תינוקת בוכה באוכל /:

ענבלית16

New member
תינוקת בוכה באוכל /:

שלום לכולם, ממש אשמח לעצתכם... אני אבודה /: הקטנה שלי בת חודשיים. עד לפני שלושה שבועות בערך הנקתי, ומזה שלושה שבועות בערך היא אוכלת רק סימילאק. בזמן ההנקה שילבתי קצת סימילאק ולא היו בעיות בזמן האוכל. עכשיו, בחלקה מהארוחות, הקטנה בוכה וצורחת. זה יכול להיות בתחילת הארוחה, באמצע או לקראת הסוף, ואני לא בטןחה שיש דפוס מסוים של שעות. חשבתי שאולי מדובר בגזים אבל אני ממש לא בטןחה בכך. אני גם מנסה עכשיו החלפת פטמה של טומי טיפי למידה 2 ומקווה שיעזור... (בעצת רופאת הילדים) מה ששבר אותי לגמרי היום הוא שהקטנה ממש צרחה בארוחה שנלווית לטקס השינה, שלאחריו היא תמיד נרדמת מהר. היום היא נשארה ערה שעה ומשהו, הראתה סימני רעב ובכל פעם ששמתי אותה בתנוחה שבה אני מאכילה אותה היא לא הפסיקה לבכות... רק לאחר שעה ונשנו שהייתה ערה עם המוצץ, ניסיתי שוב והיא לקחה עוד קצת אוכל ונרדמה. מישהי/מישהו נתקלו במצב כזה? תודה רבה

אולי היא מתגעגעת להנקה?

את מתארת הרעה מרגע שהפסקת להניק, ללא סימנים של אלרגיה לסימילאק. האם היא עולה במשקל? האם הגמילה מההנקה נעשתה בהדרגתיות או בבת אחת? האם ההנקה היתה תכופה בשבועות הראשונים?

נשמע שהסימילאק לא עושה לה טוב ...

אולי עושה לה יותר כאבי בטן/עצירות
אולי יש סימילאק לתינוקות יותר רגישים (קומפורט או משהו כזה)
או ששווה לנסות תמ"ל אחר ולראות אם יש שיפור

ענבלית16

New member
תודה, עוד חשש

ההפסקה הייתה יחסית בבת אחת כי הייתי חולה מאוד שבוע ובסופו החלטתי להפסיק לגמרי... אני לא בטוחה כי זה לא קורה בכל ארוחה...
יכול להיות שאני דווקנית מידי עם נושא הכמויות ויוצא שאני מכריחה אותה? זה החשש שלי... היא 5 קג בערך ולפי החישובים אמורה לאכול 750 (לפי הנוסחאות של טיפת חלב) בכל פעם היא אוכלת משהו אחר - 90, 80, 120... איך זה עובד אצלכם? תודה

michal@gal

Active member
מנהל
תחזרי לפיטמה שלב 1

היא לא צורחת מרעב (שזו הסיבה היחידה לעבור לפטמה מידה 2) ודווקא עדיף שתאכל יותר לאט.
תחליפי לתמ"ל מסוג אחר. אולי יהיה לה יותר טוב.
כשהיא מתחילה לצרוח תעשי הפסקה ותעלי אותה לגרפס.
כשהיא אוכלת תחזיקה אותה זקוף עד כמה שאפשר ולא בשכיבה. צרחות במהלך האוכל יכולות להיות אינדיקציה לריפלוקס. ההחזקה הזקופה משפרת את ההרגשה.

יכול להיות שהיא מאוד עייפה בשלב האוכל?

הקטנה שלי כשהיא עייפה היא אוכלת בצורה לא רגועה.
&nbsp
עוד אופציה- אולי יש לה גרעפס באמצע האוכל שמציק לה. אצל הקטנה שלי זה מתבטא בלהתחיל לזוז הרבה בזמן ההאכלה ולהיות לא רגועה ואז היא בוכה כשאני מרימה לגרעפס אבל תוקעת גרעפס רציני ואז אפשר להמשיך להאכיל אותה כאילו כלום לא קרה.

למעלה