שאלה לגבי ריבוי סרטונים על מסך אחד + שלום

שאלה לגבי ריבוי סרטונים על מסך אחד + שלום

שלום לכולן וכולם, נחמד לגלות את הפורום הזה.

אני לא מוצאת בגוגל תשובה לאיך אני מציגה הרבה מאוד קליפים על מסך אחד. אני משתמשת כרגע בפרימיר, אם כי מוכנה ללמוד בכיף כל תכנה אחרת.
באופן תאורטי אני יכולה לפתוח מאה ערוצים, אבל... זה קצת מטורף. לדעתי גם לפתוח סיקוונסים נפרדים של 10 קליפים ולאחד אותם זאת המון עבודה. בייחוד לאור העובדה שאני רוצה ליצור תנועה בכל אחד מהם, לא להציג אותם בגריד פשוט. (המטרה, בשורה התחתונה: כל פעם וידאו אחד מתחיל בגדול ואז מצטמצם וזז לנקודה אחרת ולאט לאט הם יוצרים צורה של לב.) נדרש דיוק מטורף ברמת כל סיקוונס כדי שהם יראו טוב ביחד, שהתמונות יזוזו בדיוק לנקודה הנכונה.

על הדרך: נאמר שאני הולכת בדרך המתסכלת הזאת עם הסיקוונסים, ויוצרת "מאסטר-סיקוונס" שמאחד את כולם. יש דרך לעשות עדכון אוטומטי של הסיקוונסים הנפרדים אחרי שהם כבר אוחדו במאסטר? מהסיבה שציינתי קודם - נדרש דיוק מטורף, ואני יכולה להכין כמה סיקוונסים ולגלות שבגלל איזה אי-דיוק תמונות עולות אחת על השניה או לא נכנסות בזמן המתאים וכולי. כשיש אי-התאמה ואני מתקנת אותה בסיקוונס הספציפי - אפשר שהתיקון יתעדכן גם בערוץ שבו הסיקוונס הזה נמצא?

joramf1

New member
שלום לך הפרימיאר היא תכנה מעולה ...

אבל היא תכנה שהכל צריך לבנות לבד כמו בפוטושופ המון ידיות וכיוונים
מה שאת רוצה לעשות
בדרך כלל מבצעים באפטר אפקט ששם השליטה כאשר יודעים קלה יותר למרות שזה מורכב
היא פשוט מעועדת לכך
אבל "אני אין לי פוני ויש כמוני" משתמש בתכנה "אחרת" גם עם מאה ערוצים
אבל יש לה תחזיקי טוב מעל 700.000 אפקטים ותבניות חינם וקולאז שעומדים לרשות המשתמש כולל אנימציה מדוייקת יורם

פייפן

New member
המשימה שלך יפה, אבל אולי היא קצת גדולה

עליך.
מצד שני ככל שתנסי ,ככה תלמדי.
המחשב שלך בכלל חזק מספיק להריץ עשרות קליפים במקביל?
המומחה לפרמייר של הפורום לא מבקר כאן לאחרונה כך שתצטרכי להתמודד לבד.
מכיון ואת כבר יודעת להריץ 4 קליפים/סקוונס במקביל וגם להקטין אותם לנקודה מסוימת על המסך, דבר ראשון צרי תמונה של הלב שתהיה הרפרנס למיקום ואז התחילי ליצור קבוצות קבוצות של החלקים היוצרים אותו.
רנדרי כל קבוצה ובסוף אחדי את כולן .
אל תשכחי לשמור בזהירות כל פרויקט ופרוייקט בשם שונה.
** ותוכנה עם 7000000 אפקטים לא תעזור במקרה הזה כי התהליך (אם הבנתי נכון את המשימה שלך) זהה.

זה באמת מה שהתחלתי לעשות, תודה!

אבל זה יותר כדי להבין את התמונה הסופית, כי אני רוצה שהתנועה תהיה לכיוון אחר כל פעם (אז סיקוונס לא יכיל רק תמונות צמודות, אז צריכה להיות התאמה בין המיקום בסיקוונסים שונים).
תודה רבה על הסיוע, וגם על זה שאיששת שזו משימה גדולה כי תהיתי האם אני סתם סתומה שאין לי מושג איך לעשות את זה...

למעלה