לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4507545,075 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

לצפיה ב-'מושבי בטיחות לקראת ילד שני'
מושבי בטיחות לקראת ילד שני
05/09/2018 | 23:16
6
49
שלום,
יש לנו בת מקסימה בת 3.3 ואנחנו משתמשים בשבילה בכסא בטיחות (מדובר בכסא איכותי אמריקאי שנקנה אחרי מחקר רציני, לא זוכרת את שמו). היא השתמשה בו החל מגיל שנה אחרי שסיימנו עם הסלקל שקיבלתי מגיסתי (לא בטוחה איזה אבל היא קונה דברים איכותיים). אני אמורה ללדת בעזרת ה' עוד כחודשיים ויש לנו רכב קטן -מזדה 2 . מה שחשבתי לעשות כדי לחסוך כמה שיותר מקום ברכב - ואשמח אם תתקנו אותי אם אני טועה לדעתכן - הוא להעביר את בתי לבוסטר עם משענת (הייתי מעדיפה בלי משענת כדי לחסוך מקום אבל הבנתי שזה לא מספיק בטיחותי) ולתת לתינוק מגיל 0 להיות בכסא הבטיחות. מה שמביא אותי למס' שאלות:
1. האם אכן יש חשיבות לתת לה בוסטר עם משענת? אלו דגמים אתם יכולים להמליץ עליהם שהם טובים אבל צרים ותופסים פחות מקום?
2. מאיזה גיל זה מותר? אני קראתי גיל 3 ובעלי קרא באנגלית מגיל 4. 
3. לגבי התינוק - את הגדולה כמו שציינתי עד גיל שנה שמנו בסלקל. האם סלקל עדיף? בעלי לא אוהב את כסא הבטיחות לגיל הזה אבל אני שמעתי שזה לחלוטין מותר. האם יש מקטינים שאפשר לקנות כדי להתאים את הכסא לתינוק שרק נולד?
4. כל הערה/המלצה תתקבל בברכה. 
תודה!
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'בקשר לכיסא בטיחות וסלקל'
בקשר לכיסא בטיחות וסלקל
<< ההודעה הנוכחית
07/09/2018 | 15:49
41
תאומות שלי בנות 10 חודשים. יש לנו כסא אחד וסלקל אחד. סתם יצא ככה. אני לא רואה שום הבדל בשימוש מגיל 0 בתנאי שכיסא הוא מגיל לידה. לא כל הכסאות בטיחות מתאימים מגיל 0. אבל עם הכיסא שלכם הוא מגיל 0 אז אפשר בהחלט להשתמש בו.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'הייתי מקפידה על סל קל לתינוק ולא כיסא ביטחות'
הייתי מקפידה על סל קל לתינוק ולא כיסא ביטחות
08/09/2018 | 01:08
46
הבת שלי נולדה יחסית במשקל גבוה ועדיין נראתה פיצית בסלקל שלה אז בכיסא בטיחות גם אם יש מקטין/תמיכה בכיסא-נראה לי לא נוח/נכון לגב.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אם הכיסא בטיחות הוא מגיל אפס אז את יכולה להשתמש בו'
אם הכיסא בטיחות הוא מגיל אפס אז את יכולה להשתמש בו
13/09/2018 | 08:04
3
24
אבל אני חושבת שגיל 3 הוא צעיר מדי בשביל לעבור לבוסטר.
גם הבוסטרים עם המשענת גב - עדיין השימוש הוא בחגורת הבטיחות של הרכב - וזה נראה לי עדיין פחות מתאים בגיל הזה.

מה שאני הייתי מציעה לך לעשות הוא לתת לתינוק את הסלקל שהיה של הגדולה (אם הוא עדיין תקין), או לקנות/להשאיל עבורו כיסא בטיחות מגיל אפס,  ולהשאיר את הגדולה בכיסא הבטיחות שלה לפחות עוד שנה שנתיים. מבחינה בטיחותית זאת נראית לי האופציה הטובה ביותר. מבחינת המקום באוטו - אין בעיה להתנהל עם שני כיסאות בטיחות ברכב. זה אמנם לא משאיר הרבה מקום במושב האחורי, אבל אם רק שניהם במושב האחורי אז זה מספיק מרווח בשבילם.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'לגבי בוסטר'
לגבי בוסטר
16/09/2018 | 08:24
2
138
יש בוסטרים עם משענת גב ורצועות פנימיות.
עד משקל מסוים משתמשים ברצועות הפנימיות, ומעל משקל זה עוברים לרצועות של הרכב.
הבן שלי בן 6.5+ ועדיין עם הרצועות הפנימיות (שזה נראה לי יותר בטיחותי).
הוא רזה, אז יש לו כרגע עדיין 2-3 קילו עד שנעבור לרצועות הרכב.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'צודקת. אכן יש בוסטרים כאלה '
צודקת. אכן יש בוסטרים כאלה
17/09/2018 | 00:27
1
31
אבל בעיני, פחות מתאימים לגיל 3.

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני מבינה מה את אומרת'
אני מבינה מה את אומרת
17/09/2018 | 09:10
18
אני העברתי לזה בגיל 3 בגלל שהקטן כבר היה בן שנה והיה צריך לצאת מהסלקל ורציתי לתת לו את הכיסא של הגדול (לא רציתי סתם לקנות עוד כיסא לתקופת ביניים).
היתרון הוא שזה פיתרון בטיחותי לזמן ארוך.
החיסרון העיקרי של זה מבחינתי היה הגובה - כלומר שהבוסטר יושב נמוך והילד גם עדיין נמוך, ולכן הוא לא מצליח לראות דרך החלון.
הורים לתינוקות >>

הודעות אחרונות

01:09 | 08.09.18 פרפרי אהבה
14:18 | 06.09.18 דור מגנייט
21:43 | 02.09.18 Hagitcohen
04:19 | 28.08.18 פרפרי אהבה
06:48 | 27.08.18 מאוהבת בילדים שלי
18:54 | 26.08.18 fialka3
13:26 | 20.08.18 Bary15
00:57 | 04.08.18 פרפרי אהבה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ