רסק עגבניות (יכין או טל)

yair_bar

New member
מנהל
צר לי שאני לא איש בשורות. שורה תחתונה אתה יכול להמשיך להשיג

את מה שמכרו עד היום - בדיוק אותו מוצר רק בשם אחר.
&nbsp
&nbsp

לא בדיוק

אמש הלכתי לסופר לבדוק כמה דברים, ובין הייתר בחנתי את המוצרים שאתה אומר עליהם שהם אותו מוצר, רק עם שם אחר.
אז ממש לא! במוצר עם השם האחר יש תכולת סוכר והוא לא בטל בשישים...
המוצרים היחידים שנותרו כרסק, הם באריזות קטנטנות שנמכרות בזוג או שלישיה, אחד נדמה לי של מותג השף.
ויש את הרכז האיטלקי בשפופרת. אגב, האיטלקי ללא סוכר, בעוד הישראלי...כמו הישראלי: מוכר לך מוצר מהונדס עם רעל (לצערי, עבורי סוכר הוא סוג של רעל).
ובין אם אתה מסכים או לא, השוק של רסק עגבניות עבר מהפכה בארץ, והוא פשוט זוהם בסוכר ומלח. בכמויות כאילו ואחרות, שלא לטובת הצרכן, אלה לטובת רווח היצרן.
ההתבצרות שלך תמוהה, וכצרכן (שנפגע מהשינוי) הייתה אמור להתנגד לעניין או לפחות להביע מחאה. משאינך עושה זאת, אני מניח שאינך מבין עדין במה מדובר. אז לבריאות. תמשיך לצרוך את המוצר החדש בשינוי שם, ותמון ראשך בחול לגבי המרכיבים.

yair_bar

New member
מנהל
מיכאל, קרא שוב את הכתבה

לא הבנתי - אתה טוען שהמוצר הקודם היה רעל מהונדס וכעת מתלונן שאתה לא יכול למצוא אותו שוב?
&nbsp
&nbsp
אני מסביר שוב את מה שכתוב גם בכתבה - אותו מוצר רק שינוי את השם כי יש תקינה חדשה למה מותר ולמה אסור לקרוא רסק.
&nbsp
&nbsp

michal@gal

Active member
מנהל
זה לא במקום, זה בנוסף

הם הוציאו קו נוסף של רטבים ובמקביל ממשיכים לשווק את רסק העגבניות הרגיל.
לפחות בסופרמרקט שבו אני קונה, אפשר לקנות גם וגם.

להל"ן התשובה הרשמית של ויטה פרי הגליל (מותג טל)

בקשר למוצר שמחפשים אין במלאי ..

בברכה ,
חנה בן דוד
שירות לקוחות
ויטה פרי הגליל
-משרד :072-2640150

מניין שאבת את תשובתך שיש מלאי, ושהוא חדש?
מייל :

michal@gal

Active member
מנהל
בסופרמרקט ליד הבית שלי

יש רסק עגבניות בשמו החדש, רוטב עגבניות מרוכז מאד, של 3 יצרנים:
יכין, פרי ניר, והמותג של שופרסל.
לי זה מספיק טוב.

זה לא מה שכתבת!

המוצרים "האחרים", עם ריכוז שונה, עם מרקם שונה, טעם שונה, משקל שונה, מחיר שונה, ובעיקר עם תוספות שלא היו: סוכר, מלח ותיבול.

אבי בן 1231

Well-known member
מוזר ומענין! היכן אתה גר?

אלינו בסופר הרגיל בו אנו נוהגים לקנות, ויקטורי, לא היה חסר עוף
וגם רסק עגבניות יש מהסוגים שכתבת, אכן, אתה צודק יש גם כל מיני רטבים מוכנים שאיני קונה בשום אופן.
אישית אין לי בעיה בעיה אם רסק העגבניות ייעלם מהמדפים, אז אכין בעצמי כמויות של רסק עגבניות מעגבניות טריות ומאוד רכות.

מאיר481

New member
בוקר טוב מיכאל שם לב

בוקר טוב.יש מרכולים שמוכרים רק מיצרן אחד ולפעמים משניים ולכן לא מצאתה המקום אחד ראה בנקום אחר
מאיר כרמיאל

למעלה