אותה בעיה בייצוא מפרימייר לMPEG2-DVD סרט נתקע וממשיך

tzuriel70

New member
אותה בעיה בייצוא מפרימייר לMPEG2-DVD סרט נתקע וממשיך

להלן המפרט של המחשב עבודה שלי . בעיית ייצוא בפורמט MPEG2-DVD הסרט נתקע כל כמה דקות לא מצאתי פיתרון מייצא בפרימייר דרך אנקודר .
I5-4670CPUֲֲ@3.40GHZ
16.0 GB RAM
64 סיביות
כרטיס מסך GTX 650
לוח אם Z87 של גיגה בית
מערכת הפעלה על הרד דיסק SSD240 GB
הרד דיסק נוספים אחד (סלד3TB-(7200 והשני (סלד8TB-(5400 רוב תודות לעונים
ולמורה הוותיק והמנוסה עידו שקדי ממליץ עליו בחום .

IdoShkedi

New member
תודה על הפרגון

התכוונתי להגיב לSMS שלך מחר בבוקר.
&nbsp
אני לא יודע מה גורם לבעיה אצלך, ויכול רק לזרוק רעיונות.
1. לוודא שמאפייני הייצוא תואמים לחומר הגלם (PAL / NTSC, מסך רחב וכו')
2. לצפות במחשב או מכשיר DVD אחר כדי לוודא שלא מדובר בבעיית ניגון אצלך
3. לוודא שלא חסר מקום בכונני המחשב
4. לייצא באותה צורה פרוייקטים אחרים עם חומר גלם אחר ולבדוק אם גם הם מרצדים
5. לייצא ישר מפרימייר בעזרת EXPORT (במקום QUEUE ששולח ל-MEDIA ENCODER)
6. במקום לייצא מפרימייר, אפשר ללחוץ FILE>ADOBE DYNAMIC LINK>SEND TO ENCORE, לתת לאונקור לבצע לבד את ההמרה לDVD, לצרוב דיסק ולראות אם גם הוא מרצד
7. אם אחרי כל זה הבעיה נשארת, סימן שיש בעיה בסיסית במערכת שלך - צריך לפרמט את המחשב ולהתקין פרימייר מחדש
8. אם הבעיה נשארת אחרי פרמוט, כנראה שיש תקלה בחומרה של המחשב
&nbsp
דבר איתי אם תרצה לקבוע שיעור מסודר.

IdoShkedi

New member
וכמובן שהפרוייקט וה-MEDIA CACHE של פרימייר

צריכים להיות ב-SSD או בכונן במהירות 7200RPM, ולא בכונן במהירות 5400RPM.

tzuriel70

New member
תודה על מהירות התשובה ...א) אם כן נראה שאהפוך את 8TB 5400RPM

למחסן ואעבוד על הפרוייקטים מ3TB 7200RPM . ב ) נכון מאוד שמתי לב שאני לא שולח לאנקודר ועושה ישירות אקספורט כמעט ואין תקיעות החסרון אצטרך לייצא אחד אחד . ג) שמתי לב שייצוא בפרימייר עם חדות יותר מFILE>ADOBE DYNAMIC LINK>SEND TO ENCORE . עד היום הייתי מייצא עם אנקור עד שנתבקשתי לייצא סרטים עם מקסימום חדות בDVD .

tzuriel70

New member
עדיין לא נפתרה הבעיה

לפני שאני מפרמט את המחשב ומתקין הכל מחדש ... אולי זה קשור לביטריט גבוהה שאני עושה אותו 7.7 ככה שיכנס לדיסק של 4.7 גיגה שעה סרט וימלא את כל הדיסק על מנת שתצא איכות טובה . אולי לא צריך לעשות ביטריט גבוהה מידי ? או אולי בכלל זה מקודדים ראיתי שמדברים על זה בפורומים שהמקודדים של אדובי הם על הפנים ועדיף להשתמש במקודדים חיצוניים http://www.prog.co.il/archive/index.php/t-80633.html של 28.11.11 שעה 14:36

IdoShkedi

New member
למה בכלל לשנות את הביטרייט? תשתמש בברירת המחדל של פרימייר

tzuriel70

New member
אז לא שניתי את הביטריט

אבל אז קיבלתי DVD באיכות ירודה ... מה הדרך להגיע לDVD איכותי אפילו אם צריך לקנות תוכנה מקודדים חיצונית נקנה העיקר שיצא חלק בלי קפיצות .בלי תקיעות.
יש מתחרים בשוק שמביאים סרט עם חדות לפנים . זאת שאלה של חיים ומוות .(או שאמצא עבודה אחרת ככה לא יכול לעבוד - לקוחות מעדיפים עורך אחר כי הוא מביא סרט עם חדות מדהימה בDVD)

joramf1

New member
תשובה מהטריבונה שרשור ארוך על הפרימיאר

ביצוא פשוט לdvd תכנת עריכה בשווי כ שבעים דולר מוציאה איכות מקסימאלית מבלי מלחמות של כוננים יקרים כרטיס מסך יעודיים ישירות לdvd עם ואו בלי תפריט חומר למחשבה עורכת עד לרמת 4k יוצרת dvd ובלוריי יורם מחר בבית המהנדס מפגש מצגת ללא עלות ניתן ליצור קשר לקבלת הזמנה

tzuriel70

New member
זה ממש דחוף לי אם מישהו יודע תשובה בבקשה

אז ככה תמצית של הדברים עד היום ערכתי בפרימייר וייצאתי באנקור האיכות היתה לא משהו אבל לקוחות לא התלוננו . כעת מעל 3 צלמים שעובדים איתי השוו את עבודתי לעורך אחר בטענה שאין חדות בסרטים DVD . לכן אבקש מאוד פיתרון לעניין . לא מתחשק לי ללכת לראיון עבודה . כבר יש מחשב יש תוכנה . מה שחסר מישהו יכול לשפוך אור . "יבורך מפי עליון ויתפרנס כל ימיו בכבוד"

IdoShkedi

New member
אולי תתחיל מלמצוא את אחד הDVD הקסומים האלה

שעורכים אחרים הפיקו בחדות מופלאת, תכניס אותו למחשב ותפענח איזה מין קובץ יש שם בפנים.
אולי זה בכלל לא וידאו בפורמט DVD אלא MP4 ברזולוציית HD שנצרב על דיסק DVD אבל לא מתנגן בנגן DVD בטלוויזיה?

tzuriel70

New member
אלו הקבצים של הוידאו - זה בוודאות DVD

מצורפים 2 קבצים תמונה
רואים איכותי בחדות טובה
יש משהו שעושה את ההבדל .
השאלה מההההה

tzuriel70

New member
לאחר קדחתנות נמרצת וחקירה מרובה יש סוף טוב

שאלתי צלם צעיר ונמרץ בתחום העריכה והצילום נמצא בקדמת הטכנולוגיה . הדרך להוציא DVD באיכות מקסימלית זה לייצא מפרימייר את הקובץ באיכות גבוהה כמו 720-1280 HD ופורמט H.264 ולהכניס את הקובץ הנ"ל לתוכנה חינמית ממירה קבצים כדוגמת Any Video Converter ולהמיר אותו לקובץ DVD VIDEO PAL MOVIE קובץ מוכן לצריבה בדקתי בDVD הוא קורא אותו . לאחר מכן הכנסתי את הקובץ לאנקור לעשות צפטרים כמו שלקוחותי מקדמת דנא דורשים . לאחר הצפטרים הקובץ היוצא מתוק מדבש . מילא אלוקים משאלתי , בחדות מקסימלית לDVD . אמנם זו עבודה לייצא ולהמיר ואחר צפטרים אבל זה שווה את העבודה איכות לפנים .... ותודה לתפוז על הפורום שלכם "ברוכים תהיו באשר אתם"

IdoShkedi

New member
נשמע לי הזוי לגמרי

עשרות אלפי מקצוענים עובדים עם המקודד המובנה של פרימייר כדי לייצא ל-DVD, ומעולם לא שמעתי תלונות. ייצוא לפורמט דחוס אחר לפני ההמרה ל-DVD גורם לווידאו לעבור תהליך נוסף מיותר שפוגע מעט באיכות, ואני לא רואה סיבה שהקובץ הזה ייצא טוב יותר לאחר קידוד נוסף. אולי יש תקלה נקודתית במקודד ה-MPEG2 (כלומר DVD) של פרימייר במערכת שלך =/
&nbsp
בכל מקרה, אם השיטה הזו פותרת לך את הבעיה, אחלה

למעלה