גלידה בייתית

avico2591

New member
גלידה בייתית

אני שוקל לקנות את המכונה הזו
https://www.lastprice.co.il/חשמל/מוצרי-חשמל-קטנים-למטבח/מכונות-גלידה/DAVO-DAV1210

העניין הוא שאם נשאר לי כמובן עודף ואני מקפיא ואז בא לאכול שוב את הגלדיה איזה מרקם יהיה לה
- שאלות קשות אני שואל
אבל אני רוצה שיהיה מרקם של גלידה מגלדרייה גם אם אני מקפיא במקרר ומוציא,אבל הבדלי הטמפרטורות לא יתנו לי טעם קטפתי -אני משער כי אני לא אסיים בנגלה אחת ליטר גלידה, כמובן.

חנהפ

Active member
יש לי מכונת גלידה

אף פעם לא הכנתי ואכלתי, תמיד הגלידה בילתה במקפיא אמנם קפאה קצת יותר ממה שהיתה בצאתה מהמכשיר, אבל לא הפריע למרקם

TCHM

New member
חנה...

לא מצליח לענות לך במסרים כי משהו משובש ורק חזרתי
לא מזמן ורק עכשיו ראיתי...
לשאלתך - מספר החלבונים כמספר הביצים במתכון בתוספת
עוד כף אינסטנט פודינג.
מצטער, גם אם זה לא יועיל כרגע בטח יועיל בעתיד.

חנהפ

Active member
וואו

כף פודינג לכל חלבון?? או רק כף אחת לכל המתכון?

מנהל נכבד

אתה הרי רוצה "שישלחו לך תלונות". אין בדעתי לעשות זאת ואני לא נזקק לגננות. אבל הנה לך מקרה נוסף, אחד מיני רבים, שבו השחצן הידוע מתייחס כאן למסרים פרטיים שהוא שולח. זו לא לוח המודעות שלו למתכונים נסתרים, לאתרים סודיים למענה לכל מיני שאלות עלומות וכל מיני תשובות נסתרות. יהא היידע שלו אשר יהייה (ואת זה כבר אמרתי מספר פעמים) הנה לך דוגמא שבה אני כן אתייחס לתופעה על אפם ועל חמתם של הנ"ל, של אילו שחוטמם נעוץ בעכוזו ו...אחרים.

אתה רואה

שלום
אותה שורה בתחתית הדף, מדיון קודם, מתאימה גם לפה כמו כפפה ליד.
דממה...
עצימת עיניים. לעומת תגובת ההנהלה לתשובתי למרקים קרים!
אגב, מאז הדיון ההוא, מי שאתה מכנה: "השחצן הידוע" נדם. אולי הוא מנסה להגיד לכולם שהוא פה, רק ירד למחתרת. בסיגנון לא השתנה דבר
.

yair_bar

New member
מנהל
השורה התחתונה שכתבתי לנדב הבשלן רלוונטית גם אלייך מיכאל

yair_bar

New member
מנהל
שמח שאתה עושה את מה שאני מבקש ממך

אני לא יכול למנוע מגולשים לפתוח אתרים חיצוניים ואני לא יכול למנוע מגולשים לשלוח מסרים פרטיים.
&nbsp
אם גולש יתלונן בפניי שמטרידים אותו במסרים פרטיים אני אערב את תפוז.
&nbsp
פעם הבאה שאתה כותב בפורום תלונה כזו על גולש או כל דבר אחר שביקשתי ממך לא לעשות - תמחק ותחסם לתמיד.
&nbsp
אתה מוזמן כפי שאמרתי בעבר לפנות אליי בפרטי ולהתלונן על כל נושא בעולם.
&nbsp
&nbsp

למעלה