פעם הינו צוחקים על ברה"מ לשעבר ומדינות מזרח אירופה

פעם הינו צוחקים על ברה"מ לשעבר ומדינות מזרח אירופה

אבל עכשיו זה פה! כאן בישראל

השבוע אין עוף. למה כי לערבים יש חג. המקרר עופופת פשוט ריק! והמחיר כבר עלה מראש (אם יש) לפני חודש.
רסק עגבניות (בלי סוכר) כבר דיברנו על זה.
גם כך אני מפזר את הקניה השבועית ב-3 מקומות:
יוחננוף (שתמיד חסרים אצלו איזה 3-5 פריטים)
שופרסל להשלמות
ירקן.
חברה, עוף ורסק הם באמת א-ב בסיסי במטבח. למה ככה?

מיכי 10

Member
עכשיו אני מבינה. הייתי היום בשופרסל.

באמת הבחנתי בכך שיש שם המון בשר, ושהמקומות של העופות כמעט ריקים לגמרי. ומה שיש בכל זאת, באריזות, הכל עם תאריך של עד היום!! לא באמת היה אכפת לי, כי אני כמעט לא קונה מוצרי עוף ובשר. סתם כך, כן קניתי קבנוס, ואכלתי בצהריים עם חתיכת בגט שקניתי בשופרסל, ומלפפון חמוץ.
לא ארוחה בריאה, אבל ממש לא היה לי כוח וחשק להכין משהו בריא. :)

ורק עכשיו, כשקראתי מה שכתבת, נזכרתי שקיבלתי בשבוע שעבר הודעה לטלפון משופרסל, ש"מזהירה" על כך שהחל מיום ראשון יהיה מחסור בעופות, ומסבירה את העניין, בגלל החג של הערבים. נדמה לי שהוא מסתיים מחר.

אבל אני בטוחה שאתה מסתדר בינתיים היטב במטבח, גם בלי העוף ורסק העגבניות. הרי המטבח שלך מגוון לגמרי, לא?

TCHM

New member
אני מאחל לכולנו שרק אלו יהיו הבעיות שלנו

הכל שטויות, אין היום יהיה מחרתיים ויש גם חומרי
גלם אחרים לא פחות טובים.

מיכי 10

Member
מסכימה איתך לגמרי.

הרי חווינו לאורך השנים מחסורים שונים בגלל סיבות שונות. חלקם גם היו לאורך זמן. ותמיד הסתדרנו עם מה שיש, או מצאנו תחליפים. וכיום, עם כל השפע, זאת בכלל לא בעיה.

זה כמו שאנשים רבים טוענים ש"בפסח אין מה לאכול". איזה שטויות! היום יש בפסח ממש כל דבר שיש תמיד, במהדורה כשרה לפסח. כולל דברים שנראה לי כמעט מגוחך לייצר אותם במיוחד. אבל אנשים התרגלו לומר זאת עוד מתקופות שבהן באמת היו רק מוצרים מועטים לחג.

זכורים לי זמנים שבפסח אכלנו כמעט רק מצות, גבינה לבנה, עגבניות, מלפפונים וצנוניות. אבל זה היה כל כך טעים, חגיגי ומיוחד, כי הכל היה טרי! ובכלל, כולה שבוע אחד, אז מה הבעיה?!

חנהפ

Active member
אין עופות? תקנו דגים, שווה יותר,בריא יותר ומתאים לקיץ

למעלה