מתסכל כל כך שהפורום הזה הפך להרבה פחות

מתסכל כל כך שהפורום הזה הפך להרבה פחות

פעיל מבעבר. כל כך נעזרתי בו וכיום כמעט כל מתכון מהרשת ויש המוןןןןן הוא פשוט נפילה על הפרצוף.

הייתי חייבת לפרוק. לבד לי.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
על מה בדיוק הקינה ?

בימים האחרונים שאלת כאן כמה שאלות ונראה לי שענו לך באופן ברור ומועיל.

לא יודע למה את מתכוונת כשאת כותבת מתכון מהרשת כאשר גם כל מתכון שמתפרסם פה הוא מתכון מהרשת.

שימי לב שברוב הבלוגים או הסרטונים שמתפרסמים ביו טיוב יש למטה מקום לטוקבקים ובאמת אפשר לראות תגובות וכן שאלות ותשובות רלוונטיות הן של המפרסם והן של אחרים, מתוך התגובות את יכולה להבין אם המתכון מוצלח ומצליח לכולם וכן אם יש משהו לא ברור בהסבר עצמו.

שיטה נוספת בה אני נוקט כאשר אני מחפש מתכון מסויים היא לבדוק במקביל בכמה מקומות שונים, להשוות בינהם ואז להבין הן את ההגיון שבמתכון והן מה בו עיקר ומה תוספת של בשלן זה או אחר.
כמו כן יש יתרונות למתכונים שמופיעים בצורת סרטון בעיקר במתכונים שדרך ההכנה שלהם מסובכת יותר.

אני עדיין סבור שרחבי המרשתת הם מקום מעולה למצוא מתכונים חדשים ואם מחפשים באופן ממוקד ומושכל אפשר למצוא כמעט הכל.

אני מדברת על התקופה של

פריחת התפוז :) ....
&nbsp
לא מאשימה רק מציינת עובדה. אכן ענו לי לא מעט. אתה מדמיין לעצמך שפעם זה היה כפול?

&nbsp
בנתיים האירוח עבר בהצלחה. חלק מהמתכונים נזקקו לתיקון בהול.
&nbsp
אין כבעל נסיון (אתה) לבין חסרי הבטחון (אני)

&nbsp
יום טוב

כל הפורומים התכווצו

כן, אף פורום בתפוז לא כתמול שלשום. כמות הכותבים פחתה, יש גם פחות מתיחות והתלחמות. לגבי התלונה על מתכונים ברשת, חל איסור (ע"י ההנהלה) לשים פה קישורים. אז כולם גלגלים לבד. גם לבד זה בסדר. יש גם את סירי ואלקסה...

yair_bar

New member
מנהל
אתה רואה שהיא כותבת שהמתכונים שמוצאים ברשת לא טובים

לחפש בגוגל בן אדם יכול לבד - הוא לא צריך להכנס לפורום מתכונים כדי שיפנו אותו לגוגל.
&nbsp
נכנסים לכאן לבקש מתכונים בדוקים מגולשים שיודעים שניתן לסמוך עליהם.
&nbsp
אותו דבר היה בפורום ביקורת מסעדות המצויין.
&nbsp
לצערי אכן התנועה בפורומים ירדה. זה משהו טבעי שקורה כל כמה שנים עוברים בין פלטפורמות. היום זה רשתות חברתיות.
&nbsp
אבל מאגר הידע שנצבר כאן הוא עצום, והפורום הצמיח לאורך השנים את טובי הבלוגרים בעברית. קצת חבל שברגע שהבלוגרים צברו תאוצה הם נעלמו מהפורום ולא נשארו להחזיר ולשמר את הפורום כמוביל בארץ.
&nbsp
אבל שוב - דרכו של עולם

בדיוק

וגם כשמוצאים מתכון מסויים ויש שאלה לגביו כנראה שאחרי פרק זמן סןגרים את פרסום התגובות שם ואין עם מי לדבר. עונים ממש בהתחלה ואח"כ לא. אם מעולם לא נכשלתי כאן. הרי ששם באותו אתר שתמיד עולה בין הראשונים הפספוס הוא כמעט בדוק.
&nbsp
כמויות השומן והסוכר מופרכות וכן הלאה

למעלה