הסלולרי והתינוק/ת שלך - כמה דקות של מחשבה

לפזר מוצצים במיטה- אצלנו זה האמת לא עזר

אבל יודעת שלאחרים זה ממש עזר. אצלי היא פשוט מוצאת מוצץ , מתבכיינת ונכנסת להיסטריה ומחזיקה את המוצץ ביד כדי להביא לי שאכניס לה לפה
היא יותר גדולה אבל ככה עשתה גם בגיל 9 חודשים.
&nbsp
לנו עזר לתת ארוחת ערב ואז בקבוק ואז זה די "הפיל" אותה.
אצלי היא עדיין מתעוררת לבקבוק באמצע הלילה אבל כמעט ואין התעוררויות אחרות חוץ מזה.

ayala99

New member
ארוחה גדולה לפני השינה זה לא מסוכן?

לא מגדיל סיכוי למוות בעריסה?

אני תמיד נותנת כשעה וחצי לפני השינה לפחות

כך שיש מרווח וגם לא ממש מעמיסה- זה נע בין כמה פנקייקים קטנים ללחם עם גבינה לבנה וירקות ליד.
לא ענקי אבל כן ממלא את הבטן.

זלופית

New member
לדעתי יכול מאוד לעזור להעביר אותה לחדר משלה, אם יש אפשרות.

ובמקביל אפשר גם לצמצם הנקה אחת, יהיה יותר קל לעשות את זה אם אבא יקום אליה ואת לא תהיי בחדר (כי היא תהיה כבר בחדר משלה).
כמו שנאמר כאן, בגיל הזה עדיין יותר מסביר ארוחה אחת בלילה, אבל 3 זה נראה לי יותר מידי, וכנראה רק מתוך הרגל או פינוק. אחרי שתצמצמו הנקה אחת תוכלו לראות אם אפשר לצמצם גם את השניה ולהישאר רק עם אחת.

אני מחליפה אחרי כל כמה שימושים

בגדול הבנתי שזה חייב את הפלסטיק כדי לעבוד. לא ניסיתי בלי

shron17

New member
תבדקי בגוגל על שרות לניקוי -מזרנים, שמגיע אל בית -הלקוח,,

ולאחר הניקוי כדאי להניח שווענית וסדין שישמרו על על נקיון המזרון .
&nbsp

תודה

היו 10 ימים מתישים ועמוסים אבל היה כיף להיות עם המשפחה והחברים ובסביבה דוברת עברית.
כבר שכחתי שצריך לדבר בארה"ב באנגלית, דיברתי כל הבוקר עם אנשים בעברית בהתחלה במקום אנגלית
.
&nbsp
ועכשיו- יחי המלחמה בג'ט לג!

ולפני גיל שנה, האם היית מאכילה תוך כדי שינה

או רק אם היתה מתעוררת לבקבוק.
הסיבה שאני נותנת את הבקבוק גם אם היא לא מתעוררת, היא משום שאחרת היא תתעורר ב-5 בבוקר ולא תחזור לישון.
לא יודעת אם זה נכון לעשות, פשוט תחושה......

רק אם מתעוררת.

מעל 3 ק"ג לפי מה שיודעת לא צריך להעיר לאוכל.
&nbsp
הייתי מתייעצת עם רופא ילדים בכל מקרה.

iameden

New member
כמה פעמים היא ישנה ביום כרגע?

והאם היא ישנה עוד שינת אחר צהרים ועד מתי?

אישית אני לא נותנת ארוחות יזומות ומאמינה שהם יודעים מתי לקום לאכול (וילדה שישנה עד 5 רצוף בגילה זה מעולה). התעוררות כזו מוקדמת יכולה להיות סימן לעייפות יתר או התעסקות יתר...
להחליף חיתול בשעה הזו סביר שיעורר אותה לגמרי.
ככלל, מגיל הרבה יותר צעיר לא מחליפה בלילה אלא אם חשש שידלוף או קקי כי זה פשוט מעיר אותם. אולי תנסי לשים לה ללילה חיתול מידה יותר או חיתול עמיד יותר כדי שלא להחליף לה עד הבוקר...

יוצא שישנה בערך 3 פעמים ביום...

בוקר קצר. צהריים בין שעה לשעתיים סביבות 13-15 ולפעמים תנומת אחהצ, אבל לא תמיד.
לרוב מושכת מ-15 עד 19, 20 ואז לשנת לילה.
והיא במשקל תקין לגמרי.
ככל הנראה זה הלחץ שלי יותר שהיא עם חיתול מלא בפיפי כדי שלא יהיה טוסיק אדום...
&nbsp

אני החלפתי בלילה רק לממש גדולים שכבר דלפו

מדברת על סביב גיל שנתיים, שאם לא מחליפים - החיתול לא עומד בעומס. וקקי כמובן. אני גם לא נותנת ארוחות יזומות, לא מעירה תינוק ישן לאוכל בשום גיל.

ברורית3

New member
תודה, אריות, קצת השלמות-

תודה.
שכחתי לציין- אכן התחלנו לתת ברזל וזה גרם לה לשילשולים (מסתבר שגם זו תופעת לוואי של ברזל). הפסקנו אחרי שבוע ומאז עברו כבר שלושה שבועות.

בינתיים, הלילה היה בסדר, בלי קקי ובלי התעוררות ארוכה. נקווה שזה אכן היה עוד התארגנות של מערכת העיכול אחרי הברזל ועכשיו דברים מסתדרים.

אשמח לדעתך/ן- התכוונתי להתחיל מוצקים השבוע (חשוב לי שתגיע לגן בספטמבר מבוססת על שתי ארוחות, בגיל 7 חודשים). לחכות?

ולגבי הברזל- לחזור לתת? אציין שכרגע היא בהנקה מלאה, והברזל שלי גבוה, כך שלא אמורה להיות לה בעיה.

תודה

עונה

אני התחלתי עם טעימות סביב גיל 5 חודשים, בינתיים יש לי 1.5 ארוחות מבוססות ביום. עם הגדולים הלך לי הרבה יותר לאט מזה. מה שלא תספיקי עד ספטמבר הגננות ישלימו בגן, לא הייתי נכנסת לסד זמנים מלחיץ בגלל ספטמבר. לגבי הברזל - נתתי יום כן יום לא כשעשה בעיות עיכול. כרגיל נותנת לפי ההנחיות. גם אני מניקה. וגם לוקחת עדיין תוסף ברזל.

לדאוג שהחדר חשוך, לא לדבר איתה כי זה מעורר אותם יותר

יש תקופה כזו שהם מתחילים להיות יותר סקרנים ואז ערניים יותר גם כשלא צריך.
&nbsp
לגבי הברזל- זה בהחלט יכול להשפיע וגם כשמתחילים מוצקים-זה עושה בלבלה בבטן ולכן חשוב לעשות זאת לאט ולעקוב. זה לא אומר שהיא אלרגית למשהו כמובן פשוט בהתחלה הבטן לא מבינה מה קורה כי רגילה רק לחלב.

iameden

New member
היא ישנה טוב ביום? נרדמת בהנקה?

לפעמים זה משפיע על כמות ומשך ההתעוררויות.
וכמו שאמרו לך.. לילה זה לילה ... להתנהג כאילו לילה. בלי אור ובלי משחקים או דיבורים. כאילו עכשיו את משכיבה אותה לישון חזרה גם אם זה לוקח שעה-שעתיים...

ehudr2

New member
הסלולרי והתינוק/ת שלך - כמה דקות של מחשבה

וידיאו קצר שמסביר למה זקוק/ה התינוק/ת שלך ואת הקשר של הסלולרי לכל זה.

נערך ע"י סבא מודאג שרואה מה קורה סביבו ומאמין שהורים טובים הם הורים שמוכנים לשנות דברים בחיים שלהם

במבי264

New member
יחסי אחים

יש לי ילדה בת 4 ותינוק בן 9 חודשים.
הגדולה ילדה מקסימה ורגישה מאד לסביבה, ואמנם היה לה קשה עם הצטרפותו של הקטנצי'ק, אבל אנחנו מאד מודעים לנושא, מתמללים ומאפשרים לה להביע את התחושות שלה והיא עברה תהליך יפה. היא דואגת לו וגם עוזרת לי איתו לפעמים.
ועכשיו, בשבועיים האחרונים הוא נהיה ממש פעיל, זוחל בכל הבית, מנסה לעמוד ומעסיק את עצמו יופי ופתאום שמתי לב שברגע שהיא מתקרבת אליו, הוא ישר מתלונן והודף אותה, אפילו אם היא רק מתחילה להתקרב ולא נוגעת בו בכלל (וגם כשהיא נוגעת, אני משגיחה לראות שלא מכאיבה). מצד שני הוא מאד אוהב להסתכל עליה עושה שטויות והיא מצחיקה אותו ממש, ואם היא עם הגב אליו הוא תמיד ינסה למשוך לה את השיער..
בגלל התלונות שלו אני רואה שהיא ממש נעלבת ממנו, כי היא רוצה לשחק איתו והוא לא מוכן שהיא תתקרב אליו, ואני מרגישה תסכול כי אני לא יודעת מה הגורם לזה וקשה לי להסביר לעצמי ולה מה הסיבה לכך, וזה מבאס כי עד שהיא התחילה לקבל אותו ולהתייחס אליו יפה הוא מגיב בצורה כזו.
אז אני תוהה אם יכול להיות שזו שאלה של מרחב אישי? שהוא לא רוצה שהיא תפריע לו לחקור את העולם? כי לרוב גם אני יושבת לידם ואיתי אין לו בעיה, הוא אוהב לשבת עלי או קרוב אלי ולשחק בכיף איתי או לבד.
אשמח לשמוע רעיונות ממה זה נובע ואיך אפשר להתמודד עם זה..

למעלה