המלצה למקסר למטבח

roni33333

New member
המלצה למקסר למטבח

שלום רב,
מחפש המלצה למקסר (מערבל) למטבח , רצוי KITCHEN AID,
דגם או שם דגם
בתקווה שהפורום הזה מתאים....????
תודה מראש,
חג שמח,
רוני

dani666

New member
מה אתה מתכנן לעשות אתו ?

ואם התשובה היא : להקציף, קצת עוגות בחושות ופעם בתקופה קצת בצק שמרים - קנה את הכי זול שהכי יפה בעיניך מחברה מוכרת.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
מה שהוא אמר

אי אפשר להמליץ בלי לדעת למה הוא אמור לשמש.
&nbsp
פרט את סוג השימוש ורצוי גם כמויות (מיקסר שיוכל ללוש חצי קילו קמח רגיל לא בהכרח יוכל להתמודד עם קילו קמח מלא).

פוקסי99

New member
מיקסר המלצה כללית

מליץ מאד לעשות חושבים
והכוונה לחשב כמה זמן יעבוד המיקסר ברציפות
מה המאמץ אשר ידרש מהמיקסר
מה הכמות אשר נכין
העם נשתמש במטחנת הבשר או הבלנדר
עם אנחנו משתמשים להכנת כמויות קטנות אין צורך לרכוש מיקסר יקר כמו ה800 או ה750 הם יקרים ומיועדים לעבודה מאומצת
לאלו אשר משתמשים מעט גם ה305 או ה610 של קנווד יספיק.
כאשר אין צורך במטחנת בשר או בבלינדר ניתן לרכוש בלעדיהם ולחסוך כ600 שקל ויותר
חבל לרכוש מכשיר יקר ויוקרתי ולא לנצל אותו במלוא כוחו, זה כמו לרכוש משאית כדי להעביר מזודה אחד,
אז כמו שכתבתי לתכנן מה יעשה המיקסר, ואז לרכוש, וזו לא פחיתות כבוד עם המיקסר שלך לא חזק ויוקרתי אבל עושה את מה שאת צריכה
ןעןד על מיקסר כללי
קסר של קנווד יש מנוע חזק פי שניים מהמנוע של קיצ'יזאיד
ולכן הוא מתאמץ פחות לא עבדתי מעולם עם קיצ'זאיד כך שאין לי דעה אבל אני עובד עם קנווד KM700 ממש מעולה

כיום היצרנים נותנים נתונים שונים כדי לבלבל את הצרכן
לא תמיד 1000 ווט זה 1000 ווט וכוח סוס בא להסתיר הספק נמוך.
יש היום יצרנים כולל קנווד אשר מסמנים 1000 ווט על האריזה כאשר הכוונה להספק לבלימה זאת אומרת שהמיקסר לזמן קצר מאד יעמוד בהספק זה לדוגמה כל מי שיש לו את הKM305 ההספק הנכון הוא 700 ווט למרות שעל האריזה רשום 1000 ווט ובקטן לבלימה.

כך שבזמן רכישת המיקסר יש לקרוא הייטב את הנתונים כדי שתרכשו את מה שבאמת רציתם.
בנושא כוח סוס :כוח סוס אחד שווה 736 ווט
זאת אומרת שהקיצ'נאייד הוא 1/2 כוח סוס זאת אומרת 368 ווט
המיקסרים החדשים של קנווד הצבעוניים הם גם 1/2 כוח סוס
דבר נוסף!! קנווד כדי להראות מחירים זולים הוציא מתוך ערכת המיקסר המקורית את מכונת הבשר והבלנדר אשר בעבר נמכרו יחד עם המיקסר שני הפריטים יעלו לכם עוד 800 שקל
שבת שלום

כל המיקסרים של קנווד הם בעלי מנוע של 1000 ווט וברוב המקרים בכולם זה אותו המנוע,
כעיקרון הם באמת סוסי עבודה ואים לא מתעללים בהם הם יחזיקו מעמד עד בו המשיח.
היו מקרים אשר בהם המנוע היה נשרף בגלל עומס יתר, או שהיה נתקע.
לעיתים הפלנו לתוך הקערה תרווד ואז נתקע המנוע ולעיתים נשרף.
המיקסרים החדשים מכילים מעגל אלקטרוני אשר מזהה עומס יתר או תקיעה של המערבל ומפסיק את פעולץ המנוע כדי שלא יגרם לו נזק או למערכת גלגלי השיניים.
אני ממליץ על KM-800 או KM-610(היותר זול) זאת מיכוון שלשתיהם יש קערה של 7 ליטר כמעט פי שתיים מהקערות הרגילות בדגמים האחרים.
לי יש את KM-800 כעיקרון מיקסר בעוצמה של 1000 ווט תמיד עדיף על 400 או 600 ווט

רוב המיקסרים של קנווד הם בהספק של 1000 ווט
פרט לסדרה החדשה אשר בהם ההספק הוא נמוך יותר ולכן הם עברו לכ"ס כדי שלא נבחין ואז הם כותבים 1/2 כ"ס שזה בערך 400 וט.
ההבדל במחירים נובע משני סיבות אחד מיקסר הבנוי כולו נירוסטה כולל הקערה או מיקסר הבנוי מחלקי פלסטיק
הסיבה השניה היא היעוד כאשר כתוב מיקסר מקצועי או חצי תעשייתי הכוונה למיקסר אשר אמור לעבוד כל יום מספר שעות ולכן החלקים אשר בתנועה עשויים מחומרים איכותיים יותר אשר לא נשחקים מהר וכמו כן המנוע מחזיק מעמד ולא מתחמם מעומס בעבודה מאומצת.
לי יש את הkm800 ובשביל הפעלה חד שבועית של מספר דקות הוא אפילו גדול עלי
וה305 הוא מיקסר מצוין וזול אבל מפלסטיק
ה415 מנירוסטה
שימי לב גם לחלךוקת המהירויות יש מיקסרים עם חלוקה ל3 מהיריות ויש חלוקה ל10
איזה מיקסר בדיוק אין בסמכותי לייעץ

למעלה