ניסיון עם משאבות?

yaelal1

New member
ניסיון עם משאבות?

למישהי יש ניסיון עם המשאבה ״מילי״ ששואלים מיד שרה?
עם הגדולה לא ממש הייתי צריכה לשאוב, ובהתחלה ממש השתמשתי במשאבה הידנית של מדלה שהיתה על הכיפק. את הקטנה ניסיתי להניק אולם ללא הצלחה. והמשאבה (של ספקטרה) היתה על הפנים.
עכשיו בסוף תשיעי והתקשרתי לסניפים שונים של יד שרה ויש להם רק משאבת ״מילי״ שנראת לי בתמונות די צעצצוע. למישהי יש ניסיון?
מישהי קנתה משאבה?
רוצה מאוד מאוד להניק הפעם אבל לא יכולה שכל שאיבה תיקח מעל ל20-30 ד כי יחד עם ניסיונות ההנקה (אם יהיה בעיה כמו בשניה) זה יהיה בלתי אפשרי.

לא מכירה, אבל אני השתמשתי בפאמפ אין סטייל של מדלה

וזה היה יחסית ממש מהיר וזה שאיבה דו צדדית אז בכלל יעיל.

10 חודשים מחר

אבל אני כבר מזמן לא שואבת... היא לא ממש איפשרה לי ולאט לאט נגמר החלב עד שהחלטתי לפרוש.
עכשיו היא אבל אוכלת בעיקר אוכל רגיל, סימילאק רק לפנות בוקר ולפני השינה

&nbsp

Cuenquitta

New member
מילי היתה לי מצוינת

חודש ראשון שאבתי באופן בלעדי איתה והיה מצוין ובהמשך אחרי שחזרתי לעבודה עם משמרות ארוכות גם שירתה אותי מאוד נאמנה. הייתי סופר מרוצה

Cuenquitta

New member
סביב רבע שעה למיטב זכרוני

בהתחלה יותר כמובן כי הוא לא יינק טוב והייתי חייבת לשמר משק חלב, אחרי שחזרתי לעבודה והכל כבר היה זורם לקח לי בין 10 ל-20 דקות כל שאיבה, בהתאם לזמן שחלף מההנקה/שאיבה הקודמת וכמה זמן הצלחתי ל"גרד" להפסקה. סה"כ שאבתי כמעט חצי שנה אחרי שחזרתי לעבודה עם משמרות של 26 שעות כך שזה באמת היה יעיל מהיר ולא מעיק וזאת תודה למשאבה דו צדדית מוצלחת

mikmik291

New member
שאבתי במשך 3 חודשים

בהתחלה עם ספקטרה והיה מזעזע ואח"כ קניתי את הפרי סטייל של מדלה, דו צדדית שעשתה את העבודה בצורה מצויינת, יכולתי לשאוב ותוך כדי לעשות דברים אחרים ואפילו לקחת את המשאבה איתי לכל מיני מקומות.

גם אני מתענינת...

מישהי אמרה לי שמדלה פריסטייל היא הכי טובה בשוק...כמה זמן לקח לך לשאוב ארוחה אחת?
בינתיים ניסיתי קצת עם ספקטרה, בשאיבה אחת אף פעם לא יצאה לי כמות לארוחה וגם היו כמה פעמים שלא יצא כלום...אני לא יודעת אם זה קשור למשאבה או שזה שילוב של גורמים וזה יכול לקרות גם עם משאבה שנחשבת יותר יעילה. בעיקרון הזמן חשוב לי כי בקושי יש לי זמן לשאוב עם הטיפול בתינוק, זה יכול לצאת רק כשבן הזוג בבית, ואני רוצה לחזור להתאמן עוד מעט אז יש לי צורך בשאיבות יעילות על בסיס של פעמיים בשבוע לפחות...
אגב, איפה קנית אותה?

mikmik291

New member
במקרה שלי השאיבה הייתה במקום הנקה

הקטנה שלי סרבה לינוק ושאבתי באופן בלעדי במשך 3 חודשים, גם עם הספקטרה החלב יצא אבל בגלל שזה היה חד צדדי זה לקח 40 דקות כל פעם.
עם הפריסטייל לקח לי בסביבות ה-20 דקות משני הצדדים ביחד. זה קשה לשאוב ולטפל בתינוק, אם זה רק פעם ב זה הרבה יותר קל. לי המשאבה הזו הקלה על החיים, שאבתי והידיים שלי היו פנויות לעשות עוד דברים.
אנחנו כן החלטנו להשקיע בזה כי זו ילדה ראשונה ואני מניחה שנשתמש בזה בעתיד.

הזמנתי באינטרנט, זה יצא הכי זול שיש.

גם אצלנו זה ילד ראשון

וגם כנראה ארצה לשאוב כשאחזור לעבודה אז גם לי נראה ששווה לנו להשקיע. סבבה, נבדוק מקומות ומחירים באינטרנט...

mikmik291

New member
אין לי מושג

אולי המשאבה עצמה כן אבל את החלק שמצמידים לחזה והצינורות הייתי מזמינה חדש

למעלה