השירות הכי גרוע בארץ לתנורים : אי.די.אס מרכז ושירי מזרחי

השירות הכי גרוע בארץ לתנורים : אי.די.אס מרכז ושירי מזרחי

לפני כחודשיים נשברה לנו הזכוכית של התנור ללא כל סיבה לכאורה , היבואנים של התנור ( אי.די.אס מרכז ) ונותני השירות לא הסבירו את הסיבה
שנודעה לנו אחר כך שפינות הזכוכית ישרות ויכולות לשבור את הזכוכית בכל שניה ( הזכוכית שהוחלפה היא עם פינות חתוחות ) .
את חברת אי.די.אס מרכז לא ניתן לתפוס בטלפון רק אחרי שעה או יותר המתנה , לאחר מכן אין באפשרותם לתת לך תשובות אם יש לך בעיה
עם החלקי חילוף כי אחראית המחסן לא עונה לטלפונים .
הבחורות שעונות לטלפונים לא מבינות מה זה שירות ובפרט מה זה שירות לקוחות , הן לא חוזרות אליך בטלפון אם הם צריכות ובנוסף מנסות
למכור לך חלקים שאין לך צורך .
במקרה שלנו היה פרופיל ( פירזול ) ממתכת שהיה דבוק לזכוכית ב 600 שח ( שעולה 20 שח ) לא כולל התקנה !
הבחורה שירי מזרחי החליטה לחייב אותנו בסכום המקסימלי לאחר שהסברתי לה שאני יודע מה זה פירזול ושלחתי לה תמונות ( כמו כן בעלת הבית שלי ( גפן הר צבי ) שמסבירות שהברזל לא נשבר ורק את הזכוכית צריך להחליף .
שירי אמרה שבמידה והטכנאי יגיע והפירזול ( פרופיל ) לא שבור היא תזכה אותנו אבל בפועל מתי שהגיע הטכנאי שיכרה וחזרה בה למרות שבעלת
הבית אימתה את אותה הבטחה , ובנוסף איימה לאמרה לטכנאי לא להתקין את הדלת עם הזכוכית למרות שהתשלום שולפ 3 שבועות מראש !

אני ממליץ לא לקנות ולא לקבל שירות מ אי.די.אס מרכז ובעל הבית של החברה אני פונה אליך להתייחס ואני מקווה מאד ששירי מזרחי לא תעבוד
אצלך יותר או שהיא לא קרובת משפחה ....
רמון ואניטה גנץ 0527084237

למעלה