לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4516645,166 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

לצפיה ב-'התייעצות בנוגע לתזונה'
התייעצות בנוגע לתזונה
<< ההודעה הנוכחית
04/10/2018 | 17:39
4
94
הבת שלי כבר בת שנה ושמנו לב לתופעה מאוד מעניינת איתה בנוגע למוצקים. היא למדה שאצל הסבתות שלה אין בקבוקים ולכן היא אוכלת שם מוצקים מאוד יפה ובבית ובגן מציעים בקבוקים והיא מסרבת לאכול מוצקים.
בבית אני נותנת לה בקבוק בבוקר, מיד אחרי שנת צהריים ועוד אחד לפני השינה. כשאני מנסה להאכיל אותה באוכל מוצק, היא מתחילה לעשות פרצופים אחרי 3-4 כפיות ופשוט יורקת ומקיאה את מה שהצעתי לה (גם כשאני מציעה לה דברים שהיא מאוד אוהבת, כמו לחם, פירות ועוגיות). בגן זה חוזר על עצמו, כשמנסים להציע לה אוכל מוצק, היא צורחת בהיסטריה עד שהיא מקבלת את הבקבוק.
מבחינת המשקל שלה היא מאוד רזה וזה לא הבעיה כאן.
אני מתלבטת האם להתעקש איתה על אוכל מוצק או לזרום איתה.

אשמח לעצות ותובנות :)

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תנסי להמתין עוד שעה ,עד שהיא תרגיש מאוד רעבה.'
תנסי להמתין עוד שעה ,עד שהיא תרגיש מאוד רעבה.
05/10/2018 | 08:58
23
לצפיה ב-'בעיני, מדובר במצב של "משחקי כוחות" '
בעיני, מדובר במצב של "משחקי כוחות"
08/10/2018 | 13:15
2
47
היא מצאה מקום שבו אין לך שום אפשרות לשלוט, ולה יש שליטה מלאה והיא משתמשת בו.
בעיני, מה שחשוב זה בעיקר לא להתרגש מהעניין. (אני בכוונה לא כותבת "לא להראות לה שאת מתרגשת" כי באמת חשוב שאת לא תתרגשי מהעניין). כלומר: כן להמשיך להציע לה אוכל מוצק. כן להושיב אותה איתכם לארוחות משפחתיות ולהציע לה לאכול איתכם. אם היא לא מעוניינת  - לא צריך. לא לשכנע. לא להכריח. לא להתרגש.
כשלא יהיה לה פרטנר למאבק שליטה הזה - היא תשחרר אותו.
נסי גם לחשוב אם היה איזשהו טריגר שבגללו היא הפסיקה לאכול מוצקים בבית.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אולי את צודקת'
אולי את צודקת
17/10/2018 | 22:36
1
12
אבל אני לא מראה התרגשות מהעניין, השבוע היינו בחופשה משפחתית ושמתי לב שמה שהכי מעודד אותה לאכול היה כשהיא ראתה אותנו אוכלים, כשאכלנו היא רצתה גם, היא הסכימה לטעום מכל מה שהצענו לה והחלב נשאר רק לאחרי שנת בוקר, צהריים ולפני השינה בלילה.

היום אנחנו בג'ט לג וכיף לנו :)
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אין ספק שחיקוי עובד הכי טוב'
אין ספק שחיקוי עובד הכי טוב
18/10/2018 | 23:40
9
לכן גם כתבתי לך להמשיך להושיב אותה איתכם לארוחות ולהמשיך להציע לה. בסופו של דבר זה מה שעובד.
אני לא מופתעת שדווקא בחופשה היא שיתפה פעולה עם העניין. בחופשה אנחנו נוטים לשחרר הרבה לחצים שלנו והם כמראה שלנו משחררים גם הם...
בתקווה לעוד הרבה ארוחות טעימות ונעימות....
הורים לתינוקות >>

הודעות אחרונות

12:24 | 20.10.18 babushka77
14:57 | 16.10.18 בלונד23
10:30 | 15.10.18 עדי862
23:02 | 09.10.18 שלי שירה
17:39 | 04.10.18 mikmik291
23:04 | 02.10.18 פרפרי אהבה
00:24 | 30.09.18 פרפרי אהבה
10:17 | 27.09.18 Che77ypie

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ