הצעת מחיר

Bary15

New member
הצעת מחיר

מישהו יכול לכוון אותי? סדר גודל של עלות לסרטון שאני מעוניין?

יש לי סרטי שצולם ב-Go Pro ואני מעוניין בעריכה יפה לסרט.
הסרט באורך של 40 דק' (קטעים בין 5-15 דק').
אני מעוניין בסרטון של 4-7 דק' בסה"כ שיכלול קטעים נבחרים מהסרט.

תודה

joramf1

New member
הצעת מחיר

בגדול מחשבים 1:10 הווה אומר ארבעים דקות =ארבע מאות דקות תוסיף על זה להגיע לקחת את הסרט ולצות בו ולערוך להציג לך אותו שוב לאחר עריכה ושיונויים בקיצור משמרת
ועכשיו בא המיומנות של העורך
אני מעריך בין 800-1500 שקל
הקטע שהסרט הסופי הוא קצר לא משנה כל כך גם אם היית רוצה שהוא יהיה יותר ארוך למשל 15-20 דקות
לא היה משנה את המחיר
לחלופין אם הסרט והמצלמה שלך זה לא יהיה הסרט היחיד למה שלא תלמד לערוך ואז תוכל לערוך את סרטיך בעתיד לפי טעמך ?
יורם

Bary15

New member
נשמע לי מחיר גבוה מדי

מי שמקצועי ישקיע לא יותר משעה וחצי של עבודה.
ולתמחר שעה וחצי של עבודה ב-800-1500 שקל, נשמע לי יותר מדי.

ולגבי ללמוד את זה לבד... אני מעוניין בתוצר איכותי ואין לי את הכלים (מחשב טוב, תוכנה והידע (כרגע)) אז לא רלוונטי לעכשיו

IdoShkedi

New member
החישוב שלך באמת נשמע לך הגיוני?

אני סקרן כאיש מקצוע איך זה נראה מהצד השני, למי שלא ערך מעולם, אבל כן יכול לחשוב בהיגיון.

אם תשלח את החומר באינטרנט, העורך יבלה שעה רק בשמירת החומרים למחשב. אחר כך עוד 40 דקות צפייה בחומרים, כשכל כמה שניות צריך לעצור להחליט אם הקטע נשאר או יורד, ולקצר התחלה וסוף - לפחות כמה שניות עבודה על כל קטע של כמה שניות בסרט. כבר הגענו ל-3 שעות בסה"כ.

עכשיו צריך לבחור מוזיקה לשימשו חופשי כדי שתוכל לפרסם את הסרט באינטרנט. יש עשרות מאגרים למנגינות כאלה, כל אחד מהם מכיל מאות או אלפי יצירות. כמובן שלא צריך לעבור על הכל, אבל אתה רוצה לשמוע לפחות 20-30 מנגינות כדי לבחור כמה אפשרויות שמתאימות לסרט? עוד שעה עבודה.

עכשיו שולחים את המנגינות האפשריות כדי שיבחר בינהן, העבודה נעצרת ליממה עד שהלקוח עונה, והוא רוצה עוד אפשרויות, אז מבלים עוד חצי שעה בחיפוש שירים, ובסוף הוא בוחר את האפשרות הראשונה ששלחת. מפה לשם הגענו ל-4 שעות עבודה נטו, שנפרשו על פני יומיים וחצי של התעסקות.

עכשיו נשאר רק לסדר את החומרים בסרט, להתאים את החיתוכים למקצב המוזיקה, להוסיף כותרות, להוסיף אפקטים, להין סקיצה ולשלוח ללקוח (רק זה לוקח חצי שעה במקרה הטוב), לבצע את התיקונים, להכין גרסא נוספת ושליחה ללקוח...

מדובר לכל הפחות ב-8 שעות עבודה לקליפ לא-מחופף, ויכול להגיע בכיף ל-15 שעות לקליפ מושקע יותר או סתם אם יהיו תיקונים ועניינים. אז מפתיע אותי שמהצד השני זה נראה כמו עבודה של שעה וחצי.

בכל אופן, בגלל ש1500 ש"ח נשמע לך יותר מדי, אני מציע 1200+מע"מ. מוזמן לשלוח לי הודעה אישית ולקבל דוגמאות לעריכות. :)

פייפן

New member
בארי צודק,

אני לא יודע מה מקצועו ועיסוקו, אבל בוודאי שהוא מתמחר את עבודתו וכישוריו זול ממחיר ביביסיטר מיקצועי.

yair999

New member
שיטת DIY

כאן.
7:31 דקות ואתה "מומחה".
רק שצריך להסתפק במועט, הרבה אמונה וקצת מזל כדי שזה יצליח.

IdoShkedi

New member
וואו, מי הגאון שצילם ככה את מסך המחשב

אגב, מייקרוסופט מפסיקה את התמיכה בווינדווס מובי מייקר החל מינואר הקרוב, וכבר עכשיו יש יותר אתרים שמציעים גרסא מזוייפת בתשלום מאשר הפניות לגרסא המקורית של מייקרוסופט שהיא בחינם.

Bary15

New member
אז תודה לכולכם

מהתשובות שקיבלתי, אכן מדובר בעבודה יותר ארוכה מכפי שחשבתי..

אני קיבלתי החלטה בעניין והיא לארגן מחשב מחבר/משפחה שיעמוד במעמסה... ותוכנה לעריכה כבר מוכנה לי להתקנה ויש לי גם הכוונה ממישהו שיש לו קצת מושג ועשה כמה סירטונים...

אז נחסוך את ההוצאה הנ"ל ועל הדרך נלמד לערוך סרטונים (אולי בעתיד אשמש בזה שוב)

תודה!

joramf1

New member
בכייף ותחזור לבקר כאן ו...

תשלח לנו לינק של התוצאה
יורם

yanivgil1

New member
הצעת מחיר

עריכה של סרטון תלויה בכמה גורמים-
מי הקהל יעד שלו? (סרטון אישי יכול להיות 7 דק אבל סרטון למטרות שיווקיות לא צריך להיות ארוך יותר משתי דק)
איזו אריזה גרפית רוצים (אפשר לשלב טקסטים, אפקטים..)
מוסיקה עם זכויות יוצרים או ללא?
בקיצור, הכי טוב לדבר בטלפון עם עורכים או חברות הפקה.
מוזמן להתקשר-
0586890399
www.gushpanka.co.il

למעלה