מחפש מצלמה איכותית לצורך צילום וידאו סטטי

Niv s

New member
מחפש מצלמה איכותית לצורך צילום וידאו סטטי

זאת אומרת ללא תנועה של המצלמה עצמה - אבל חשוב לי שהסרטון ייצא איכותי בדומה לסרטון שמצולם כאן בקישור:
https://www.youtube.com/watch?v=FukU1jkb0uc&start_radio=1&list=RDMMFukU1jkb0uc

בנוסף אני רוצה שהתנועה תיראה כמה שיותר אמיתית - בשביל זה כדאי 60 פריימים לשנייה?
ושאלה נוספת - במידה והאיכות שאני מגדיר ביוטיוב היא 1080 (לדוגמה). אז הסרטון ייראה בדיוק אותו דבר לא משנה אם צולם בHD או ב4K?

joramf1

New member
שלום לך צילום איכותי נמדד במספר מאפיינים...

ידע בצילום
מצלמה טובה זו מצלמה איכותית עם חומרה טובה בעלת מוניטין
ליבה איכותי גדולה ccd עדשות טובות
איכות צילום fhd ו4K ועוד
צילום במהירות 60fps דווקא לא מתאים לצילום סטטי או תנועה איטית אלא לריכוך בעת ביצוע סלוא מושייון לקפיצת אקסטרים או מירוץ אופניים או רכב .
סאונד טוב במקרה של צילום כמו שהצגת
עוד נקודה חשובה זו תאורה שתשפיע על התוצאה
לסיום הגדרה נכונה של 1080 ביוטיוב נקבעת לפי רמת הרזולוציה שקבעת בעיבוד הסרט בתכנת העריכה והיוטיוב יעלה אותו באותו פרמטר
כמובן שעם המקור הוא 4K אז נתוני הכניסה שלך גבוהים יותר מחומר שצולם בfhd
נוסף לתוצאה טובה לדעת להפעיל את תכנת העריכה כדי לשמור על איכות ואיפיון הסרט
בהצלחה
יורם

Niv s

New member
תודה ושאלה נוספת - אני רוצה שתהיה למצלמה יכולת לעשות

סטרימינג ישירות למחשב ובזמן אמת (לא אחרי ייבוא) כמו שקורה בסקייפ...
איך אני אדע שהמצלמה שאני קונה תתאים לזה?
האם קיומו של חיבור HDMI הוא האינדיקציה?

joramf1

New member
שלום לך שוב

זה שיש לך שקע hdmi אומר שקיים שקע כזה במצלמה
כדי לבחון מה האפשרויות צריך לבדוק לגופו כל מאפיני מצלמה פרטני
בדרך כלל משמש לצפייה לטלהיזיה מחשב מקרן אם היציאה עובדת גם במצב הקלטה זה צריך לברר פרטנית בכל "חברה דגם המצלמה "
אם זה אכן מוציא לך אות בזמן הצילום אזי אתה יכול להקליט זאת במחשב עם מקליט מסך
יש מצלמות שיש להן חיבור למוניטור חיצוני שגם משם ניתן לחבר למחשב רק צריך לוודא שמוציא גם אודיו

יורם

Niv s

New member
ההתלבטות שנשארה לי היא בין 2 מצלמות:

לאותה מטרה שבה משתמשים ולוגרים -אני שר ומתכוון לצלם את עצמי רק בחדר.
GoPro Hero 6 או Canon G7x.
הכי חשוב (בבחירה בין השתיים): אפשרות לצלם ובו זמנית גם לראות את עצמי על מסך המחשב - בלי שאצטרך לעשות ייבוא, אלא ממש ברגע הצילום כבר לראות על המחשב את מה שהמצלמה מצלמת.
שני הכי חשוב - אני חושש שב-GoPro הצבעים יהיו חיוורים יותר, ומניסיון שלכם אני רוצה לדעת אם זה באמת נכון.
האודיו לא מעניין כי יש לי מיקרופון נפרד.

joramf1

New member
אתה מתחיל לאבד את זה

1 מתלמת גו פרו היא מצלמת אקסטרים זאת אומרת אקשין עם מסך או בלי מסך אבל לא ניתן לסובב אותו ולא מיועדת להיות מחוברת בזמן אמת למחשב עם יועדה להיות על קסדה או על פני גלישה בים דבר נוסף היות והיא עם עדשה רחבה עין הדג תצתרך בתכנת עאיכה ליישר את השוליים
לא מכיר את המצלמה השניה ובל רוב מצלמות הוידיאו עם מסך נפתח ניתן לסובבו 180 ולראות כמו סלפי את עצמך במסך המצלמה עם המצלמה גם מאפשאת להתחבר למוניטור או מחשב בזמן הצילום את הרווחת שנה טובה ובהצלחה לא מזיק להגיד תודה לאחר כל קבלת תשובה

למעלה