נהניתי מ-3 ימים שהקטנה ישנה כמעט לילות שלמים

נהניתי מ-3 ימים שהקטנה ישנה כמעט לילות שלמים

ואז זה נגמר
.
אתמול הייתה די ישנונה , כנראה בגלל שיום קודם בעלי לקח אותה לטיול מאוד ארוך בחוץ והיא הייתה חשופה להרבה גירויים טבעיים או אולי סוג של קפיצת גדילה- ישנה ברמה שאני ובעלי התעוררנו לפניה וישבנו וחיכינו לה כמו זוג מטומטמים מרוב הלם שהיא עדיין ישנה

אז אתמול היא ממש ישנה רוב היום. ניסיתי לסחוב כמה שאפשר בין לבין שלא תישן ישר אלא תהיה פעילה אבל היא הייתה ממש גמורה.בשלב מסוים חשבתי שהיא אולי מיובשת אבל גם נתתי לה אוכל בתדירות גבוהה וגם החיתולים היו עם פיפי (והרבה הרבה קקי
) ובלילה היא ישנה מעשר עד 1 וחצי ומאז לא ממש הצליחה לישון הרבה- שעה פה, שעה שם. ישנה עכשיו עוד שעה והתעוררה. נותנת לה לשחק ותכף ארדים אותה וגם יותר מאוחר נצא החוצה אז היא תישן בטוח טוב.

מאוד מקווה שהמגמה הזו של לישון רוב הלילה תחזור על עצמה כי התרגלתי לטוב

הייבי

New member
תהני מזה כשזה קורה

מדי פעם יש לילות טובים יותר בגלל קפיצת גדילה או פעילות מתישה במיוחד. ההמלצה שלי היא פשוט לחבק את הימים האלה ולחשוב עליהם כנקודות הטענה לאנרגיה לימים שיבואו אחריהם ומשהו קטן לקוות לו (בלי להתבאס יותר מדי אם לוקח זמן עד שזה חוזר)

מה שחשוב הוא שעכשיו את יודעת
שיש לה את היכולת הזו. נכון שהיא לא באה לידי ביטוי כל יום, אבל עם הזמן את תראי שיהיו יותר ויותר ימים כאלה.
בינתיים, תהני מכל יום כזה כשהוא קורה ...

אכן
הלילה גם ישנה טוב...מעשר וחצי עד חמש בבוקר!

חותמת על זה. הלכתי לישון יחד איתה אז בהחלט קיבלתי הרבה שעות שינה יחסית אבל זה התאפשר רק כי הבחור ניסה להרדים אותה במשך שעה וחצי לפני זה אז יכולתי לשאוב ולא הייתי צריכה אחרי שנרדמה

&nbsp
היא כל כך רגועה כשהיא ישנה ככה כל הלילה, ממש רואים שישנה שינה איכותית.

למעלה