חברה מה קרה
נירדמתם

itay 16

New member
תן לי להיות פה מנהל ואף אחד לא ירדם

אני מקנא בכם לעזאזאל!!!!!!! יש לכם תפורום של הזמר הכי בעולפ ואתם לא עושים בו כלום! במקומכם כבר הייתי לא יודע מה! אני מת להיות מנהל פה ואני מתחנןןן שתתנו לי אמן שיהיה לכם שכל כי אני יעלה כאן תמורל של האנשים!

סימסית

New member
איתי שיניתה ת'שם ואתה חושב שלא

ישימו לב שזה אתה???אף אחד לא יתן לך ליהיות פה המנהל ברור?!?!?!?!!? אם יש לך איזה שהיא בעיה אם הפורום תנסה לעזור בשיקום!אבל ההנלה של יוני ועידן!וזה לא בטון של כעס...פשוט אני יודעת שאין הרבה מעריצים שגולשים בפורומים...אם כל הכבוד שאייל פופולרי חבל על הזמן...יש הרבה מאוד שלא סובלים אותו(והם פשוט דפוקים...)ואין לך מה לצפות מהם...

סימסית

New member
אה...כתבתה שזה אתה...סליחה

פשוט קראתי ת'הודעה הזאת והיא ראשונה שמופיע וישר הגבתי...טחחחח...

itay 16

New member
תראי

סימסית אני לא מבין מה בא לך לריב איתי עוד הפעם ??? בדוגרי אני חושב שאני המעריץ הכי ענק של אייל גולן בישראל תעמידי כל אחד מולי ותרקי שם של כל שיר ששיך לאייל ואני ידקלם אותו בעל פה וחוץ מזה אל תתדחפי תאף שלך אני בסך הכל פניתי לעידן ויוני שהם לא עושים כלום עם נכס יקר!!!!!! חוץ מזה שבוע הבא אני נוסע לכפר גבירול לבדוק מה מתרחש שם... ואני מבקש ממת אל תתערבי אחר כך אני יענה לך ואת תתחילי לבכות שאני הורס את הפורום הודעה שיועדה לעידן ויוני הם יגיבו בהתאם לשיקולם בלבד!

itay 16

New member
תאמת אין לי מה ללמד אותך

כי גם בלי זה אתה לא עושה פה כלום

אנשים..תעשו טובה לאנושות וכנסו

בשביל מה צריך לריב
רילקס אנשים..
לא משנה מי יהיה מנהל אין פה הרבה אנשים ולא יעזור מי יהיה מנהל ת'כלס הפורום בסדר לא יותר מדי פעיל ולא לגמרי לא פעיל תעשו רגע חושבים תירגעו איתי וסימסית אל תריבו שוב..חבל
תירגעו תנשמו פו פו פו

למעלה