פעם ראשונה שיש חום גבוה

פעם ראשונה שיש חום גבוה

כל כך קשה לראות אותה סובלת ולא אוכלת.
החום עולה ויורד ברגע שנותנים תרופה אבל מיד כשההשפעה פגה-שוב גבוה.
היינו אצל הרופאה, שללו דלקת גרון, דלקת אוזניים ושפעת (היו הרבה מקרים של דלקות גרון ושפעת ,לכן בדקו) וכנראה בגלל החיסונים של גיל שנה ושיניים ואמור ביומיים הקרובים להיגמר
.

איך אתם מתמודדים כשהקטנים חולים? במידה ויש מטפלת-האם נשארים איתם בכל זאת או שמבחינתכם אין בעיה שהמטפלת תישאר כרגיל?
במידה ויש גן- מתי אתם בד"כ מחזירים? אחרי 24 שעות ללא חום?משאירים עוד יום להתאוששות?

ומה עוזר לקטנטנים שלכם בד"כ כשהם חולים?

הייבי

New member
הרבה רחמים והרבה כרבולים

כשאחד הבנים חולה זה המון זמן כרבולים וידיים ואמא. אני ברגעי חום קשים מוכנה גם לישום בישיבה בסלון עם ילד מעורסל. בגדול אנחנו נותנים נובימול לחום קל ומעל גיל שנה נורופן בחום גבוה. משתדלים עקוב וכשהחום מתחיל לטפס לתת מנה נוספת כדי שלא יגיעו לחום ממש גבוה ויסבלו. מבחינת מטפלת- עם המטפלת הקבועה שלנו (שהיא אמא ל4 ורגועה ומנוסה) כן. עם בייביסיטריות (גם מהקבועות שלנו)- לא. בנוסף אנחנו משחררים עם האוכל- יותר בקבוקים. פתי בר. קורנפלקס. העיקר שיאכלו (ויותר מזה- שישתו). אם זה באמת מהחיסון גיל שנה- זה חום מבאס ודיי גבוה אבל אחרי 3 ימים הם קמים כמו חדשים כאילו כלום לא קקה. תרגישו טוב!

תודה! באמת היו 3 ימים מטורפים של חום עולה-יורד

אפילו הגענו ל-40 מעלות! אם היה נמשך-הייתי לוקחת למיון.
היא עוד לא התעוררה רשמית אבל בהתעוררות ממקודם ב-5 וחצי בבוקר- לא הרגשתי שהיא חמה בכלל, אז מקווה שזהו סופו של החום.
&nbsp
בלילה שעבר היא הייתה עליי כל הלילה כי התעוררה כל פעם שניסיתי להניח במיטה ונכנסה להיסטריה שויתרתי ופשוט ישבתי בסלון וראיתי טלויזיה כל הלילה כדי שהיא תישן.

הייבי

New member
העיקר שעבר

כל הכבוד שנשארת ערה. אנחנו (ילד שני) כבר סיגלנו תנוחת חצי ישנים בישיבה עם ילד מעורסל.

מאתמול בבוקר הכל תקין ובלי חום וישנה ממש טוב הלילה

אני גם לפעמים ככה אבל ממש דאגתי לה וכל כמה זמן כן ניסיתי להעביר אותה.
לפחות השלמתי פערים בסדרות שלי

איזה סדרות?

אני בינתיים בחל"ד ראיתי את "שקרים קטנים גדולים" וכמה פרקים משתי קומדיות ישראליות אבל מאז עברתי לספרים כבר יותר מחודש...

לא בטוחה לגבי השמות בעברית, אז אכתוב באנגלית

mom, the good fight,blue blood, the big bang theory, young sheldon, criminal minds

משחקי הכס סדרה מאד אכזרית. מוסיפה עוד 3 המלצות

למי שיש נטפליקס- The punisher - אלימה אבל פשוט מעולה Santa Clarita diet - קומדיה קורעת שנראית הכי סטנדרטית בפרקים הראשונים. עונה 2 טובה יותר מעונה 1 Happy - אני ממש נהנית, רואה בימים אלה, קומדיה מסוג אחר, כדאי לראות את הפרק הראשון עד הסוף כדי להבין מי נגד מי

זלופית

New member
אם כבר נטפליקס... לפני כמה ימים גיליתי שם סדרה בריטית קצרה

בשם "The Letdown" רק עונה אחת עם 7 פרקים (הלוואי הלוואי שיעשו גם עונה שניה!), שעוסקת בחודשים הראשונים של ההורות.
סדרה מקסימה, אמיתית להפליא ומדוייקת, שגרמה לי לחייך הרבה

היא קצת הזכירה לי את "Cold Feet" מלפני כ- 20 שנה אם מישהי מכירה וזוכרת.
ממליצה ממש!!

אין לי נטפליקס

אני לא יודעת אם כדאי לי לעשות כי כבר עברה קצת יותר מחצי מהחופשת לידה שלי (מתכננת להיות שמונה חודשים בחופשה) ואח"כ אני לא רואה לזה הרבה שימוש. כשהוא ישן ביום הוא ישן בעיקר עלי או לידי אז בינתיים בזמן הזה אני קוראת ספרים או נחה גם או באינטרנט בניד...

אם כבר, חייבת להוסיף פה עוד המלצה

קוברה קאי - סדרה שממשיכה את "קראטה קיד", עם אותן דמויות, 30 שנה אחרי.
קלילה, חמודה וממכרת באופן מפתיע.

למעלה