תינוקות וארוחות חג

תינוקות וארוחות חג

אני מאמינה גדולה בזה שאפשר להמשיך לחיות גם אחרי שיש ילדים אבל באופן אישי מעדיפה ליצור את הסביבה המיטבית לקטנה מבחינת השינה בלילה על מנת שתישן טוב אז כרגע אנחנו לא ממש יוצאים בלילה (לא שמסוגלת, אני די גמורה בשלב שמגיע הלילה...).

עוד מעט החגים מגיעים, ארוחות חג משפחתיות וכו'...
אישית העדפתי להזמין אליי ולארח- יותר קל ופשוט לי מהבחינה שיש לי את המיטה שלה זמינה וככה יותר נוח. הבעל יהיה באותו יום בחופש ויהיה איתה בזמן ההכנות.

איפה אתם בראש השנה? האם מעדיפים לארח או להתארח מבחינת הנוחות של הקטנים?

בשנה שעברה היינו אצל אמא שלי והיה ממש נוח

היא גרה ממש קרוב אלינו ובגלל שעד עכשיו היא הייתה מהטפלת של הקטנה אז יש אצלה את כל הציוד, כולל מיטה נוספת.
הגענו אליה לפני הצהריים, היא והאחייניות שלי לקחו את הקטנה לגינה כדי שאוכל לבשל בנחת, אחרי שהן חזרו המשכתי לבשל עם הקטנה במנשא.
בפסח התארחנו וגם היה סבבה. השעות אמנם היו שונות מהרגיל, אבל הקטנה נרדמה ממש חזק באוטו בדרך חזרה ומשם העברנו אותה ישר למיטה.

השנה מארחים אבל לא בגלל הקטן

בפסח היה בן חודש ומאוד התלבטנו כי הוא היה בשיא כאבי הבטן וכל ערב היו צרחות.
בסוף נסענו למשפחה שגרה קצת רחוק ועבר בסדר.
רוב הסדר הוא בילה בעמדת נמר על עץ וקצת בכה.
ישן בדרך חזרה.
השנה מסיבות שלא קשורות אליו נארח.
אין ספק שיותר קל לארח מבחינת התינוק, אבל זה כרוך בבלאגן גדול של לפני ואחרי מבחינתבישול וניקיון.
חג שמח!

iritki

New member
אנחנו הולכים לארוחות שישי כל הזמן

אצל ההורים שלי יותר נוח כי יש שם עריסה. אצל ההורים שלו היא בעגלה וגם בסדר.
מתחילים את הארוחות יוצר מוקדם מפעם (מאז שנולדה הנכדה הבכורה, ובעיקר בשביל להספיק להינות משעות עירות ומשחק של כל הילדים יחד).
בחג נתארח אצל גיסי, מניחה שיהיה לה מזרן פעילות לשחק עליו ושתישן בעגלה. היא מאוד אוהבת לישון בעגלה.

הייבי

New member
מתארחים

מאז ומעולם אנחנו עושים חגים אצל סבא וסבתא שלי או אצל ההורים/דודים של החצי. אם עושים אצל ההורים של החצי אז יש שם לול (כנ"ל אצל אמא שלי). אצל סבא וסבתא שלי ואצל הדודים ישנים בעגלה. במשפחה שלי לא הקדימו את השעה אבל אנחנו הולכים לשם פעם בכמה שבועות לארוחת שישי בערב וזה לא שונה. מסתדרים. הקטן הרבה פעמים נרדם כבר בהלוך וישן את כל הארוחה. הגדול נרדם בדרך חזרה. אצל בעלי תמיד התחילו מוקדם מאוד בעבר בגלל סבתא שלו שהיתה אישה מאוד מבוגרת ובגלל ריחוק גיאוגרפי ורצון להקדים את הפקקים. היום זה נשאר ככה בשביל הנכדים הקטנים. אישית, לארח נראה לי יותר עבודה וטרחה מאשר להתמודד עם ערב/לילה קצת משובש מבחינת שינה וגם ככה אצלנו בדירה אני בספק עד כמה הקטן באמת יוכל לישון בחדר שלו אם נארח את המשפחה המורחבת

השנה זה אכן היווה שיקול

היינו אמורים להתארח אצל ההורים שלי, אבל בגלל שצריך לנסוע לשם והעובדה שאנחנו גרים ממש קרוב לחמי וחמותי בסוף גרם לנו להחליט להתארח אצלם. (הקטנה בת כמעט חמישה חודשים) כמו שאת אומרת, אני מעדיפה שהיא תהיה בבית ובמיטה שלה, עם הסביבה המיטבית ביותר בשבילה, שתוכל לישון ולא יציקו לה יותר מדי.

michal@gal

Active member
מנהל
לי תמיד היה קל יותר להתארח

גם אם זה אמר שחלק מהזמן ישבתי בצד עם תינוק על הידיים.
&nbsp
הטרחה של לארגן אירוח אצלי בבית היא מעבר ליכולתי כשיש קטנטנים בבית.

למעלה