המצאות שחייבים להמציא להורים

המצאות שחייבים להמציא להורים

איזו המצאה שעדיין לא המציאו חייבים להמציא ותקל עליכם כהורים לתינוקות

אצלי זה יד ביונית שמגיעה עד הילדה ונותנת לה מוצץ/מרימה להרגעה באמצע הלילה

שיבוט שלי שישן רצוף כ-ל לילה

זה היה משפר את איכות חיי, את הקריירה שלי, את הזוגיות שלי ואת האמהות שלי במידה שקשה לי לדמיין אפילו.

הייבי

New member
לא צריך קפאין לבעל

אני גיליתי שמספיק להעביר את המוניטור לצד שלו ולהודיע שאת לא מרגישה טוב ויש לך חום ואין סיכוי שתצליחי לגרד את עצמך בלילה ופתאום באורח קסם הוא שומע את הקטן בוכה ואת הגדול מבקש פיפי...

הא אצלנו זה לא יעזור...

שמתי לו פעם את המוניטור ממש צמוד אליו- לא שמע כלום...אפילו לא זז.

שאלה טובה!

עוד לא גיליתי...
גם כל בוקר ובמיוחד בבקרים שהלילות היו זוועה הוא אומר לי "וואו היא ישנה טוב הלילה, לא?" ואני בטוחה שהוא ציני אבל גיליתי שהוא רציני לגמרי כי לא שמע כלום!

הייבי

New member
הם לא מתוכנתים גנטית להגיב אוטומטית

ואנחנו מוותרות להם בהתחלה בגלל ש: ממילא אני מניקה אז אין סיבה שיקום הוא הולך לעבודה בבוקר ואני יכולה להשלים שעות שינה אחר כך אני ארדים את הקטן יותר מהר ממילא אני מתעוררת אז אין סיסה ששנינו נסבול ועוד אלף ואחד תירוצים שמונעים מהם להתרגל לקום. והערה- עם הגדול השינוי היה כשהייתי בהריון עם השני והיה לי קשה פיזית לקום בלילה לקחת אותו לפיפי או לשבת לידו אחרי חלום רע אז החצי לקח את זה על עצמו ועם הזמן אני הפסקתי לשמוע את הגדול קם ורק החצי קם...

הלוואי והייתי יכולה להשלים שעות כשהיא ישנה

גם לא מסוגלת פיזית לכבות את עצמי לשינה באמצע היום וגם היא ישנה על הבטן במהלך היום אז בודקת אותה מפעם לפעם ולא יכולה להרשות לעצמי סתם ככה לישון.
&nbsp
אצלנו הוא פשוט עושה דברים אחרים וכל כמה זמן יש לנו שיחה של איך הוא יכול לקחת חלק פעיל יותר במסגרת המגבלות שיש לנו לפעמים.

הייבי

New member
מוכר לגמרי

לי אין בעיה לישון שנ"צ באמצע היום אבל איכשהו זה לא עובד לי עם תינוק בבית. תמיד עד שאני מצליחה לכבות את עצמי הוא מתעורר. גיליתי שהכי טוב זה להיזרק כל הספה ואז מקסימום תופסים 10 דקות תנומה...

יש כזה אבל אומרים שמסוכן מאוד

אבל הבנתי שיש bumper שהוא מחולק לכל כמה סורגים ואז הסכנה לחנק פוחתת.
אני בכל מקרה לא שמה-בנתיים אין צורך

הייבי

New member
מיטה מערסלת עם דופק

קנינו מזרן איכותי ומצעים יפים ובסוף הקטן הכי אוהב לישון באמצע הלילה מעורסל בידיים שלי עם הראש על החזה מקשיב לדופק. אם רק היה אפשר להמציא מיטה כזו ואם היא גם תנענע אותו קלות ותלחש ששש.. במקומוץ הנכונים זה בכלל יהיה שירות לאנושות.

MotheRonit

New member
גם אני חשבתי על זה - רובוט עם וסת טמפ ומגע עור/ניתן להלבשה

שאפשר לעצב את הידיים שלו לתנוחה הרצויה - להחזיק על הכתף, נמר על עץ, עור לעור וכיו"ב..

mikmik291

New member
זה היה מציל גם אותי

איך שאני מניחה אותה בעריסה/בעגלה היא מתעוררת.
אתמול היא ישנה לידינו במיטה ובעלי אפילו לא שם לב שהיא שם...

oritta17

New member
עוד לא המציאו כמה המצאות חשובות, והם,,

בקבוק שמחובר למעמד במיטת התינוק, שמתכוונן לבדו לכיוון פה התינוק,
בכול פעם שהוא רעב.
&nbsp
טרם הומצא חיתול פטנט ,שעשוי מסיב מיוחד שנשאר יבש שבוע ימים.
&nbsp
וטרם הומצא פטנט,להעלמת כאבי הבטן והסבל של תינוקות,בשלושה החודשים הראשונים.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה