רחצה

רחצה

אתם רוחצים עם סבון או שמן תינוקות? אנחנו שומעים מאנשים שונים דברים שונים, יש שאומרים שסבון לא טוב ומוריד הגנות של הגוף (אפילו שזה אלסבון לתינוקות) וצריך בשמן וחלק אומרים הפוך אז אנחנו מבולבלים...

אני קונה בקבוק אחד של בלינאום

כשהוא נגמר אני עוברת לרחוץ בסבון (אוהבת קמיל בלו אבל לא רק). מה שתבחרו לעשות זה בסדר, ולתינוק לא ייגרם נזק. אותי האכילו בחלב פרה (מהול במים) - ויצאתי בסדר....

את השמן את פשוט שמה במים נכון?

הבנתי שלא מושחים אותו בשמן אלא פשוט שמים במים...כמה צריך לשים באמבטיה? אין הוראות כאלה על הבקבוק.

אני משתמשת ב-head to toe של ג'ונסון

פשוט שמה בתוך המים ויש מטלית מיוחדת שאני משתמשת בה ודואגת לנקות ככה את הקטנה.

אפשר לומר שזה ייעודי- זה פשוט כמו מגבת קטנה אבל מבד ממש עדין

ואז זה לא מכאיב להם. אני גם משתמשת בכזה כשאני חופפת לה את השיער ולא רוצה שיגיע לעיניים.

mikmik291

New member
אנחנו רוחצים בשמן

הבת שלי בת כמעט 5 חודשים ואנחנו עדיין עם השמן. כל שאר הסבונים מייבשים לה את העור וגורמים לקילופים.

כן, אם רואים שיש רגישות

אז עדיף שמן, השאלה אם אין רגישות מיוחדת מה עדיף...
בהתחלה אני חשבתי שהכוונה בשמן זה שמושחים אותו במקום לסבן בסבון והתפלאתי כי זה מוסיף סיכון החלקה לרחצה ושללתי...עד שמישהי אמרה לי שהכוונה פשוט לשים במים

iameden

New member
הרופאים שיצא לי לדבר איתם ממליצים על שמן

ולא על סבון תינוקות כל עוד רק יונקים או אוכלים תמ"ל.
אמול/בלנאום או של קלנדולה או וולדה למיניהם. יש כל מני...

iameden

New member
בשביל הלחות

העור שלהם נורא נורא עדין ומתייבש ונפצע נורא בקלות (בעיקר בחורף) וכל עוד הם לא אוכלים אוכל מוצק (ובעיקר אם הם יונקים ועוד לא באמת זוחלים ומתפלשים בלכלוך) אז אין סיבה להשתמש בסבון (כמה עדין שהוא יהיה). כשהם גדלים זה כבר פחות משמעותי וגם ההגיינה חשובה יותר.
(ועדין בכל יובש או פריחה מיובש ישר יאמרו לך לעבור חזרה לשמן לתקופה ולשים קרם לחות).

בחורף השתמשנו בשמן
בגלל היובש בחוץ, כדי למנוע ייבוש של העור
בקיץ עברנו לסבון כי השמן נראה לנו מציק עם הלחות באוויר.
*יש לציין שהילדים שלי הם ילידי החורף. יכול להיות שאצל ממש קטנטנים בכל מקרה הייתי מעדיפה שמן גם בקיץ...

למעלה