מבצעי סימילאק והאגיס

leekoby

New member
מבצעי סימילאק והאגיס

שמעתן על המבצע? האגיס שני בחצי מחיר ושלוש סימילאק ב99 ללא הגבלה. קניתי 9 סימילאק ו4 חבילות של האגיס. אין מקום בבגאז' של האוטו יותר
.

yaf79

New member
פי הנתונים שהיא נתנה זה

בניו פארם. גם אני קניתי.

לא. בד"כ אין עליהם מבצעים, ככה

זה כשהחברות השונות (האגיס/פמפרס) חושבות שההורים ימשיכו לשלם והרבה על החיתולים היותר "אייכותיים" שלהם. אישית, לא מצאתי הבדל בין ההאגיס האדום לירוק מבחינת הספיגה.

ornak

New member
האדום יותר נוח

עכשיו נואשתי מחיתולי "האגיס" לאחר שניסיתי 4 סוגים שונים והחבילה האחרונה הייתה מאכזבת מאוד: חיתול סינטתי ולא נוח/סופג במיוחד ואף מסריח למדי. גם הפמפרס לא כאלה להיט. ובכלל הגזל מרגיז אותי. כך שעכשיו אני מנסה "טיטולים פרימיום" תוצרת הארץ ומחירים טיפה יותר שפויים. מקווה לא להתבדות...

טיטולים פרימיום סופגים כמו האגיס

הירוקים. בעניין המחיר- אם יש מבצעים של האגיס זה כבר יוצא ממש אותו דבר. בעיני הטיטולים פרימיום קצת מסריחים אחרי פיפי, אמנם לא ברמה המפורסמת של פמפרס אבל עדיין לא ריח נעים במיוחד. אותי מרגיז שככל שעולים במידות יש פחות חיתולים והמחיר זהה. אולי זה נכון למשקלים של גיל שנתיים (סיבה לגמול את הילד), אבל למה זה נכון גם לתינוקות בני פחות מזה?

t a l i t u

New member
אני מסכימה שזה לא פייר, אבל ככל שהט

שהטיטול גדול יותר, משתמשים ביותר חומר לכל טיטול כל שהחברה לא מסתכלת על מספר היחידות שהיא משתמשת בהם, אלא כמות החומר ככה נראה לי לפחות וזה באמת לא כייף לנו הצרכנים.....

ornak

New member
כן, וגם בגדי תינוקות...

אבל זהו שלעד ינצלו אותנו הצרכנים הפרייארים (בעיקר צרכניות), שקונים בכל מחיר מותגים שונים לא משנה מה. זאת עיקר הבעיה בארץ. אבל יש הגיון בקטע של העליה במידה והורדת מס' חיתולים. איך שלא יהיה, אני אבדוק את ה"טיטולים" ואחזור עם ממצאים

שיהיה בהצלחה! ד"א, איפה קנית?

כי כשאין מבצעים, אז נדמה לי שהמחיר הכי טוב הוא בשופרסל דיל- 52 שח אם אני לא טועה (אולי אפילו 50?!)

למעלה