לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4479244,792 עוקבים אודות עסקים

פורום מתכונים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מתכונים

x
הודעה מהנהלת הפורום
** בלוגרים יקרים - אין להעלות הודעה שמכילה קישור לפוסט-מתכון שלכם ללא המתכון המלא. תודה **
המשך >>

לצפיה ב-'תעלומה בקצביה '
תעלומה בקצביה
24/01/2020 | 22:05
5
183
היי, כשהייתי בסופרמרקט ראיתי שהלקוחות קונות בקצביה פילה עוף לשניצל באופן הבא:
מבקשות מהקצב לקחת חזה עוף, לפרוס אותו לשניים, לדפוק אותו עם פטיש שניצלים ולשים בניילון.
זאת למרות שהייתה ערימה של שניצלים בניילון שהקצב כבר דפק מבעוד מועד.
אוליי מישהו יכול להסביר לי מה פשר העניין? במקום להטריח את הקצב לא יותר פשוט לקחת מהערימה המוכנה ?
תודה!
מתכונים >>
לצפיה ב-'אולי חשדו שהחזה הפרוס מהערימה לא טרי'
אולי חשדו שהחזה הפרוס מהערימה לא טרי
25/01/2020 | 08:56
84
בכל אופן חשבתי שקצבים כבר לא דופקים אלא פשוט פורסים דק עם סכין חדה.
מתכונים >>
לצפיה ב-'שתי סיבות....'
שתי סיבות....
25/01/2020 | 10:03
119
ראשית לא פורסים את פילה העוף אלא את חזה העוף, הפילה הוא חלק
צר וקטן ומשתמשים בו בד"כ כשהוא שלם.
סיבה ראשונה, בד"כ הקצבים פורסים את חזה העוף מראש לנתחים דקים,
אם מבקשים נתחים עבים יותר הוא פורס לשניים בלבד לפי בקשה.
סיבה שניה, יש שאינם מאמינים וסומכים על טריות הנתחים הפרוסים 
מראש ומבקשים לפרוס להם "טרי" על המקום.
מתכונים >>
לצפיה ב-'מאותה סיבה שאנשים תמיד לוקחים את העיתון השני מהערימה'
מאותה סיבה שאנשים תמיד לוקחים את העיתון השני מהערימה
26/01/2020 | 14:22
79
בכל אופן אתה רוצה את הכי טרי שאפשר אז אתה רוצה שיפרסו לך במקום כי אתה לא יודע כמה זמן שכב פרוס במקרר.
 
אתה גם מקבל תחושת שליטה כי אתה מכוון אותו איזה נתח בדיוק לבחור
מתכונים >>
לצפיה ב-'מחיר '
מחיר
27/01/2020 | 10:28
69
באופן מפתיע, המחיר לק"ג בשר עוף הוא הנמוך ביותר לעוף שלם, ועולה, מלבד בכנפיים (שיורד).
מה שהלקוחות עושות, זה מבקשות חזה עוף שלם, נניח במחיר 30 ש"ח לק"ג, ומבקשות ללא תמורה על הקצב לפרק אותו לפילה שאחרת היה עולה אולי 40 ש"ח לק"ג.
אנ מבקש כך (וכל מי שקונה יחד עמי) לגבי כרעיים:
להפריד את השוק
לנקות (יש שם איזה 20% פסולת כמו עור, שומן, ישבן וכו'...)
לקצוץ את העצם מקצה השוק.
זה בד"כ יוצא כ-20 ש"ח לק"ג אצל יוחננוף, בקניה של 3 ק"ג. (60 ש"ח סה"כ).
בנפרד זה יצא למשקל הזה של 3 ק"ג, בין 80-100 ש"ח.
יתרון נוסף, אני בוחר את הנתכים, הקצב מפרק את הנתח ומנקה אותו לפני. אם משהו לא נראה לי אני יכול לבקש להסיר גם.
מתכונים >>
לצפיה ב-'כי על הדרך הן גם שואלות אם הוא יודע לדפוק '
כי על הדרך הן גם שואלות אם הוא יודע לדפוק
<< ההודעה הנוכחית
13/02/2020 | 13:42
9

הודעות אחרונות

18:04 | 18.02.20 מיכאל לנג
11:23 | 18.02.20 מיכאל לנג
09:44 | 27.01.20 מיכאל לנג
21:05 | 24.01.20 nibar11
08:53 | 12.01.20 מיכאל לנג
12:10 | 07.01.20 מיכאל384
08:27 | 05.01.20 Pixxie Dust

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ