לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4488444,884 עוקבים אודות עסקים

פורום מתכונים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מתכונים

x
הודעה מהנהלת הפורום
** בלוגרים יקרים - אין להעלות הודעה שמכילה קישור לפוסט-מתכון שלכם ללא המתכון המלא. תודה **
המשך >>

לצפיה ב-'ישראל מבשלת עם ישראל אהרוני '
ישראל מבשלת עם ישראל אהרוני
03/06/2020 | 11:41
31
409
ישראל מכין קוסקוס. 
שופך בהדר שקית קוסקוס אינסטנט לכערה, מוסיף מים חמים מהתמי 4 ומחכה 10 דקות. די רגע שיא דרמטי בתורת הבישול.
ריטה: ישראל, שואלת ציפי פרימו מחולון, אם אין לה קוסקוס אינסטנט, באיזה תחליף אפשר להשתמש.
ישראל: נסי חול ים. זה אותו טעם, אותו מרקם, לא צריך להוסיף מים חמים וזה גם משחיז את השיניים...

מתכונים >>
לצפיה ב-''
03/06/2020 | 16:11
5
9
לצפיה ב-'היום, 30 דקות של שיעמום נוראי '
היום, 30 דקות של שיעמום נוראי
03/06/2020 | 16:24
4
89
אהרוני בחר להכין קציצות פלאפל ירוק.
ראשית הוא מכין מסה של גרגרי חומוס טחונים עם פטרוזליה בקערה.
כמות יפה וגדולה, שיכולה למלה אסלה ואף לגלוש...
אז עכשיו הוא מתחיל לגלגל את הקציצות ביד. קציצה ועוד קציצה ועוד חת...
במשך 20 דקות.
בזמן הזה, שישראל מבצע עבודה די מוטורית ומונוטונית, ריטה מעבירה שאלות...
רובן מפגרות כמו התכנית.
אחרי 20 דקות של גלגול קציצות מרתק, הוא מחמם מחבת עם שמן זית ומטגן אותן. סבב אחר סבב...עד שהבין שזה לא עסק לסיים עם זה תכנית. ועבר לטגן כרובית.
ואני שואל את ערוץ 12 ואת העורך ואת מי שאחראי לחידלון הזה, מה רציתם להראות? ירדתם מהפסים? כמה קציצות אהרוני צריך לגלגל כדי שנבין איך מגלגלים קציצה? או לטגן אחת ובשמן רדוד? אתם לא שמים לב שאתם מגישים חומר תפל ומשעמם?
שלא לדבר שחיים כהן מכין סלט (מלפפון ועגבניה) רק שהוא מכין כמות גדולה, מה שמשאיר שוב 20 דקות מהתכנית בחיתוך ירק: מלפפון ועגבניה. אחלה גיוון. מה גם, שעד שחיים בחר לשתף את עמך ישראל איך מכינים סלט, ידעתי רק לאכול את הירק בשלמותו...
מתכונים >>
לצפיה ב-'אני מאוד אוהב את התוכנית'
אני מאוד אוהב את התוכנית
03/06/2020 | 22:01
2
92
תוכנית בישול זה לא, בזה אתה צודק.
אבל הצצה אינטימית לחייהם של אושיות תקשורתיות זה נחמד ומרתק
אני התאהבי בחיים כהן, לראות אותו מתפלל, מזיע ולא מכיר את המטבח של עצמו.
אני מוצא את התוכנית משעשעת וחמודה. 
לטעמי חסר מעט יותר סיפורים אשיים

הינה פאנקייק בהשראת אהרוני מהתוכנית של שבועות הכנתי היום 
מתכונים >>
לצפיה ב-'פרמט חדש'
פרמט חדש
04/06/2020 | 07:31
64
שף שהוא אחד השופטים במאסטר שף, משחית את זמנו (בהינתן שאינו מקבל על כך תשלום, כפי שמיכל אנסקי רמזה) ואת זמני.
החלק של ריטה והשאלות, הוא אחד הקטעים ההזויים שבתכנית. רוב השאלות מפגרות. ממש שטויות. בתבשילים שחומרי גלם ספציפיים נותנים את הטעם והמרקם מחפשים להם תחליף, תחליף לאופן ההכנה, בקיצור השף רוצה להכין תבשיל אחד והשאלות מציאות תבשיל אחר לגמרי. השף עונה בנימוס (תוכנית LIVE) אבל זה מיותר. מה גם, שלי אין כלל עניין בשאלות והתשובות הללו.
התכנית ארוכה: כמעט שעה. 
בכל הקטעים שהשף מושך זמן, וזה ברור כשמש, זה זלזול באינטליגנציה של הצופה. אני מרגיש שהוא פשוט יורק לנו בפרצוף.
באמת, אהרוני? לגלגל קציצות פלאפל ביד במשך 20 דקות? לגלג 40 קציצות?
ואח"כ לטגן בשמן רדוד, פעם בצד אחד, אח"כ להפוך ואת הצד שני, ועוד נגלה, וחוזר חלילה! או את חיים כהן חותך ירק לסלט ל-10 אנשים או מקלף 6-8 תפ"א כאשר אין לו צורך ביותר מ-3!

מתכונים >>
לצפיה ב-'נהדרים! אהרוני ישמח לקבל צילומים.'
נהדרים! אהרוני ישמח לקבל צילומים.
04/06/2020 | 11:49
63
הוא מבקש שוב ושוב.
גם אני אוהבת את התוכנית הזו.
הסדר המופתי אצל אהרוני במטבח, המטבחים הלא כל כך מתוכננים של איל שני ושל מיכל אנסקי, חיים כהן שמתרוצץ לחפש מערוך...
יש כמה מתכונים שאימצתי, וגם כשלא בישלתי נהנתי לצפות.
ולמדתי . ההסברים של חיים כהן ושל אהרוני טובים.
לדעתי, אם מישהו רואה בכך בזבוז זמן הוא בהחלט יכול לכבות את הטלויזיה.
מתכונים >>
לצפיה ב-'דווקא שמעתי היום את התוכנית והתרשמתי מתשובותיו '
דווקא שמעתי היום את התוכנית והתרשמתי מתשובותיו
03/06/2020 | 22:46
56
שאלו אותו באיזה גרגרי חומוס להשתמש להכנת ממרח חומוס 
והוא ענה : בולגרי ( ולא סתם הגרגרים הקטנים ....) 

ושאלו האם להשתמש בסודה לשתייה לריכוך וענה שיש מספר אסכולות בנושא

התשובות שלו נכונות ורציניות ויש מה ללמוד ממנו .

אני יודע חלק גדול ממה שהוא עונה אבל דווקא בגלל זה מבין 
שהוא תורם תרומה עצומה לרמה הקולינארית של מי שלא יודע.
מתכונים >>
לצפיה ב-'דבר אחד לא ברור, מיכאל. לפי כמה וכמה הודעות שלך, אתה '
דבר אחד לא ברור, מיכאל. לפי כמה וכמה הודעות שלך, אתה
04/06/2020 | 15:06
24
70

ממש סובל ומתעב את אותן תוכניות בישול. אז למה אתה ממשיך בכלל לצפות בהן?
וכמו שכתב דני, אתה יכול פשוט לכבות את הטלוויזיה (ואני מוסיפה: או מלכתחילה לא להדליק אותה באותה שעה ובאותו ערוץ).

דווקא נהניתי לקרוא את התגובות הנחמדות של ארתור, ornme ודני.
ומסקרן אותי לצפות בתוכנית זו, בתקווה שהיא לא בטלוויזיה בכבלים (שאין לי).

אשמח אם מישהו מכם יכתוב באיזה ערוץ, באיזה יום ובאיזו שעה אפשר לראות את התוכנית. בתודה מראש. (:

מתכונים >>
לצפיה ב-'כרגע מצאתי בגוגל. קשת 12 בשעה 12:00. שמעתי שאהרוני דיבר '
כרגע מצאתי בגוגל. קשת 12 בשעה 12:00. שמעתי שאהרוני דיבר
04/06/2020 | 16:29
3
51

על בישול שלו כל יום. לא יודעת אם כולל גם את יום שישי. אבל אוכל להתחיל לנסות לפחות ביום ראשון. (:

מתכונים >>
לצפיה ב-''
04/06/2020 | 20:47
9
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
05/06/2020 | 07:08
1
45
זה החל עוד לפני חג הפסח, בימי הסגר של הקורונה.
עכשיו זה ממוחזר (פעם שניה או יותר) וכמדומני זה מתחיל ב-11:30.
מתכונים >>
לצפיה ב-'תודה, מיכאל. הייתי יכולה לבדוק כרגע, אבל ממש אין לי זמן '
תודה, מיכאל. הייתי יכולה לבדוק כרגע, אבל ממש אין לי זמן
05/06/2020 | 11:36
33

היום. אז אנסה בשבוע הבא, כי מסקרן אותי באמת. (:
מתכונים >>
לצפיה ב-'אכן זה בדיוק מה שאני עושה'
אכן זה בדיוק מה שאני עושה
05/06/2020 | 07:07
19
45
ואני מלין, כי בשעה שיכולתי לצפות בתכנית בישול טובה, אני רואה תוכנית בישול מפגרת ונאלץ לעבור ערוץ. כמובן שאפשר להצטרף לעמך, שלא רואים את העבודה בעיניים ומהללים את הגאונות והעניין המרתק בלהעביר 20 דקות מהתוכנית בקילוף תפ"א או גלגול קציצות פלאפל. זה בוודאי ייתן למוח שלהם מנוחה מהאתגר הקודם, שבו הכינו קוסקוס אינסטאנט...

מתכונים >>
לצפיה ב-'תראה, אני כנראה שייכת לעמך. לי לא מפריעים הדברים שעליהם'
תראה, אני כנראה שייכת לעמך. לי לא מפריעים הדברים שעליהם
05/06/2020 | 11:55
18
40

אתה מתלונן. אני מניחה שאתה גם מגזים בהם, כדי לגחך את השפים. 

לי מפריעים דברים אחרים, שעליהם כבר כתבנו בעבר: כשטועמים מתוך כף, וממשיכים באותה כף לערבב את האוכל. או כשנוגעים באוכל באצבעות ואז ממשיכים לעבוד, בלי לרחוץ את הידיים.
או מישהי מסוימת, שתוך הכנת עיסה לעוגה, למשל, נוגעת ומלקקת את אצבעותיה כמה פעמים בלי שום בושה, וממשיכה לעבוד הלאה ללא רחיצת הידיים. זה פשוט מגעיל בעיני. הרי היא לא מכינה את העוגה רק לעצמה...

אבל העבודה כשלעצמה, של מי שמבשל בטלוויזיה, אותי (אחת מעמך) כן מרתקת ומהנה. עניין של טעם. 

אחרי שקראתי אתמול את השרשור הזה, צפיתי דרך המחשב ב-MAKO באחת התוכניות של אהרוני, שבה הוא הכין תבשיל קל ונחמד, שממש בא לי להכין כזה גם, בהזדמנות. חוץ מכמה ענייני אסטטיקה שהפריעו לי, ממש נהניתי מצורת העבודה שלו ולמדתי ממנה.
מתכונים >>
לצפיה ב-'כ"א והעמך שלו'
כ"א והעמך שלו
05/06/2020 | 20:48
35
יש שעמך מנגנים בכינור ואחרים על דרבוקות...אני עם הכינור.
צר לי, אך קשה לי לראות הצדקה (שלך) למעשה מביש של שופט מאסטר שף מעביר 1/3 מהתכנית בישול שלו בגלגול קציצות פלאפל או קילוף תפ"א. 
כמי שלמד במוסד אקדמי וגם בקורסים אחרי, כולל לימודי קולינריה, מתחילים לאט ומגבירים. מוסדות עם מוניטין, כמו MIT ואחרים, מתחילים במהירות המלאה ומגבירים! טוב, זה לא לכ"א...
לא מקשר באמצע התכניות, למה עוברים לניוטרל ועושים קולות של מנוע בפול גז עם קלאטש, או בניוטראל. עוד פחות נוטה לקבל ולהבין אנשים שמתלהבים מזה.
הרי מדובר במריחת זמן נטו! אין לו אח ורעה באף תכנית בישול, אבל פה מריעים לסמרטוטים.
מתכונים >>
לצפיה ב-'מדהים באמת איך אברי גלעד'
מדהים באמת איך אברי גלעד
06/06/2020 | 00:04
9
45
כל כך חרד ומקפיד על ההייגינה האישית שלו אבל נוגס חופשי במאכלים ומחזיר לצלחת הראשית הוא תוחב כף בפיו ומחזיר לצלחת המרכזית.
כי מה אכפת לו מאחרים ,מי הם בכלל.

סוציומט.
מתכונים >>
לצפיה ב-'זה נכון גם לשופטי מאסטר שף.'
זה נכון גם לשופטי מאסטר שף.
06/06/2020 | 08:00
1
40
במיוחד במבחני הקבלה אך גם בהמשך התכנית. מדהים לראות את אייל שני, שאופן האכילה הדוחה והילדותי שלו עשו חייל אפילו בארץ נהדרת, מקפיד לאכול מעל הצלחת המרכזית. כך שכל מה שנופל לו מהפה, נוטתר לבאים אחריו...
ההסבר היחיד שיש למידת האדישות שלהם לאופן האכילה הזה, שהם השתתפו במין אוראלי ביניהם, והאכילה מאותה צלחת עם אותו סכו"ם או משאריות פיו של אייל, קטן עליהם .
בתכנית של ישראל מבשלת הם לבד. כך שלא משנה איך הם תואמים או אוכלים מהתבשיל, זה לא רלוונטי. גם אם הם מכבדים אח"כ את הצוות, זו הבעיה שלהם וזה לא מצולם.
מתכונים >>
לצפיה ב-'גם בתכניות אירוח שונות'
גם בתכניות אירוח שונות
06/06/2020 | 21:24
24
כששולחן המראיינים מתמלא בכל טוב הארץ וכולם מדברים ומרססים את רוקם על המונח שם אז מעבר לטבילה הכפולה מסתבר שהצוות המורעב מסתער לאחר מכן על המונח שם.

כי זה חינם.
מתכונים >>
לצפיה ב-'לא ראיתי את אברי גלעד דווקא, אבל ראיתי אחרים. ומה שעשה לי'
לא ראיתי את אברי גלעד דווקא, אבל ראיתי אחרים. ומה שעשה לי
06/06/2020 | 21:52
6
27

אפילו עוד יותר נאכס, היה משהו שראיתי ממש, ולא בטלוויזיה.

לפני כשנה (כלומר, לפחות לא קשור לתקופת הקורונה), הייתי בקניון קטן בעיר מגוריי. יש שם מסעדה קטנטנה, שיותר ממעט האוכלים בה, יש אפשרות לקנות שם מתוך מבחר גדול מאד של אוכל מוכן.

יש הרבה כלים חד-פעמיים, ומסביב המון אוכל, מסודר יפה לפי סוגים ועם שלטים ברורים של המחירים. מי שרוצה, ממלא לעצמו מה שהוא רוצה בכלים, וניגש אל הקופה לשלם.

היתה שם אישה מבוגרת, ששאלה את אחד המלצרים, צעיר נחמד, על הסלטים. ואז רצתה לטעום סלט. הוא הביא מיד כפיות חד-פעמיות אחדות, ונתן לה כפית. הגברת מילאה את הכפית, טעמה את הסלט, ואחרי זה הקפידה לשפוך את הרוטב שנותר בכפית בחזרה לתוך הסלט, ולנער את הכפית היטב לתוכו! 

עד כמה אגואיסטים וחסרי כל מודעות להגיינה מינימלית יכולים להיות אנשים כאלה? הם חושבים רק על עצמם, ולא על מי שאמורים לאכול/לקנות מאותו מזון אחריהם. 
מתכונים >>
לצפיה ב-'יש משהו לקוי בחינוך הבסיסי'
יש משהו לקוי בחינוך הבסיסי
07/06/2020 | 16:01
4
23
בארץ להיגיינה ונימוסי שולחן,הרי זה נפוץ בכל דוכן סלטים בכל מקום ברחבי הארץ.
מגעיל.

מתכונים >>
לצפיה ב-'נכון מאד. ויש הרואים בנימוס '
נכון מאד. ויש הרואים בנימוס
07/06/2020 | 17:34
3
30

בכלל, צביעות.
אז על נימוסי שולחן, הס מלדבר, וגם כללי היגיינה בסיסיים אפילו, מחוץ לתחום עבור חלק מהם.
מתכונים >>
לצפיה ב-'טבילה כפולה'
טבילה כפולה
08/06/2020 | 11:44
2
24
משולה לאלימות,זה כבר הרבה מעבר לחוסר נחמוסי שולחן.
מתכונים >>
לצפיה ב-'לא רק אנחנו'
לא רק אנחנו
<< ההודעה הנוכחית
09/06/2020 | 08:28
1
23
הרי הטבילה הכפולה מגיע עוד מג'ורג בסינפלד. מזמן אנחנו מודעים לכך שכאן זה לבנטין (לא רק ברח' לבונטין ) ואמר יועז הנדל שיש מי שמנגן בכינור ויש מי שמנגן בדרבוקות.
בתרבויות מסוימות (דרבוקות) זה לא עניין של נימוסי שולחן, מפני שפשוט כך נהוג. מניחים את המנה במרכז השולחן וכ"א טובל בה את הפיתה שלו עם מילוי מהמאכל ושם בפה. אף אחד לא מתרגש שם מטבילה כפולה. 
גם פה בשבטי הבדואים עדין ניתן למצוא מהנוהג הזה.
לגבי הישראלי שלא מקפיד בכללי התברואה (והנימוס) ומגיע למימוש טבילה כפולה ואף גרוע מזה, גם בעצם יכול להפיץ את הקורונה! שזה חמור בפני עצמו.
כמה ישראלים נוהגים כך? הרבה. לפי הסקר האחרון כ-40 מנדטים! 
מתכונים >>
לצפיה ב-'נו זה לא פלא'
נו זה לא פלא
09/06/2020 | 13:45
16
שב"תרבויות" שאלימות היא נכס צאן ברזל אצלן ישנה גם אלימות קולינארית.
מתכונים >>
לצפיה ב-'באותו סיגנון'
באותו סיגנון
09/06/2020 | 08:53
19
לא רחוק ממני  יש מסעדה קטנה. פעם ישבתי שם, ונכנס אדם והזמין לעצמו מרק פטריות.
ברם אחרי המתנה של יותר מ-30 דקות, ובלי מרק, שם האיש לב, שמימינו יושב אדם עם מרק פטריות וקורא עיתון ולא נוגע במרק שלו.
חשב לעצמו, אקח את המרק שלו וכאשר יביאו לי את שלי, אתן לו.
ניגש בשושו לשולחן, לקח את המרק, שב לשולחנו והחל לאכול.
לפתע הבחין שיש במרק שערה מסולסלת...ובמבלי שיכל לשלוט בכך, הקיא לתוך הצלחת מרק.
האיש עם העיתון, הרים מבט ואמר:
אני רואה שגם אתה הגעת לזה 
מתכונים >>
לצפיה ב-'עמך: עמי ותומו'
עמך: עמי ותומו
06/06/2020 | 10:42
6
31
למה הדבר דומה (גלגול קציצות או קילוף תפ"א ע"י השף במשך 20 דק' (1/3) מהתוכנית?
למירוץ מכוניות (נגיד פורמולה 1) ובו רכב אחד בלבד. וזה עוצר באמצע המסלול למשך 20 דק'! 
לא רק זאת, אלה שהקהל, בוחר למחות כפיים דווקא לקטע שבו הרכב עומד.
כפי שאין הדבר נשמע הגיוני למירוץ מכוניות, אני לא רואה את העידוד והפרגון לשף שבחר לגלגל קציצות או לקלוף תפ"א המשך 1/3 מהתוכנית.
נלך למופע של זמר או זמרת. נניח שהזמר מחליט באמצע ההופעה לעמוד בשקט על הבמה ולא לשיר! ואז כולם מוחאים כפיים עד ש...בגמר ההופעה משבחים ומחמיאים על איזה מופע ענק היה. במיוחד על ה-20 דקות שקט.
דיי, עמך ועמ-לק: לא קונה את הבולשיט הזה.
הרי צפיתי בתכנית וכאשר אהרוני החל לגלגל את הקציצה החמישית או חיים כהן לקלף את התפ"א השלישי, שאלתי את עצמי: זה באמת קורה? הם אכן חושבים שלא אשים לב לשיעמום ולחוצפה שלהם. לעומת אמירות שהם עושים זאת בחינם, או שהם מתכוננים לפני ומתכננים...אז תעשו לי טובה.
גם את זה אני לא קונה. כמו לא את הפרסומת הגלויה של חיים כהן לסלטי צבר (כמעט נתקע לו בגרון). גם זה בחינם גב' אנסקי?
לכו לעבוד על מישהו אחר. יש עמך שקונה את זה שמשתינים לו על הראש ואומר "איזה יופי יורד גשם". אז כל הכבוד. לי לא ישתינו על הראש!
מתכונים >>
לצפיה ב-'מדוע אתה ממשיך לצפות בתוכניות? יש מבחר תוכניות בישול'
מדוע אתה ממשיך לצפות בתוכניות? יש מבחר תוכניות בישול
06/06/2020 | 12:20
5
34
בערוצי האוכל, ב VOD.
מדוע אתה צופה ומודד 20 דקות של קילוף תפ"א או גלגול קציצות או לא משנה מה?
כלומר, זה לא שזיפזפת. 
נהפוך הוא. אתה התעכבת וצפית גם באהרוני וגם בחיים כהן ומדדת להם זמנים. זה לגמרי לא ברור מדוע אתה נוהג כך. לא נראה לך - תעבור הלאה.
יש אנשים (כמוני, למשל) שמאוד מחבבים את אהרוני ואת חיים כהן וגם נהנים מהתוכנית הזו.
מתכונים >>
לצפיה ב-'גאונות ישראלית'
גאונות ישראלית
06/06/2020 | 18:30
4
31
התחלתי לצפות בתכנית מתוך עניין. ואז גיליתי שזה ישראבלוף והפסקתי. הרי אילו צפיתי לא הייתי יודע. 
עכשיו איפה הגאונות?
שאת מוציא אותי הלא בסדר שצפיתי בתכנית. זה שעשו אותה כמו שהיא והשפים משכו זמן בעבודות כמו גלגול קציצות וקילוף תפ"א: זה בסדר! 

מתכונים >>
לצפיה ב-'למה לא בסדר? זכותך לצפות בכל מה שעולה על דעתך, '
למה לא בסדר? זכותך לצפות בכל מה שעולה על דעתך,
06/06/2020 | 19:11
3
36
רק שאם אתה צופה במשהו שגורם לך סבל, כמו בחיים כהן חותך סלט, אין שום סיבה שתמשיך לצפות בו עוד ועוד,
ולא זו בלבד, אלא שגם תמשיך הלאה ותצפה גם באהרוני עושה קציצות וגם במיכל אנסקי ובאייל שני...

ואת כולם, בכל התוכניות תראה מההתחלה ועד הסוף, ותסבול סבל רב...
אז ברור, אתה לא אוהב את התוכנית,
תעבור הלאה. אין מה להתעמק בזה.
אני, לעומת זאת, כן אוהבת.
זה הכל.
לא מוציאה אף אחד לא בסדר. רק לא רוצה שתסבול כל כך.
מתכונים >>
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
07/06/2020 | 07:28
2
21
אם אתה לא מרוצה ממשהו מתוכנית, פשוט תעביר הלאה ואל תעביר ביקורת...
או סתום.
ביקורת היא חלק מהפן הדמוקרטי שלנו וגם של הפורום, וצר לי שאת נהנת מקילוף תפ"א או גלגול קציצות במשך 20 דקות, אני לא. אני גם מעביר על כך ביקורת.
ואם זה לא מוצא חן בעיניך, אולי כהמלצתך - אל תקראי אותה.
מתכונים >>
לצפיה ב-' למה? זה לא מה שכתבתי.'
למה? זה לא מה שכתבתי.
07/06/2020 | 08:58
1
33
אני אתמצת לך, ובזה אסיים את השיח הזה...
תעביר ביקורת. ותדפדף הלאה.
אתה מעביר ביקורת, ושוב מעביר ביקורת, ושוב צופה בתוכנית ומודד זמנים ומעביר עוד ביקורת וכך הלאה.
ולא עובר לתוכנית אחרת...
זה הכל. יומטוב.
מתכונים >>
לצפיה ב-'טעות'
טעות
07/06/2020 | 09:03
30
צפיתי בתקלה רק פעם אחת.
ואני רואה לעצמי את הזכות להעביר ביקורת כמה פעמים שרק ארצה. גם אם לך יש הסגות בנידון. ובכך אני מיציתי את הדיון עמך.
ראי מכאן ועד בכלל זכות לדלג על ביקורות שלי.
מתכונים >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ