בן אחרי בת

בן אחרי בת

הי!

מה ה"מדיניות" שלכן? האם הייתן מלבישות את הבן בבגדים הורודים שהיו של הבת (נגיד בשלב של לפני כניסה למסגרת) או קונות מלתחה "גברית" יותר?

לא יודעת כי לא במצב הזה אבל בגדול אני מלבישה את הקטנה

גם בצבעים שהם פחות של בנות כמו חום, כחול וכו' אבל מודה שכל הבגדים שלה הם בגדים של בנות ונגיד אמרתי לאחותי לא לשלוח לי בגדים של האחיין (האמת בעיקר בגלל הכמות המטורפת של הבגדים שהיו לאחייניות והיא שלחה לי).

michal@gal

Active member
מנהל
הלבשתי גם וגם

קניתי בגדים "בצבעים של בנים" ליציאות רשמיות מהבית.
בתוך הבית המשיך ללבוש פיג'מות וטרנינגים בוורוד וסגול עד גיל די גדול.
לאחותו הגדולה התחלתי לקנות בגדים יותר יוניסקס, כדי שיתאימו יותר כשיעברו אליו.

הבן שלי בן 5.5 עדיין לובש ורוד

אם כי הרבה פחות מפעם שאז רוב המלתחה שלו הייתה ורודה.
זה גם בגלל שבגן צחקו עליו, אבל בעיקר בגלל שקיבלנו המון בגדי בנים.
מהצד השני, כל הבגדים הוורודים שהיו לבת הבכורה ועברו אליו היו כאלו שקיבלנו. אני מעולם לא קניתי בגד ורוד.
הבת לבשה ולובשת עד היום גם בגדי "בנים" וגם בגדי "בנות", והיא בכיתה ב'.

מ י כ ל10

New member
פחות ורוד ויותר סגול

אבל כן.
יום אחד הגיע לגן עם חולצת דורה, קרוקס ורודים וקשת. תגובת הגננת: "ממש רצית עוד בת".
&nbsp

MotheRonit

New member
ממש לא משנה לי

כרגע בת השנה ותשעה שאני מטפלת בה, יש לה בעיקר חליפות (מאחותה) אבל גם אחת עם כדור בסיס (רחמנא לצלן!) מאחיה, ומלא גרביים עם דימויים בניים והיא מבסוטה מזה וגם אני... והמחשבה שזה לא מתאים לה פשוט צורמת לי...
והפוך?
גם לא היה לי אכפת... אבל זה מרגיש לי שיש יותר מקובלות שבת תתלבש כמו בן מאשר להפך... למרות שאני בכלל לא חושבת שדוגמאות רכות ועדינות (פיות לבבות ופרחים) זה משהו שצריך להיות נחלה של ילדות בלבד...
&nbsp
אוף... זה הכל בראש שלנו... אבל זה ממש לא רק בגד... הילדים קולטים את המסרים הנלווים לדמויות שהם צריכים לאמץ... מבחינת מקצועות ותכונות אופי... וזה ממש בעייתי מבחינתי... עבור שני המינים... כל אחד בנישה שלו..

לא

לי יש בן אחרי בת ולא הלבשתי לו בגדי בנות אף פעם. מראש כשילדתי את הבכורה אסרתי על כולם להביא לי מתנות בורוד (פחדתי שיהיו לי רק בגדים ורודים) וכך הצלחתי לגבש מלתחה צבעונית למדי. כל מה שהיה יוניסקס בעיני הולבש גם לבן. אבל קניתי לו ואני עדיין קונה לו (בן יחיד בין 3 בנות) בגדים שיהיו רק שלו. גם חליפות וגם פריטים חגיגיים יותר שאני מזמינה מאליאקספרס ומשקיעה בהם הרבה מחשבה (כי הוא לא יכול קוקיות ושמלות ואיפור ועוד אלף דברים שיש לבנות).
ורוד הוא לא לבש מעולם, גם כתינוק בן יומו.

למעלה