זה עם חום למטה? אם אני יכין בצהריים ויכניס לחצי שעה בערב זה יהיה בסדר לשים את זה לילה? תודה וגמר חתימה טובה.

al55

New member
תשובות לאמא של בר ומאי../images/Emo26.gif

200 מעלות לחצי שעה. לאחר אפיית הקובנה בחום גבוה במשך חצי שעה, בלילה מאוחר להכניס לתנור בחום 120 מעלות למשך 5 שעות.

למעלה