איך הקטנטנים שלכם בנסיעות

איך הקטנטנים שלכם בנסיעות

איך הקטנים שלכם בנסיעות?
לנו אין רכב ואם נוסעים בד"כ מתניידים באובר אבל לרוב הולכים או נוסעים ברכבת אם יש גישה לרכבת עם מעלית.

אתמול שכרנו רכב וקצת חששתי איך הקטנה תהיה אבל חוץ מזה שמסתבר שנסיעות מעודדות אצלה קקי (ייאי להחלפת חיתול במושב האחורי תוך כדי שאני לבושה בשמלה חגיגית
, לא תוך כדי נסיעה כמובן!)- היא ממש הייתה רגועה בנסיעה, שיחקה יפה בצעצועים שלה ואפילו נרדמה בהלוך.

עכשיו אני קצת יותר רגועה לגבי הרעיון של לשכור אוטו ולנסוע למקום טיפה יותר רחוק כשיגיעו לפה מבקרים.

איך הקטנים שלכם בנסיעות?

ספרו ושתפו מה עוזר לכם להרגיע, איך אתם מתנהלים בנסיעות, כל כמה זמן עוצרים בנסיעות ארוכות וכו'.

תשובה ושאלה - איך צולחים נסיעה לאילת

אצלנו היא בסלקל ויש עליות ומורדות
נראה כאילו צריכים לתזמן ממש את הזמן....
לפעמים יש צרחות אבל עשינו כמה שינויים כמו גובה החגורה והוספנו מגן שמש על החלון וזה קצת עוזר.

בכל חיה נרדמה פעם אחת בנסיעה.... מקווה שכשנעבור לכיסא בטיחות זה ישתפר...

עצות לגבי נסיעה לאילת?

הייבי

New member
באוטו?

דבר ראשון המון סבלנות. לתכנן עצירות משמעותיות. לא מספיק להם כמו לנו לצאת לעשות פיפי בתחנת דלק ולהמשיך. הם צריכים מרווחים משמעותיים שבהם את יכולה להוציא אותה לשמיכה ולאפשר לה לזחול, להתהפך, לבהות בעלים. לתזמן נכון את מקטעי הנסיעה הארוכים לשעות שהיא אמורה לישון ואת העצירות לזמנים שהיא אמורה להיות רעבה. לא להילחץ לנסוע גם קצת עם תינוק בוכה. אין מה לעשות ולא בכל מקום אפשר למיד לעצור. קחי מספיק טטרות שישמשו כצלון, ניגוב פליטות, שמיכה, משהו למולל ומספיק מוצצים למקרה שיזרקו מתחת לכיסא בדיוק בשיא הבכי. אם יש צעצוע אהוב ורך קחי לה לנסיעה. לנו יש פעלולון רכב שקיבלנו במתנה עם 3 צעצועים רכים שהקטן מאוהב בו. אם מתאפשר עדיף שתשבי איתה מאחורה. וקחו בקלות. בסוף מגיעים.

נראה לך שעדיף בטיסה?

אמרתי לעצמי שעם הציוד והעיכובים עדיף אוטו וחשבתי שאולי נגלה אפילו שזה פחות קשה ממה שחשבנו...

הייבי

New member
לדעתי אין לזה תשובה חד משמעית

זה תלוי הרבה במזג של הבייבי ובשלכם. אישית הייתי מעדיפה רכב בגלל היכולת לסחוב יותר ציטד והגמישות בקביעת לוח הזמנים. אבל אני בטוחה שיש מי שסבור אחרת...

כל התינוקות שלי נרדמו בנסיעות ובגדול

לא הייתה להן בעייה, אבל שתיים מתוך שלוש התקשו עם נסיעות שבהן האור התחלף - כלומר, אם למשל ירד הלילה ונסענו באזור שבו היו פנסים כך שהילדה עברה כל הזמן מחושך לאור לחושך לאור - זה שיגע אותן, והן סבלו ובכו ואי אפשר היה להרגיע אותן (כשבעקרון אצלי הן כמעט לא בוכות בכלל), ונאלצנו להימנע מנסיעות בתנאים האלה עד שזה עבר להן עם הגיל.

בלונד23

New member
בסדר

בהתחשב שאין נסיעה של מעל 40 דקות, אף פעם, אז הם בסדר. נהנים מהנסיעה, לרוב.
מאחר שתינוק לא אמור לשבתץ בפוזה של סלקל מעל 45 דקות ברצף, אז אין נסיעות ארוכות. אם נוסעים לחופשה אז טסים.
חשוב לציין ששניהם לא נרדמים ברכב, אף פעם כמעט, 99% מהזמן ערים. גם לא בטיולון. לכן לא נוסעים רחוק ממילא...
ברור לי שבארהב יש נסיעות ארוכות, אין לי טיפים, לא התנסיתי.

למעלה