ארוחות צהריים של יום שישי

ארוחות צהריים של יום שישי

בכל ערב שבת הארוחה בשרית וגדולה. מה כדאי לאכול לארוחת הצהריים ובו זמנית לשמור על הגזרה?

yair_bar

New member
מנהל
שני טיפים

הראשון הוא דווקא *לנסות* לא לאכול הרבה בארוחת שישי. למרות שאני יודע היטב כמה זה קשה, במיוחד כשהשולחן מלא בכל טוב.
&nbsp
פשוט מנסיון שלי אם רוצים לשמור על גיזרה עדיף להפחית כמה שניתן דווקא בארוחות המאוחרות.
&nbsp
אז הטיפ שלי הוא או לאכול בצהריים דווקא ארוחה טובה או יחסית ממלאת (כמו חומוס) ואז להגיע לערב בלי יותר מדי תאבון...
&nbsp
או לאכול ארוחה צהריים קלה ויחסית דלה בפחמימות כמו שקשוקה (שחנה הציעה פה למטה) או סלט קפרזה או צזיקי או סלט קישואים מאודים עם יוגורט קר או סלט פירות וכאלה

shronyor35

New member
מושלם לערוך תכנון ארוחה + הליכה ברגל ששורפת את הקלוריות .

פוקסי99

New member
עניין של מנהג

אצלנו בגלל מוצאה של אישתי(עיראקית) אני מכין קובות לצהריים. ולכן כמעט תמיד מכין פיצות שונות לארוחת הערב.מכוון שאצלנו אין נוהג לאכול בערב לשולחן ערוך כל אחד חוטף משולשים כרצונו ואוכלים בכיף בסלון.
לעיתים אני מכין מרק עוף עשיר (כפולני)כמובן ללא אבקת מרק .אבל מוסיף חוויג למרק וכמו כן חילבה . אצלי דווקה אוהבים את העוף "המכובס" שנאכל עם פלפל חריף שאני מחמיץ .וחלק מוסיפים עמבה .זה מה שקורה במשפחה מעורבת

כביסה4

New member
יותר חשוב מהאוכל

ביום של ארוחת חג כבדה או כל ארוחה גדולה אחרת, מעבר לפעילות הספורטיבית של "ימים רגילים", אני מכריחה את עצמה לריצה טובה במיוחד לפני הארוחה, עדיף בשעות הבוקר, מפתח הרגשה טובה ועוזר "להתמודד" גם עם ארוחות משפחתיות טרחניות יותר או פחות, מעבר לעניין הגיזרה - לא משנה מה תאכל באותם צהריים, חשוב כמה תוציא

דווקא חשוב ומעניין אותי

איך להכין אוכל בצורה נכונה ומתאימה לאימונים השבועיים.

תודה.

Maldini Girl

New member
אורז וירקות אנטיפסטי?

סלט גדול עם טונה/ ביצה קשה/ חזה עוף צרוב?

נהורית1

New member
מרקים או פשטידות.

לרוב אני מכינה מרק ירקות עם אטריות, או מרק עדשים. פשטידות לא חסר, פשטידת תפוחי אדמה, פשטידת תרד, קישואים. אפשר עם סלט עשיר בירקות.

למעלה