משימות לשנה החדשה

משימות לשנה החדשה

פיצית כבר לא כל כך פיצית.... היא בת שנה ושבעה חודשים וצפויה (טפו טפו) להפוך מבת יחידה לאחות בכורה בתוך מספר חודשים. ילדה נוחה, מסתגלת בקלות, מאד ורבלית. ברקע מעבר דירה ומעבר לגן חדש, שעוברים בסה"כ בטוב.
אנחנו מתלבטים לגבי כמה "משימות" בתקופה הזו-
1. מעבר לחדר משלה- עדיין ישנה איתנו, עד לא מזמן מאילוצי מקום. עכשיו יש לה חדר אליו אמורה לעבור. מתלבטים מתי לעשות זאת.
2. מעבר ממיטת תינוק- כרגע ישנה במיטת תינוק. מתלבטים האם להעביר למיטה אחרת (מיטת מעבר/מיטת גדולה). היא עוד לא עושה באנג'י מהמיטה, אבל זה עלול לקרות סמוך ללידה ולחייב אותנו לעשות את השינוי בזמן פחות נוח, לה ולנו. (אין לנו בעיה של מיטה עבור התינוקת הצפויה, ככה שאין חובה לפנות את המיטה).
3. הנקה- עדיין קצת יונקת- בבוקר ולפני השינה. לא כל יום, בד"כ לזמן קצר מאד. לא צריכה את זה תזונתית, ולאחרונה יותר מחפשת את ההתלטפות מאשר את היניקה עצמה. אני לא מעוניינת להניק שתיים במקביל, ומתלבטת מתי ואיך לגמול.
4. גמילה מחיתולים- כאמור, מאד ורבאלית. יודעת מה זה שירותים ומה עושים שם. לאחרונה מתריעה לפני קקי. נפגשה כמה פעמים בסיר ומאד אהבה את הרעיון (וגם קצרה הצלחות
). האם יש מקום להתחיל גמילה, או לדחות את זה לאביב/קיץ הבא? (האחות צפויה להוולד בחורף).

תודה מראש!

פצלוחה10

New member
��

וואוו הרבה שאלות חשובות... אני עדיין לא הגעתי לשלבים האלה (בת חצי שנה :)
אז אין לי משהו חכם ומועיל להציע
אבל שיהיה המון בהצלחה ושתהיה בע"ה לידה קלה

לדעתי עדיף לעשות מעברים ושינויים כמה שיותר רחוק מהלידה

על מנת שלא יהיה מצב שישנאו את התינוק בגלל שירגישו שמרחיקים אותם או מונעים מהם משהו בגלל התינוק שנולד.
צריך לקחת בחשבון שככה או ככה- תיתכן רגרסיה בהתנהגות, שינה, גמילה מחיתולים וכו'.
כל שינוי משפיע.
&nbsp
אם היא מרגישה לך מוכנה לכל אלו- הייתי מתחילה אבל לא הכל ביחד. לאט לאט- להתחיל במה שהכי דחוף לך.

למעלה