פורמט AVI לצפייה ב DVD

פורמט AVI לצפייה ב DVD

שלום לכולם יש לי סרטונים מסוג AVI אני רוצה לערוך את הקבצים ולצרוב ל DVD. עם איזהו תוכנה אתם ממליצים לעבוד לעריכת סרטונים? ואם איזו תוכנה תמליצו לצרוב לDVD ככה שכל מכשירי DVD יראו את הדיסק שאני אצרוב?

joramf1

New member
שלום לך השאלה העיקרית היא

האם אתה רוצה תכנה חינמית בסיסית או תוכנה תוכנה כנה יותר משוכלחת

joramf1

New member
למיקרוסופט יש תכנות חינמיות

המוביא מייקר והיוצר סרטים שניהם בסיסים ביותר תכנה בתשלום כ 70$ היא פאואר דירקטור ויש תוכנות יקרות יותר אם תרצה ללמוד לעשות את זה איכותי תוכל לפנות אלי בפרטי בטלפון או דרך הקישור על השם שלי כאן בפורום יורם

תודה

המובי מייקר מכיר תוכנה פשוטה... השאלה אם אצרוב את הדיסק כ mpeg4 או h.264 יכול לעבוד בכל המכשירי DVD ?

joramf1

New member
משש לא h.264 הוא קובץ שמתאים לhb

ולא נתמך בדיוידי רגיל אלא בבלוי ריי ,mp4 נתמך רק עם המכשיר דיודי תואם את בפורמט הזה הפומט המתאים הוא אמפאג 2 או =vob יורם

רוב הזמן נח

Well-known member
לפני כמה שנים היה מכשיר טלויזה..

שלחבר אליו מחשב זה היה סיפור,
וגם לא היה יעיל כי המחשב לא היה מוצג טוב וברור על מכשיר טלויזיה.

ובמקביל למכשירי הטלויזה היו מסכי מחשב. אבל מסכי המחשב היו יחסית קטנים. ולכן אנשים רצו לצרוב את הקבצים שלהם על דיסק בשביל להפעיל אותם במכשיר ה-די וי די שמחובר לטלויזה וזה על מנת שיוכלו לצפות בוידאו בנוחות כמו שצריך.

היום מסכי הטלויזיה הם למעשה גם מסכי מחשב.
בעזרת כבל HDMI אפשר לחבר כל מחשב למסך טלויזיה. לכן היום, כל הצורך הזה בהמרות וצריבות מיותר.

marceloros

New member
מנהל
מותר הערה?

אתה צודק מיליון אחוז, עד שבאה חמותי וחבריה ומבקשים סרט בוידיאו.
אז אחרי משא ומתן מפרך על מחשב או סטרימר או אולי כניסת USB סוכם על DVD.
&nbsp
נלחמתי שעות בתוכנות צריבה בחינם או בתשלום, בעיה.
שמרתי בפורמט mpeg2 ישר מהעורך וידיאו כדי להקל על התוכנה, לא ממש עזר.
אחת קורסת, השנייה מייצרת לי סרט מקפץ, השלישית גם בתשלום וגם אין לה אפילו אפשרות לקבוע פרקים.
בסוף נשארתי עם DVD Styler החינמית.
שיראו מה שיצא, איכותי 720HD יש להם ביו טיוב, אם ירצו.
&nbsp
אם יש למישהו המלצה אחרת אשמח לשמוע.

joramf1

New member
שלום לך שוב

אני התייחסתי לשאלה כפי שנשאלה לגבי מכשיר דיוידי ולא הפתרונות שהוצעו כאן אני מדריך ומשתמש התכנה של CYBERLINK power DIRECTOR אין בעיות של קפיצה אין בעיות של צריבה ואין בעיות של תפריטים תמונה מעולה ולא יקרה ושם המשחק לעשות את ההגדרות נכון עובדי וגמלאי התעשיה האווירית משרד הבטחון אלתא לתלמידים פרטיים רבים לא טועים כתבתי גם חוברת הדרכה בעברית לתוכנה הזו אתה כי ל להתרשם כאן COMFUS.wix.com/comfus אתה מוזמן ליצור קשר בפרטי יורם

marceloros

New member
מנהל
שלום שלום

יורם אותך אני כבר מכיר

התייחסתי לבחור שהשבתי לו בכל אופן.
Cyberlynk Powerdirector זה מה שמותקן לי במחשב הישן נושן שלי, הראשון שקניתי כדי לערוך בו סרטים, הסתדרתי איתה בכיף - כיום חלש מדי ולא תומך בכל מיני פורמטים.
הורדתי את גרסת הניסיון שלהם והיא קורסת - הצליחה לעבוד רק בתאימות ל-XP (יש לי 10), וגם אז לא הסכימה לעבוד כי גרסת ניסיון היא לא תומכת mp4.
רע מאוד להם, שישימו watermark לא חשוב מה, אבל אי אפשר לבדוק תוכנה לפני שמשלמים אם אי אפשר לראות מה יצא מהסרטים שאני בד"כ עורך, ובטח אם היא קורסת.
אז נאלצתי לוותר.
תכלס אני חיפשתי רק DVD authoring, הכנת DVD עם תפריט ופרקים.

joramf1

New member
שלום גם לך ולכל גולשי הפורום

גם אני התייחסתי לשואל השאלה
ולכן נתתי פתרונות חינמיים ובתשלום
יש את יוצר הדיוידי של מיקרוסופט שהוא יוצר דיוידי
צורב ועושה תפריטים
חינמי בסיסי
לגבי התכנה הסיברלינק פאוור דירקטור
אני לא צריך והם לא צריכים אותי כדי לפרסם אותה

אני מדריך עליה שנים רבות גם במוסדות חברות
ותלמידים פרטיים
מספיק כדי לקרוא את העשרותחוות דעת המפגנות כאן בכרטיס שלי
(בלחיצה בכרטיס ליד השם ומשם בלשונית חוות דעת )
או לחלופין בcomfus.wix.com/comfus
כתבתי חוברת בעברית על התכנה עם צילומי מסך באישורי זכויות של היצרן
שמוצעת בתשלום
שניתן לראות דוגמית בסרטונים שבאתרי
אין שם אף תלונה על מה שאתה כותב
מבלי שאני רואה את מפרט המחשב שלך ואת ידיעותיך קשה להתיחס
יורם

למעלה