לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4492644,926 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לתינוקות

ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!
אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלת איילת - אמא לתאומים יועצת שינה ומדריכת הורים לתאומים, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.
x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

המשך >>

לצפיה ב-'בנות - התייעצות לגבי שנת לילה'
בנות - התייעצות לגבי שנת לילה
26/06/2018 | 07:47
7
132
פיצית שלי אוטוטו בת 9 חודשים.
בסה"כ ישנה טוב בלילה.
אוכלת מוצקים במהלך היום. ארוחה אחרונה נותנת לה בסביבות 7:30-8:00 - תמ"ל 150+2-3 כפיות דייסת דגנים.  מחזיק אותה טוב עד בערך 3-4.
עד לאחרונה, היתה מתעוררת בסביבות 2-3 ומקבלת בקבוק נוסף - פעם 120 ופעם 150, לפי התחושות שלי. וכמובן שמחליפה חיתול כי הוא כבר מנופח מפיפי.
עכשיו, שתי שאלות:
1. לא רוצה להשאיר אותה עם חיתול מלא בפיפי עד הבוקר, אז לוקחת אותה בכל מקרה להחליף חיתול. ואז היא כבר מתחילה עם התעוררות קלה. אפשר להחזיר אותה לישון עם נענועים קטנים.  מה אתן עושות לגבי החלפה / לא החלפה בלילה ?
2. אם לא אתן לה בקבוק בסביבות 3, היא תתעורר ב-5 ואז בוקר ארוך עד הפעוטון.
איך אתן מתנהלות עם האכלות בלילה. הרי כמו כל אדם, תחושות הרעב משתנות וכך גם תינוקות בעיקר בשנה הראשונה שלהם.
מה אתן עושות ?
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני לא מחליפה בלילה אלא אם ממש מפוצצת בפיפי'
אני לא מחליפה בלילה אלא אם ממש מפוצצת בפיפי
26/06/2018 | 18:53
2
100
או קקי כמובן כי זה מעיר אותה ברמה שלוקח לה שעתיים לחזור לישון אח"כ.

אצלי היא בת שנה וחודשיים ועם כמה שאני מנסה להוריד אותי מבקבוקים בלילה- אין מצב. היא אבל לוקחת בד"כ רק בקבוק לפני השינה ובקבוק באמצע הלילה. לרוב סביב 3 לפנות בוקר, לפעמים טיפה לפני ואז בד"כ מושכת עד הבוקר לארוחת בוקר.

אני זורמת עם הילדה אבל בגלל שהיא גדולה כבר ואוכלת סה"כ ממש טוב מנסה לא לתת לה בקבוקים יותר מידי.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'ולפני גיל שנה, האם היית מאכילה תוך כדי שינה'
ולפני גיל שנה, האם היית מאכילה תוך כדי שינה
27/06/2018 | 08:03
1
74
או רק אם היתה מתעוררת לבקבוק.
הסיבה שאני נותנת את הבקבוק גם אם היא לא מתעוררת, היא משום שאחרת היא תתעורר ב-5 בבוקר ולא תחזור לישון.
לא יודעת אם זה נכון לעשות, פשוט תחושה......
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'רק אם מתעוררת.'
רק אם מתעוררת.
27/06/2018 | 19:38
64
מעל 3 ק"ג לפי מה שיודעת לא צריך להעיר לאוכל.

הייתי מתייעצת עם רופא ילדים בכל מקרה.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'כמה פעמים היא ישנה ביום כרגע?'
כמה פעמים היא ישנה ביום כרגע?
<< ההודעה הנוכחית
28/06/2018 | 06:15
2
44
והאם היא ישנה עוד שינת אחר צהרים ועד מתי?

אישית אני לא נותנת ארוחות יזומות ומאמינה שהם יודעים מתי לקום לאכול (וילדה שישנה עד 5 רצוף בגילה זה מעולה). התעוררות כזו מוקדמת יכולה להיות סימן לעייפות יתר או התעסקות יתר... 
להחליף חיתול בשעה הזו סביר שיעורר אותה לגמרי.
ככלל, מגיל הרבה יותר צעיר לא מחליפה בלילה אלא אם חשש שידלוף או קקי כי זה פשוט מעיר אותם. אולי תנסי לשים לה ללילה חיתול מידה יותר או חיתול עמיד יותר כדי שלא להחליף לה עד הבוקר...

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'יוצא שישנה בערך 3 פעמים ביום...'
יוצא שישנה בערך 3 פעמים ביום...
28/06/2018 | 08:48
1
45
בוקר קצר. צהריים בין שעה לשעתיים סביבות 13-15 ולפעמים תנומת אחהצ, אבל לא תמיד.
לרוב מושכת מ-15 עד 19, 20 ואז לשנת לילה.
והיא במשקל תקין לגמרי.
ככל הנראה זה הלחץ שלי יותר שהיא עם חיתול מלא בפיפי כדי שלא יהיה טוסיק אדום...

הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'אני החלפתי בלילה רק לממש גדולים שכבר דלפו'
אני החלפתי בלילה רק לממש גדולים שכבר דלפו
28/06/2018 | 08:54
59
מדברת על סביב גיל שנתיים, שאם לא מחליפים - החיתול לא עומד בעומס. וקקי כמובן. אני גם לא נותנת ארוחות יזומות, לא מעירה תינוק ישן לאוכל בשום גיל.
הורים לתינוקות >>
לצפיה ב-'תודה בנות ! עזרתן מאוד '
תודה בנות ! עזרתן מאוד
28/06/2018 | 10:16
14

הודעות אחרונות

17:14 | 15.07.18 ayala99
22:58 | 12.07.18 the allman brothers
10:27 | 10.07.18 ronkafri
17:40 | 09.07.18 דיברגנט
11:45 | 08.07.18 Bary15
15:04 | 01.07.18 wonderfulmaman
14:01 | 30.06.18 danezeq
18:07 | 28.06.18 Bary15
19:41 | 27.06.18 פרפרי אהבה
07:47 | 26.06.18 מאוהבת בילדים שלי

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ