דמדומי הפורומים של תפוז

דמדומי הפורומים של תפוז

כגולש בפורום אודיו וק"ב, הפורום לא זמין כבר כמה ימים. בפניה למנהל הפורום, מסתבר שהנהלת הפורומים מתחילה להסיר פורומים עם פחות פעילות...לאט לאט ובסוף הכל. לדבריו של רס"ן שמועתי, משהו חדש יקום, וכל מה שהיה יעלם. הפלטפורמה החדשה תהיה מצומצמת ופחות נוחה. אז כאשר יכבו פה את האור, אומר לכם שלום. אולי נתראה בגלגול הבא...

michal@gal

Active member
מנהל
כל הפורומים יעברו לאתר החדש

גם הפורומים הסגורים יעברו. זה ממש מעבר לפינה.

TCHM

New member
לא מדויק....

הרבה פורומים לא יעלו שוב וימחקו לעד וטוב שכך. זה גם לא מעבר לפינה. הבעיה הגדולה לטעמי זה הממשק - פשוט גרוע. וזה לא ענין של הסתגלות, לטעמי לא טוב. יש גם בעיות התחברות משתמשים ועוד, בינתיים זה נראה לא טוב אבל הכל יכול להשתנות עד שיעלה. אבל אין מה להתלונן, מה שניתן בחינם מקבלים או הולכים ועוזבים.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
האתר החדש נמצא בכתובת הזו...

>> https://tinyurl.com/ybcwb7k3 מנסיון של משתמשים רבים חלק גדול מהגולשים יקבלו דף שגיאה, חלק יופנו למערכת הפורומים הישנה ורק שליש בערך יצליח להכנס בשלב הזה. מי שהצליח להכנס יצטרך לחדש את הסיסמה שלו (הסיסמה הישנה לא עובדת) על ידי כך שבדף הרישום/כניסה ילחץ על [שכחתי את הסיסמה] ויזין את כתובת הדוא"ל איתה נרשם לתפוז. במידה והוא זוכר את הכתובת יקבל למייל לינק לאיפוס סיסמה בו הוא יזין סיסמה חדשה (אפשר כמובן להזין גם את הסיסמה הישנה) ורק אז יוכל להכנס למערכת החדשה. חייבים לפעול כפי שציינתי, נסיון להכנס כרגיל עם שם המשתמש והסיסמה הנוכחית שלכם לא יצלח ! לתשומת לב מי שכבר הצליח להכנס: אם ברצונכם להגיב להודעה יש ללחוץ על הוספת תגובה שבצד שמאל של ההודעה לה רוצים להגיב. אם תכתבו למטה תיפתח הודעה חדשה ומנהל הפורום יקבל חררה כי עשיית סדר וניהול השירשורים במערכת החדשה הרבה יותר קשה מאשר במערכת הנוכחית. ב ה צ ל ח ה

TCHM

New member
ויש שם גם מתכון לפתיחה

מיכי 10

Member
שיח סלימאן, אין לך מושג כמה אני מודה לך על הוראות הדרך

ועל הוראות השימוש בכניסה לאתר החדש
תחילה קצת חששתי, כי כתובת הדוא"ל אשר דרכה נכנסתי לתפוז ב-2008, כבר מזמן אינה בשימוש אצלי, כי היתה של וואלה. אז למרות שהיא עדיין קיימת, אינני יכולה לקבל שם דואר כבר בטח איזה שבע, שמונה שנים. קיוויתי ש"תפוז" בכל זאת מכירים אותי בכתובתי הנוכחית, בג'ימייל. ואכן, התברר שכן. לא היתה לי שום בעיה להיכנס, וכבר הספקתי למצוא (להפתעתי ולשמחתי הרבה) את הפורום הכי חשוב לי, שחשבתי שלא יישמר, כי אנחנו רק מעטים שם. ואפילו הספקתי לכתוב בו כמה מילים. גם חסכת לי זמן, ולהנהלת תפוז הטרדה קטנה. כי התכוונתי לא להמתין יותר, ולכתוב להם מחר בקשה להחזיר לנו את הפורום שנמחק לפני שבוע. שוב תודה לך! ולילה טוב,
מיכל.

מיכי 10

Member
חן חן! ואיך כותבים זאת "בשפתכם", כך?

لا شكر ءلواحب או כך? لا شكر ءلواخب

מיכי 10

Member
אהה
. شكر

לצערי שכחתי הרבה ממה שלמדתי, כי לא השתמשתי בשפה שנים. כך קרה גם למעט הצרפתית שלמדתי לפני שנים מעטות, ולמעט האיטלקית שלמדתי.

למעלה