עזרה דחופה לטיפים בארגון וסידור הבית

עזרה דחופה לטיפים בארגון וסידור הבית

חייבת לשתף שהבית שלי זה עולם הולך ונעלם. ערמות הכביסות לקיפול, החפצים שמסתובבים ואינם מונחים במקום ואני לא זוכרת את הפעם האחרונה שטיאטאתי והעברתי סמרטוט בבית. חוששת על מצב הבית שלי :) . חברת המליצה לי לרכוש בדחיפות את הרובוטים האלה שגם שוטפים. האם מפה תבוא הישועה? (לפחות בתחום הזה, עוד לא דיברתי על ספורט אוכל ובעל שאין לי מושג מתי אגיע לזה...). שווה את ההשקעה? יש המלצות מניסיון אישי?

לי יש את ניטו- לומר את האמת... מתלהבים בהתחלה

עכשיו בקושי בשימוש כי גם ככה צריך לארגן את הבית לפני כך שזה לא משנה -זה לא פתרון קסמים

&nbsp
אני אחת לשבוע מנקה יסודי את הבית. אם לא יוצא מסיבה כזו או אחרת אני עושה ניקיון וסדר חפיפים ומשתדלת להחזיר הכל למקום וכל יום לארגן ולהתמקד בחדר אחר.
&nbsp
והכי חשוב- לזכור שזה לא פשוט עם ילדים ולהוריד ציפיות.

הייבי

New member
למו יש איירובוט

הוא רק שואב. לא שוטף. דווקא כשהגדול היה קטן ועכשיו כשיש עוד קטן זה פחות שימושי. צריך לסדר את הבית ויש יחסית הרבה דברים שמפריעים (לול, טרמפולינה, עגלה וכו). אצלנו זה היה הכי שימושי כשהגדול קצת גדל והיו פחות דברים על הרצפה (והוא התחיל להביא חול מהגן). בכל מקרה זה לא תחליף לניקיון טוב בפעם ב.. אלא יותר תחזוקה שוטפת. תורידי סטנדרט. תשחררי מטלות לחצי. תנסי לבצע פעולות עם הקטן- לדוגמא, לקפל כביסה בישיבה על השטיח כשהוא משחק באוניברסיטה. לשים אותו במנשא ולטאטא (בשבילם זה כמו ריקוד). והכי חשוב - להגיד לעצמך שלא צריך להיות מבריק ומתוקתק אלא רק נעים לחיות

mom4L

New member
תכנון זמן יעיל ושימוש בכל דבר שיכול להקל עליך

אני פשוט קבעתי לעצמי לו"ז לפיו אני עושה 2-3 מטלות בית בכל יום בשבוע ורק ככה באמת מצליחה להשתלט על הבית... גם אני נעזרת בכל דבר שיכול להקל לי על החיים, כמו קניות באינטרנט או מדיח כלים ושואב רובוטי שלגמרי יכול לעזור.
לי יש שואב שוטף של אקווקס וממש מרוצה. לדעתי, אם כבר משקיעים ברובוט אז כדי באמת כדי לקנות כזה שעושה את 2 הפעולות.

לי יש את האיירובוט שרק שואב
והעוצמה שלו הרבה פחות משמעותית בעיני מהעוצמה של שואב אבק סטנדרטי.
לכן אני תוהה האם הרובוט שגם שוטף לא "מורח" את הבית יותר מאשר ממש עוזר לנקות אותו? לא יודעת....
נראה לי שמה שיכול יותר לעזור הוא לחלק את המשימות כך שלא צריך לעשות הכל בבת אחת.
למשל עם הכביסה - כשיש לי ערימות של כביסה לקפל אני מתייאשת ואז הן יכולות לחכות לי ימים עד שאני ניגשת לטפל בהן. אבל כשצריך לקפל רק מכונה אחת כל פעם. אז יותר קל להתמודד עם זה.
אותו דבר לגבי הניקיון. את החלל המרכזי לטאטא ולשטוף על בסיס יומי, ובנוסף להוסיף כל יום חדר אחד - אז זה קל יותר להתמודד..

לדעתי באמת כדאי

קודם כל זה יכריח אותך להחזיר חפצים למקומם על מנת שהרובוט יוכל לשאוב
ואז הרובוט ישאב וזה משאיר סהכ חלל דיי נקי
(אפשר גם להעביר בזריזות מטליות חד פעמיות לרצפה ) .
ממליצה על איירובוט (רומבה)

למעלה